SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Ratmonka - redukcja + pierwsze kroki na silowni...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
No też własnie miałam pisać od siebie ze moze posiłek w postaci plynnej lepiej Ci wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Koktajle się bardzo sprawdzają bo można do nich dużo naładować. Mój ulubiony przed treningiem to: kawa, awokado, banan, dwie łyżki płatków i do tego ewentualnie odrobina malin, truskawek czy innych owoców do smaku. Dobrze sprawdzają się też muffiny bo zazwyczaj w małej objętości mają sporo kcal i można przygotować na kilka dni :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Strukmyk – tez wlasnie myslalam nad bananem jak szybkiej formie sniadania Musze sprobowac, aktualnie u mnie banany ostatnio wjezdzaja na wieczor. Moze musze przestawic

Eveline – Dziekuje Twoje argumenty mnie przekonaly, zatem wstaje wczesniej, jem cos lekkiego I mykam na trening. Do tej pory jadlam platki owsiane, ale zamowilam sobie juz jaglane – wszyscy je tak chwala, ja tez chce sprobowac

Maria1209 – Musze wlasnie swoj blender wziac w obroty I jakies szejki porobic

Paula.cw – Uuu koktajl z kawa Brzmi pysznie. Uwielbiam kawe, wiec na pewno przetestuje.

xxxxx
Nadrabiam zaleglosci z dnia wczorajszego DT (17/08) .
Przed kazdym cwiczeniem wykonalam serie rozgrzewkowa (r). Zgodnie z planem byly 2 serie po 15 powtorzen

TRENING B:
1. Martwy ciag
4kg (r)/6kg/6kg) – jest to ciezar jednego sztangielka
2. Wyciskanie sztangielek stojac
(3kg(r)/4kg/4kg) – jest to ciezar jednego sztangielka
3. Sciaganie drazka gornego do klatki szeroko z nachwytem
6,25kgx2(r)/8,75kgx2/8,75kgx2
4. Wykroki
3kg(r)/ 4kg/ 4kg – jest to ciezar jednego sztangielka
5. Uginanie nog lezac na laweczce
3kg(r)/ 4kg(r)/ 6kg/ 8kg
6. Pompki
1x10/ 1x 10

BRZUCH:
1. Swiece – 15/10/10/10 powt.
2. Scyzoryki – 10/ 10/ 10/ 10 powt.
3. Spiecia brzucha – 15/ 15/ 15/ 15 powt.

AEROBY – 20min na rowerku stacjonarnym

Musze przyznac, ze zmiana treningu na FBW mega mnie cieszy, Trening sprawia mi niezmierna przyjemnosc, podczas cwiczen czuje cale cialo. Ale za to jaka satysfakcja jak udaje mi sie wszystko wykonac

Ad. 1 – moze nie podnioslam za duzo, ale staram sie robic poprawnie.
Ad. 4 – moje uda plona !! Uwielbiam to cwiczenie, chociaz jest mega ciezkie, a z wiekszymi kilogramami to juz w ogole zabojca !!
Ad. 5 – cwiczenie zrobilam na laweczce. Nie ma na mojej silowni takiej maszyny. Ale to nic, posladek pracowal. Na poczatku ciezko mi bylo utrzymac ciezarek miedzy stopami, ale z kazdym razem bylo coraz to lepiej

JEDZENIE:
Mam dziwne uczucie, ze w tym tygodniu, mimo zwiekszenia ilosci kalorii (dobijam do 1800 kcal) jestem czesciej glodna albo chodze taka najedzona, ale nie przejedzona jak to bywalo wczesniej. Nie wiem czym to jest spowodowane. Czy metabolizm mi sie juz troszke rozkrecil, czy ten nowy trening tak na mnie dziala, czy po prostu taki dobor posilkow ?
W kazdym razie czuje sie bardzo dobrze. Wszystko mi smakuje
Narazie staram sie za bardzo nie kombinowac w kuchni, do wszystkiego podchodze z uprzedzeniem I zazwyczaj mam z gory zamierzone, wyliczone, przygotowane itp.

ZJEDZONE - DT (17/08)
Pos. 1: Owsianka z rodzynkami, orzechami + izolat czekoladowy
Pos. 2: A'la burgery (wolowina, kurczak na chlebie razowym)
Pos. 3: Ryz z kurczakiem I kapusta kiszona
Pos. 4: A'la nutella (awokado, banany, izolat czekoladowy) – moja milosc ostatnio



xxxx
DNT (18/08)

Dzieki Bogu juz weekend. Ja mam tak dziwnie weekendy, ze zaczynam prace w niedziele i koncze w czwartek, zatem piatek i sobota to moj weekend. Ciesze sie na niego bardzo, gdyz ostatnie dni bylam niezle zalatana.
Dzisiaj mialam okazje wreszcie sie wyspac - jednak sen to najlepsza regeneracja

Jedzeniowo srednio - bo wpadl 2 razy izolat z uwagi na troche stresow, pospiechu. Ale ogolnie kalorie podbite do 1800 kcal

Jutro profilaktycznie sie zwaze. Chce zobaczyc, jak moje cialo zareagowalo na podwyzke kalorii z 1600 do 1800kcal


Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-19 01:13:33

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
No i fajnie z tym śniadaniem. Nie musi to być wielka porcja. I daj sobie czas na przyzwyczajenie. Energii na treningu będzie znacznie więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A co do głodu to zwykle przechodząc na zdrowsze, czystsze jedzenie szybko czujemy, że można dołożyć kcal. Póki nie ma zmian w rozkładzie to zadbaj o sytość posiłków. Porcja porcji nierówna. Lepiej się najesz mięsem lub jajkami niż odżywką w proszku, większa porcja takiej samej ilości ww będzie w ziemniakach, ryżu, kaszy niż pieczywie. Dołóż sobie trochę więcej lekkich warzyw do posiłków (ale tak 100-200g maks), np. sałata, ogórek, pomidor

I po dwóch tygodniach zobaczy się po pomiarach co dalej z kaloriami. Możliwe że trzeba będzie dołożyć


Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-08-19 05:35:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Heh ja też lubię te płonące uda po wykrokach
Super, że trening sprawia radość, oby tak dalej! :)

Ciekawi mnie ta a'la nutella za awokado nie przepadam, ale w połączeniu z bananem i izolatem to aż mam ochotę spróbować
Tych orzechów jakbyś trochę dorzuciła, to dobiłabyś do 1800 kcal no ale ja się tu nie będę wymądzać
Jest bardzo ładnie, bravo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
eveline
A co do głodu to zwykle przechodząc na zdrowsze, czystsze jedzenie szybko czujemy, że można dołożyć kcal. Póki nie ma zmian w rozkładzie to zadbaj o sytość posiłków. Porcja porcji nierówna. Lepiej się najesz mięsem lub jajkami niż odżywką w proszku, większa porcja takiej samej ilości ww będzie w ziemniakach, ryżu, kaszy niż pieczywie. Dołóż sobie trochę więcej lekkich warzyw do posiłków (ale tak 100-200g maks), np. sałata, ogórek, pomidor

I po dwóch tygodniach zobaczy się po pomiarach co dalej z kaloriami. Możliwe że trzeba będzie dołożyć



Zmieniony przez - eveline w dniu 2016-08-19 05:35:48


Jeszcze dolozyc ? Looo matko i to wszystko w celach redukcyjnych ? Dla mnie to sa nowe rzeczy, bo jeszcze nie tak dawno by schudnac cielo sie kalorie na potege, a tu prosze....1800 kcal

Dzisiaj rano orientacyjnie sie zwazylam i ...waga bez zmian (raz pokazala 70kg, za drugim razem 69,7kg) wiec przyjmuje, ze nic sie nie zmienilo. Z jednej strony chcialabym zobaczyc chodziac 0.5kg mniej, a z drugiej mega sie ciesze, bo widze powoli zmiany na moim ciele, a poza tym do nie tak dawna jeszcze sie glodzilam. To chyba mega sukces jak jem teraz 1800kcal i wage mam taka sama ?
(Dokladne pomiary zrobie za tydzien, wowczas bedzie rowno miesiac mojej przygody z silownia )

beatrice - Ojj Ty wiesz, ze orzechy u mnie mile widziane, a jeszcze w postaci masla orzechowego to juz w ogole Chyba kiedys zrobie sobie takiego cheata w postaci samego masla

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 351 Napisanych postów 2013 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 23896
beatrice
Heh ja też lubię te płonące uda po wykrokach
Super, że trening sprawia radość, oby tak dalej! :)

Ciekawi mnie ta a'la nutella za awokado nie przepadam, ale w połączeniu z bananem i izolatem to aż mam ochotę spróbować
Tych orzechów jakbyś trochę dorzuciła, to dobiłabyś do 1800 kcal no ale ja się tu nie będę wymądzać
Jest bardzo ładnie, bravo!




ten mix awokado z bananem polecam również z kakao i .... ciecierzycą - mówię Wam coś wspaniałego, a jakby posypać to jakimś kwaśnym owocem, to już przepraszam za wyrażenie "orgazm spożywczy" gwarantowany

ratmonka pięknie działasz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
joanna83d
beatrice
Heh ja też lubię te płonące uda po wykrokach
Super, że trening sprawia radość, oby tak dalej! :)

Ciekawi mnie ta a'la nutella za awokado nie przepadam, ale w połączeniu z bananem i izolatem to aż mam ochotę spróbować
Tych orzechów jakbyś trochę dorzuciła, to dobiłabyś do 1800 kcal no ale ja się tu nie będę wymądzać
Jest bardzo ładnie, bravo!




ten mix awokado z bananem polecam również z kakao i .... ciecierzycą - mówię Wam coś wspaniałego, a jakby posypać to jakimś kwaśnym owocem, to już przepraszam za wyrażenie "orgazm spożywczy" gwarantowany

ratmonka pięknie działasz!


Oooo z ciecierzyca jeszcze nie probowalam, ani nie slyszalam Musi byc pyyycha Na pewno sprobuje !!

Beatrice- moj maz tez nie lubi awokado, chyba ze przemycone. A ta wersja sie zajada. Przepis jest banalnie prosty.
Awokado, banany (najlepiej dojrzale), troche wody wrzucam do blendera i miksuje - pozniej dodaje rozrobiony izolat o smaku czekoladowym, lacze i jest Polecam !!

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
Ciecierzyca hmhmh, to wtedy takie kremowe musi być, dobre. No to już wiem, co jutro zrobię na górską wycieczkę.
I mąż też się ucieszy, bo on lubi takie nowe coś, co mu smakuje a nie wie z czego to zrobione :)
Dzięki za przepis
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Kobieta] Ocena techniki przysiadu i martwego ciągu

Następny temat

Misja ujędrnianie! Dieta i trening do oceny

WHEY premium