SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT kwiatuch

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 52866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
15.04
był spacer po plazy, 10 tys krokow
co do chleba to wiem ze tam jest mąka pszenna, ale co poszłam to mi ktoś mój razowy chleb wykupił


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
Wpisy uzupełnię jak znajdę więcej czasu. Ale wpadłam żeby Was zapytać, czy jak się zaczęły teraz ciepłe dni to też macie mniejszy apetyt? No mi się prawie w ogóle jeść nie chce jak jest tak ciepło... Nie mogę patrzeć na mięso...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
Dobra w końcu mogę conieco tutaj napisać co się u mnie działo.
Zdecydowanie jak widać kwiecień był bardzo słaby pod względem treningu jak i diety. Teraz jestem znów w rodzinnych stronach na weekend, bo pojechałam na 4 zabieg laserowy. Znów zaczęły się kolokwia, egzaminy, trzeba oddać pracę licencjacką więc głównie skupiłam się na tym i trochę słabo z tym wszystkim. W dodatku miesiączka opóźniła mi się aż o 17 dni (miała być 28 marca, a była 14 kwietnia), nigdy wcześniej nie miałam takiej obsuwy. Kompletnie nie wiem czym to było spowodowane. Przez to, że jest tyle rzeczy do zrobienia i zaniedbałam dietę i trening miałam kryzys ;p. Zaczęłam myśleć, że to nie ma sensu. W poniedziałek wstawię aktualne obwody, cyknę nawet fotki ( ) i trza się wziąć do roboty. Do lata już na pewno nie zdążę, ale trudno :D
Niżej wstawiam to co jadłam, treningów nie było bo czekałam już sporo dni na miesiączkę i pomyślałam, że może za bardzo się forsuję...











Zmieniony przez - kwiatuch_1995 w dniu 2018-04-21 12:40:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
co do miesiaczki przyczyny moga byc rozne
schudlas, mialas duzo stresu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Stres to najgorszy wróg w naszych czasach. Nic tak nie daje popalić naszemu ciału jak właśnie on.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
Nie wiem czy schudłam, zmierzę się jutro rano bo dziś zapomniałam. Ale jeśli nawet to nie schudłam jakoś drastycznie. Stresować też się jakoś raczej nie stresowałam z tego co pamiętam. Bynajmniej nie jakoś świadomie, że miałam ciągle w głowie "ale się stresuje". Co prawda były w tym czasie bardzo często prezentacje, albo jakieś wystąpienia przy wszystkich, poszłam na rozmowe o staż.

23.04 DT
Dziś pomimo, że spałam trochę po treningu to byłam jakaś taka umęczona, ale popołudniu już mi przeszło.
TRENING A
1. Goblet (przysiad z hantlą) 3x 12
15kg/15kg/15kg
2. Wyciskanie hantli siedząc (na barki) 3x12
po 3 kg/po 3 kg/po 3 kg
3.Wiosłowanie sztangą 3x12
15kg/15kg/15kg
4. Wznosy bioder leżąc z obciążeniem 3x12
30kg/30kg/30kg
5. Zakroki z hantlami 3x12
po 6 kg/ po 6kg/po 6 kg
6. sit ups 3*20
20x/20x/20x
7a.Uginanie przedramion z hantlami 3x12
po 4 kg/ po 4 kg/po 4 kg
7b. Prostowanie przedramion na wyciągu 3x12
15 kg/ 15 kg/ 15 kg
+15 min spaceru na bieżni
kroki: 9 tys z groszami. Dziś się nie udało dobić do 10 tys (nauka)
miska:
oprócz tego co na screenie wjechała jeszcze galaretka z herbaty malinowej






Zmieniony przez - kwiatuch_1995 w dniu 2018-04-23 10:25:48

Zmieniony przez - kwiatuch_1995 w dniu 2018-04-23 19:42:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
24.04 DNT
kroki: 11 tys
dziś wpadł obiad na mieście. Zmierzyłam się rano, ale coś mi nie gra w talii i w obwodzie na wysokości pępka. Bo niemożliwe żeby mi spadły 2 cm w talii kiedy na wys pępka przybyło mi 2 cm zmierzę się w tych miejscach jeszcze raz. A no i jeszcze źle mierzyłam się w klatce piersiowej. Narazie wstawiam to co mam.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Musisz po prostu zatrudnić jakiegoś mierniczego - bo samemu to nie zawsze łatwo wychodzi .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 136 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 31192
25.04 DNT
Miał być DT, ale trzeba było się uczyć na egzamin i kolosa
kroków było prawie 10 tys
zmierzyłam się jeszcze raz i wstawiam jeszcze raz wymiary
co do jedzenia to słabo, wpadły lody, ale to wszystko daltego, że zawsze jak zaczynam się uczyć to nagle robię się głodna i rzucam się na takie rzeczy.
a no i wpadły jeszcze lays z pieca












Zmieniony przez - kwiatuch_1995 w dniu 2018-04-26 20:12:57
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgarnij dziki rabat na Black Friday! -35 na cały sklep!!

Następny temat

Redukcja, brak efektów, tracę motywację..

WHEY premium