Szacuny
9
Napisanych postów
136
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
31192
Niedługo chyba będę musiała na jakiś czas zawiesić treningi bo dojdzie mi dużo więcej obowiązków i mam pytanie co do kcal: ile wtedy miałabym jeść kcal? 1800? czy nadal 2000?
Zmieniony przez - kwiatuch_1995 w dniu 2017-11-21 21:17:07