SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Ratmonka - redukcja + pierwsze kroki na silowni...

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
ratmonka
Mialo byc ok 1600kcal i niby jadlam wszystko zgodnie z rozpiska co i ile, a kalkulator potreningu.pl pokazal mi tak malo kalorii
Musze nad tym popracowac.

bo to robi sie w ten sposob, na poczatku, ze najpierw ukladasz posilki na nastepny dzien, i wg tego jesz, ewentualnie korygujesz na biezaco
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 361 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5415
strumyk - pożyczam radę planowania posiłków i korygowania. Może w ten sposób ogarnę białko i tłuszcze na wege diecie. Dzięk i :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Witam

Ostatnio jestem BARDZO zabiegana. Wstaje rano, szykuje jedzenie, trening, wracam z silowni, jem obiad i do pracy. Jak wracam przed 23 do domu to marze tylko o lozku.

Dzisiaj podliczylam co zjadlam (to maslo orzechowe mnie gubi ) Ale mamy postanowienie z mezem, ze to nasz ostatni sloiczek w tym tygodniu

* Zauwazylam, ze juz nie jestem az tak przepelniona po posilkach...dzisiaj np. moglabym jesc i jesc. Caly czas jestem glodna Pewnie taki dzien.
Jutro trening, wiec wrzucam ten wpis i biegne do lozka (Czas na regeneracje).

*Jestem z siebie zadowolona, ze jem co raz to lepiej. Nie mam wyrzutow po jedzeniu (ze jem). Najlepsze jest to, ze to jedzenie naprawde mi smakuje A ja glupia przez tyyyyle czasu kombinowalam z glupimi dietami

Posilek 1: Omlet z bialek i pl.owsianych, borowki, maslo z migdalow
Posilek 2: Makaron z tunczykiem i pomidorami
Posilek 3: Makaron z kurczakiem i kapusta kiszona + olej lniany
Posilek 4: Ryz z cynamonem + biotech iso + maslo z migdalow





Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-10 00:04:45

Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-10 00:07:31

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 538 Napisanych postów 2432 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 151648
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Ojj dziwie Jak sobie przypomne jak kiedys moglam zjesc AZ jeden i byc pelna. A teraz dwa i zaczyna mi byc malo Cieszy mnie fakt, ze juz nie jestem taka przejedzona po kazdym posilku

*Dzisiaj dokonczylam juz maslo migdalowe (nareszcie) bo zaczynalam tracic do niego kontrole


Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-10 09:23:10

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
Uff chwila relaksu. Nadrabiam zaleglosci na forum, spisuje miske i mykam spac, bo jutro 12h w pracy... (hmm kiedy ja odpoczne ? )

Dzisiaj rano bylam na treningu. Skatowalam klatke i barki oraz na dokladne brzuch. Na koniec wjechalo 40min na rowerku. Cos czuje, ze jutro rak nie podniose Juz dzisiaj mam problem

Trening
KLATKA
wyciskanie sztangiw leżeniu na ławce 4 x 15
rozpiętki na ławce hantelkami 4 x 15
wyciskanie hantelkami w lezeniu na ławce 4 x 15
TRICEPS
francuskie wyciskanie sztanga w lezeniu na ławce 4 x 15
BARKI
przyciąganie sztangi przodem 4x 15
wznosy sztangielek stojąc do boków 4 x 15
wznosy sztangielek przodem naprzemiennie 4 x 15
BRZUCH
unoszenie nóg do świecy w leżeniu na ławce 4 x 15
scyzoryki na podłodze 4 x 15
spięcia brzucha w leżeniu na zimi z nogami uniesionymi ku górze 4 x 15
spięcia brzucha , w leżeniu na ziemi z ciężarkiem trzymanym na klatce piersiowej 4 x 15

Aeroby 40 min

Pisalam wczesniej, ze powoli juz nie mam problemow ze zjedzeniem takich porcji, to dzisiaj bach...jestem przepelniona. Mialam problem ze zjedzeniem ostatniego posilku. Ale jakos dalam rade

ZJEDZONE DZISIAJ:
Pos. 1: omlet z jablkami i maslem orzechowym
Pos. 2: baklazan zapiekany z ryzem i kurczakiem w pomidorach
Pos. 3: ryz z tunczykiem w pomidorach
Pos. 4: ryz z cynamonem i bialko







P.S. Czasami ciezko mi zjesc rano sniadanie przed treningiem. Wiem, ze raczej niedopuszczalne jest pojscie na trening silowy na czczo. Czy moze mi ktos polecic co moglabym zjesc by pozniej dosc szybko trenowac ?


Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-11 00:44:38

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Tak patrzę na ten Twój trening to takie lelum polelum. Po co Ci spli na tym etapie i jeszcze do tego 40 min aerobów? FBW się sprawdzi zdecydowanie lepiej, wpłynie na całe Twoje ciało w każdym dt a nie jakieś dziubanie. Aeroby i to w takiej ilości co się już na koniec redukcji bierze (i to też nie zawsze) na tą chwilę są Ci niepotrzebne a tylko stresują organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 135 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2058
eveline
Tak patrzę na ten Twój trening to takie lelum polelum. Po co Ci spli na tym etapie i jeszcze do tego 40 min aerobów? FBW się sprawdzi zdecydowanie lepiej, wpłynie na całe Twoje ciało w każdym dt a nie jakieś dziubanie. Aeroby i to w takiej ilości co się już na koniec redukcji bierze (i to też nie zawsze) na tą chwilę są Ci niepotrzebne a tylko stresują organizm


Och, troche mnie zalamujecie jesli chodzi o moj plan treningowy.
Trening jak i zywienie zostalo ulozone przez trenera...wydawalo mi sie, ze wszystko jest OK. A tu juz kolejna osoba wytyka bledy (tzn. cenie sobie Wasze rade

Tak jak wspomnialam na wstepie, jestem poczatkujaca, zatem przyjmuje wszystkie uwagi.
Bede miec teraz troche wiecej wolnego czasu to znajde jakis godny uwagi trening FBW Czyli na wstepnym etapie nie jest zalecane w ogole cardio ?

A co do mojego sposobu zywienia. Na oko moze byc taki rozklad makro ?

xxxx
Dzisiaj byl dzien bez treningu

ZJEDZONE DZISIAJ:
Pos. 1: platki owsiane na wodzie z isolatem i orzechami + porzeczki
Pos. 2: ryz z pieczonym dorszem + mix salat
Pos. 3: ryz z jajkami sadzonymi + brukselka
Pos. 4: wafle ryzowe + isolat





Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-12 00:34:48

Zmieniony przez - ratmonka w dniu 2016-08-12 00:35:48

Ratmonka stawia pierwsze kroki na silowni i redukuje http://www.sfd.pl/DT_Ratmonka__redukcja_+_pierwsze_kroki_na_silowni...-t1124873.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
173 i 1500 kcal? chyba sobie żartujesz
Po pierwsze - min. 1800-1900 (tak. na rozkręcenie po głodówkach. Docelowo więcej. Tak - w celach redukcyjnych)
Maks 1 porcja odżywki białkowej, na chwilę obecną to niemal jedyne źródło białka jakie masz to proch i jajka. Trochę mało.
Ilość białka może być przy treningu siłowym. Pilnuj żeby było w przedziale 120-130. Tłuszcze podbij do 60 (różne źródła i roślinne i zwierzęce), reszta węgle.

Co do treningu nie chodzi o to, że błędny, zły itp. Ale z tego co pisałaś to chcesz trochę redukować tak? To tak na logikę - więcej spalisz na treningu gdzie podczas jednej sesji ćwiczysz duże mięśnie nóg, duże mięśnie pleców, mięśnie ramion brzuch czy... malutki mięsień naramienny?

A aeroby po co chcesz robić? I dlaczego takie długie? Argumenty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Tluszcz jest katastrofalny w tej diecie, a prochu za duzo. Sama stosuje i cenie jego mozliwosci, ale nie w tej ilosci, to serio malo odzywcze w porownaniu do prawdziwego jedzenia.


Zmieniony przez - Tetiszeri w dniu 12/08/2016 20:19:48
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Kobieta] Ocena techniki przysiadu i martwego ciągu

Następny temat

Misja ujędrnianie! Dieta i trening do oceny

WHEY premium