SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- OLA/PODSUMOWANIE str. 49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 59072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ola. Jesteś młoda. Dla dziewczyn młodych, które planują dziecko norma TSH to 1... czyli do tej magicznej 4-ki daleko. Zawsze, nawet jeśli nie masz planów w tym momencie na posiadanie dzidziusia, można lekarzowi powiedzieć, że planujesz... po co? Po to, żeby się zainteresował - wiem... głupie... ale bywa skuteczne
Spisz sobie na kartce wszystkie swoje objawy, które wiążesz z niedoczynnością i je pokaż lekarzowi albo przeczytaj - w trakcie wizyty można o czymś zapomnieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Dziękuję Kokosik, masz rację tak powiem, bo w sumie to całkiem możliwe, że za jakiś rok albo dwa będę chciała starać się o dziecko. Do tej pory chciałabym mieć już unormowane sprawy hormonalne.
Bardzo dobry pomysł, jeszcze raz dziękuję!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 459 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4986
Mam podobne zdanie do dziewczyn.Sama borykam się z niedoczynnością. Tsh powinnaś mieć mniejsze mimo że "teoretycznie" mieści się w normie.Natomiast sama obecność przeciwciał tak jak w artykule jest wskazaniem do leczenia.Koniecznie usg i ft3,4.No i endo do wymiany jeśli masz taką możliwość.

Zmieniony przez - tolka2012 w dniu 2013-05-09 10:03:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9573
prześledziłam całosc, na pewno będę zaglądać no i trzymam kciuki za hormonki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Ola1

1. MC
100kgx1 !!!!!! Nie wierzyłam, że mi się udało, aż kazałam tacie krążki ważyć, bo ma takie nietypowe 12,5 kg i sztangę 25kg. No ale wychodzi jak nic 6x12,5+ sztanga 25



Się wczytałam dokładniej w Twoje wypiski... GRATKI!!! A tata co na to - dumny czy może wpędzony w kompleksy przez córcię ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Tolka, masz rację właśnie jestem w trakcie obdzwaniania lekarzy, którzy robią USG i jak najszybciej postaram się je wykonać.

Bayo dziękuję

Kokosik- tata dumny jest Tata ćwiczy od zawsze, w młodości brał udział w zawodach kulturystycznych. Brat nie poszedł w jego ślady i nigdy nie miał nawet sztangi w rękach, to chociaż ja nadrabiam
Ale z tymi 100kg w MC to nadal nie wierzę. Do tej pory max to 85 i więcej nie szło, chociaż jak wrzucałam filmiki to szefowa pisała, że mam zapas jeszcze W piątek będę już na siłowni to spróbuję jeszcze raz- tym oznaczonym ciężarom bardziej wierzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
Ola, ja pierdziele, jestem pod wrażeniem ciężarów, które podnosisz. No i totalnie zazdraszczam! Mam nadzieję, że za jakiś rok dobiję do Twojej dzisiejszej formy, hehe

I powodzenia z lekarzami i badaniammi, oby wszystko poszło dobrze :) A i podoba mi się rada Kokosika, w sumie to chyba tak zawsze jest - jak się nie skłamie, to ciężko będzie ugrać jakieś badania u lekarzy. Dobry i zainteresowany lekarz to skarb :)

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795

Liqierek dzięki
Masz rację dobry lekarz to skarb, ale niestety ciężko na takiego trafić... Progres w ciężarach jest rzeczywiście u mnie duży, ale w wyglądzie niestety dużo mniejszy... Mam nadzieję, że po tej wizycie u endokrynologa dostanę jakieś leki i mi się wszystko unormuje, bo niemożliwością jest to, że przy tak intensywnych treningach i cały czas trzymanej czystej misce nie chudnę...
W następnym tygodniu mam wizytę u lekarza to napiszę co i jak. Zastosuje się do rady Kokosika, może wzbudzę wtedy w lekarce większe zainteresowanie

Czwartkowy trening:
zajęcia grupowe a la crossfit. Robiliśmy jak najwięcej obwodów na czas składających się z zarzutu kettla, swingu, rwania, przysiadów i pompek. Masakra to była, siniaki mam na rękach od kettli... (i na piszczelach od wcześniejszych MC )

W piątek miałam zrobić trening, ale późno wróciłam z pracy i nie miałam już siły na nic... Ogólnie wczoraj jakiś zły dzień miałam w ogóle mi się ruszać nie chciało, jakieś przemęczenie po całym tygodniu czułam.

Dzisiaj rano za to pełna siły i energii zrobiłam piątkowy trening:

rozgrzewka- bieżnia max nachylenie 10 min (4-4.6km/h)

Trening C
1. MC na prostych nogach
20kgx12
50kgx8
55kgx7
55kgx6
60kgx5
70kgx3
2. Przysiad przedni
20kgx12
35kgx10-2 serie
35kgx9
35kgx8
45kgx3
3. Wyciskanie sztangi leżąc na klatę
20kgx12
25kgx10
27,5kgx8- 2 serie
27,5x6
4. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do klatki
25kgx12
30kgx10- 2 serie
30kgx8
35kgx6
40kgx4
5. Wznosy z opadu z przytrzymaniem
10xcc- 3 serie

Interwały na orbim:
-3 min normalne tempo
-30s Max :30s normalne tempo x 7 (max tętno 168 przy pierwszym do 183 przy ostatnim interwale)
- 5 min normalne tempo
Byłam na innej silowni niż zwykle i jakieś stare te orbitreki były, mało się nie rozpadł przy moich mega intensywnych interwalach Aż wszyscy ludzie się patrzyli co ja robię

Wczorajsza miska:

+ l-karnityna przed treningiem 3g, Omega3
+ około 3 litrów wody, zielona herbata, 1 kawa, 150 ml czerwonego wytrawnego wina



Dzisiejsza miska:
+ l-karnityna przed treningiem 3g, Omega3, BCAA po treningu
+ około 3 litrów wody, zielona herbata, 150 ml czerwonego wytrawnego wina






Zmieniony przez - Ola1 w dniu 2013-05-11 17:16:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
No moja doga, powaliłaś mnie Z MC to teraz będę walczyć ostatkiem sił, żeby Cię dogonić

Naprawdę gratuluję 100!!!

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Hehe dziękuję Gesti, sama nie mogę uwierzyć w to Ale tak jak pisałam, to muszę jeszcze spróbować zrobić MC na normalnej siłowni, bo jakoś nie mam zaufania do tych nieoznaczonych ciężarów mojego taty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc - plan na redukcję i siłę

Następny temat

Ciężarówką przez 9 miesięcy milenawawa

WHEY premium