SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT- OLA/PODSUMOWANIE str. 49

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ola zrob przerwe swiateczna i pomysle co dalej z taoba robic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6400 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 46731
Oluś, ale zrobiłaś to co ja zdjęcia w innej perspektywie Ale nie łam się, sam fakt, że nie masz cellulitu jest genialny, a sądzę że poprawę sylwetki widać w zarysach

Kibicuję i trzymam kciukasy

Stop boring me and think. It's the new sexy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Obliques a przerwę mam zrobić całkowitą od treningów, czy tylko od treningów siłowych? Dietę mam nadal trzymać tak samo?

Gesti nie łamię się absolutnie Jest bardzo dobrze, zapomniałam wspomnieć o tym, że ładnie mi się mięśnie już zarysowały na plecach i rękach, na nogach jak napnę to czwórki też już są konkretne. Na brzuchu pod warstwą tłuszczyku wyczuwam kratę hehe Nie wiem czemu ten fat nie chce schodzić, bo pod nim kryją się fajne mięśnie
Ogólnie jest dobrze i wierzę, że do wakacji będzie jeszcze lepiej.

Dzisiaj rano jak zwykle w sobotę byłam na treningu ze sztangami. Robiliśmy zarzuty, pp, przysiady ze sztangą z przodu i z tyłu.

Dzisiejsza miska:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
przerwa to przerwa przede wszytskim od diety, ale tez i treingi lzejsze lyb w ogole aero i bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 501 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14246
ładnie jest, fajne spadki zaliczyłaś. Porównałam zdjęcia sprzed i po, widać różnicę na zdjęciach, więc w rzeczywistości musi być jeszcze dużo lepiej :) no i boczki zdecydowanie zmalały.
Trzymaj tak dalej!!!

A tak walczę ja http://www.sfd.pl/liqierek_bezalkoholowy-t909754.html

Good things come to those who work their asses off the couch.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Dzięki Liqierek, mam nadzieję, że dalej będzie już tylko lepiej
Dziwnie jest nie liczyć miski, bo przez ostatnie 5 miesięcy cały czas liczyłam Po tym całym liczeniu to już teraz nawet bez wpisywania mniej więcej wiem ile zjadłam. Myślę, że wychodzi mi coś koło 1700 kcal, z pewnością dużo więcej tłuszczy i mniej białka, węgle myślę, że mniej więcej tak samo jak do tej pory. Dzisiaj jeszcze odpoczywam, jutro pójdę na zajęcia swoje ulubione, w czwartek tak samo, w środę dłuższe aero zrobię.
Wczoraj poczułam, że rzeczywiście taka przerwa od treningów siłowych to dobry pomysł, bo czułam straszne zmęczenie po sobotnim treningu, a raczej po całym tygodniu ćwiczeń... Normalnie wszystko mnie bolało...
Ale już nie mogę się doczekać nowego treningu!!! Nabieram sił na dalszą ciężką pracę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1489 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35096
Widziałam fotki. Super Trzymam za Ciebie kciuki. I widzę, że regenerację mamy równocześnie
Ja się chyba uzależniłam od liczenia wszystkiego w misce, tak, że Cię zupełnie rozumiem, że ciężko przestać. Sfd uzależnia...oczywiście z bardzo pozytywnym skutkiem

"Never let the odds keep you from doing what you know in your heart you were meant to do."

P.S. Cudownie być poza Ladies: czysta micha z czitem raz w tygodniu, jedzenia aż za dużo, przez większą część roku brak aero, indywidualna trenerka i forma psychiczna i fizyczna jest, a na wakacje będzie mega wypas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ola po przerwie wrocisz na 1500kcal
100g bialka/ 150g ww/ tluszcze wylicz
I tak polecisz pierwszy tydzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 486 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15795
Dzięki Agnese, również życzę Ci powodzenia Tak sfd do zdecydowanie jedno z najlepszych i z pewnością najzdrowszych uzależnień

Obliques dziękuję bardzo za informację, tak zrobię. Wychodzi rozkład BTW 100/55/150.
A jaki trening proponowałabyś, abym robiła po przerwie?


Zmieniony przez - Ola1 w dniu 2013-03-26 08:44:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ola z treningiem trudniej, jak znajde czas to cos podsune jak nie musisz sama szukac, To nei jestbardzo istotne ty si etylko redukujesz wiec kazdy ogólnorozwojowy jest dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc - plan na redukcję i siłę

Następny temat

Ciężarówką przez 9 miesięcy milenawawa

WHEY premium