bizubzius, eveline i w ogóle wszystkim również wesołych świąt ! :) wrócę na pewno! :)
1
Ilość wyświetleń tematu: 55204
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
kwiatuch_1995Hej ! Wróciłam, strasznie szybko zleciały te wolne dwa tygodnie.
Temat mojej pracy nie jest zbyt ciekawy ;p ale skoro chcesz wiedzieć to w skrócie powiem, że o nowym szlaku jedwabnym.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
nightingalkwiatuch_1995Hej ! Wróciłam, strasznie szybko zleciały te wolne dwa tygodnie.
Temat mojej pracy nie jest zbyt ciekawy ;p ale skoro chcesz wiedzieć to w skrócie powiem, że o nowym szlaku jedwabnym.
Dopiero przeczytałem. jak to nieciekawy - moim zdaniem bardzo ciekawy, bo oprócz aspektów gospodarczych i politycznych może mocno zachwiać obecnym porządkiem świata. Super temat.
BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły