SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Adriana - w drodze po ...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
19-11-2014 dzień treningowy

O 6 rano pobudka i od 7 badania potrzebne do rozpoczęcia pracy. Jak to w przychodniach ludzi multum, udało się wyjść o 10 i zjeść długo wyczekiwane sniadanie. Po śniadaniu szybka rozgrzewka, mocna tabata i trening brzucha. Wybrałem się ze znajomym zjeść coś na miasto, zamówiłem pierś z kurczaka, ziemniaki i surówkę z myślą, że wykonanie będzie 'fit' - niestety na myśli się skończyło.... dostałem pierś smażoną na oleju w panierce, średnią porcję ziemniaków i surówkę z białej kapusty - nie ukrywam, posiłek smakował jednak nie tego oczekiwałem... po południu zdecydowałem, że skocze na siłownie i zabije trochę wolnego czasu, zrobiłem lekki i przyjemny trening łap ;)

trening poranny

Tabata, brzuch

trening wieczorny

strasznie dużo ludzi na siłowni, robiłem po 2 ćwiczeń bo kolejka taka jak stąd do Rzymu... niemniej jednak trening przyjemny

posiłki

1. 80g płatków owsianych, 90g banana, 5 całych jaj, dodatki
2. Ziemniaki, piers z kurczka smażona w panierce, surówka z białej kapusty (~1100kcal)
3. 100g ryżu białego, 250g mięsa, brokuł, papryka, pomidor
4. 250g twarogu chudego, 15g migdałów, truskawki

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
19-11-2014 dzień treningowy

O 6 rano pobudka i od 7 badania potrzebne do rozpoczęcia pracy. Jak to w przychodniach ludzi multum, udało się wyjść o 10 i zjeść długo wyczekiwane sniadanie. Po śniadaniu szybka rozgrzewka, mocna tabata i trening brzucha. Wybrałem się ze znajomym zjeść coś na miasto, zamówiłem pierś z kurczaka, ziemniaki i surówkę z myślą, że wykonanie będzie 'fit' - niestety na myśli się skończyło.... dostałem pierś smażoną na oleju w panierce, średnią porcję ziemniaków i surówkę z białej kapusty - nie ukrywam, posiłek smakował jednak nie tego oczekiwałem... po południu zdecydowałem, że skocze na siłownie i zabije trochę wolnego czasu, zrobiłem lekki i przyjemny trening łap ;)

trening poranny

Tabata, brzuch

trening wieczorny

strasznie dużo ludzi na siłowni, robiłem po 2 ćwiczeń bo kolejka taka jak stąd do Rzymu... niemniej jednak trening przyjemny

posiłki

1. 80g płatków owsianych, 90g banana, 5 całych jaj, dodatki
2. Ziemniaki, piers z kurczka smażona w panierce, surówka z białej kapusty (~1100kcal)
3. 100g ryżu białego, 250g mięsa, brokuł, papryka, pomidor
4. 250g twarogu chudego, 15g migdałów, truskawki

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
A jakiej kury się spodziewałeś jedząc na mieście? Smażonej na pamie?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
grillowanej chociażby

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
20-11-2014 dzień treningowy

Rano szkolenie BHP, później w zakładzie pracy i oficjalnie jestem Magazynierem Decathlonu. Od razu jutro na 6 do pracy, pewnie bedzie ciężko wstać, ale szybko zleci :D dziś poszły barki i aeroby - chciałem zaatakaować delikatnie czwórki ale sprzęt zajęty przez stałych bywalców zdecydowanie nie lubie chodzić po południu na swoją siłownie...

trening barki, aeroby

1. Wyciskanie sztangi sprzed klatki siedząc 4s, 12-15powt
2. Unoszenie ramion z hantlami w bok 4s, 8-15powt
3a. Przyciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4s
3b. Unoszenie ramion z hantlami przed siebie 3s

25min cardio

** trening słaby, coś czuje że w przyszłym tygodniu zrobię 3-4 bardzo lekkie obwodówki żeby nieco odetchnąć, do tego lekkie aeroby

posiłki

1. 80g owsianych, 100g banana, 5jaj, dodatki
2. 2 bułki pełnoziarniste, 2 plastry polędwicy, 200g mięsa, warzywa
3. 600g ziemniaków pieczonych, 200g mięsa, mix warzyw włoskich


kur** ale stopa się wkradła :D

4. 250g łososia, brokuł, herbata z cytryna


od jutra 20g tłuszczy ucinam


Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-11-20 21:26:48

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
bardzo apetycznie gratuluje i zycze awansu

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
RoLi5400
bardzo apetycznie gratuluje i zycze awansu


długo nie zagoszczę tam, ale dziękuje

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
21-11-2014 dzień treningowy

Pobudka o 4:30, szykowanie jedzenia i praca. Myślałem, że będzie ciężko a praca przyjemna i atmosfera również.
Doris - do rękawiczek jeszcze nie miałem dojścia, ale zaczynają sie mega promocje w decathlonie na różnego rodzaju sprzęt Fitness (bluzki, spodenki, bielizna etc). Po pracy drzemka i na trening, wyjątkowo mało ludzi :)

trening plecy

1. Wiosłowanie półsztanga w opadzie 4s, 9-12powt
2. Ściąganie rączek na maszynie imitującej podciąganie 4s, 12-15powt
3. Przyciąganie rączek siedząc 3s + drop
4. Wiosłowanie hantlem 3s, 10powt
5. Szrugsy hantlami 4s


22-11-2014 dzień wolny

Pobudka znów wczesnie rano i wyjazd na uczelnie. Posiłki na weekend zrobiłem dzień wcześniej więc przynajmniej to miałem z głowy. Od 7:30 do 20 - na ostatni wykład w zastępstwie przyjechał mąż dietetyczki, 15 lat pracuje jako fizjoterapeuta i interesuje się medycyną niekonwencjonalną, ciekawostką było to, że po twarzy potrafił oszacować z jakimi chorobami/przypadłościami się borykamy.

Po powrocie do domu chwila odpoczynku i 2 godziny grania w piłkę ze znajomymi na hali.

23-11-2014 dzień treningowy

Jako, że dziś nie pojechałem na zajęcia postanowiłem nieco pospać i wybrać się na trening. Poszła klatka i biceps.
Dziś zrobiłem pomiary, wszystko idzie w dobrym kierunku - wczoraj jedynie uciąłem 200kcal ;)

trening klatka, biceps

1a. Wyciskanie sztangi leżąc na ziemi 3s, 9-11powt
1b. Wyciskanie sztangi leżąc na ławce poziomej 3s, 9-11powt
2. Wyciskanie sztangi skos góra 3s, 9-11powt
3. Wyciskanie na maszynie siedząc 3s, 9-11powt
4. Rozpiętki skos góra z linkami bramy 3s, 9-11powt

5. Uginanie ramion z uchwytem dolnym bramy na modlitewniku 3s
6. Uginanie ramion z supinacją stojąc 3s
7. Uginanie ramion młotkowo 3s


posiłki

1. 5 całych jaj, 150g pieczywa, pomidor, cebula
2. 120g makaronu, 150g mięsa, warzywa
3. CHEAT MEAL
- kebab
- 3 big bambi
- 4xpojedyncze delicje

4. Sałatka z kurczakiem / Łosoś

a tutaj parę zdjęć posiłków z tych kilku dni







"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
24-11-2014 dzień treningowy
29 dzień redukcji

Dzień wolny od pracy i innych zajęć. Po śniadaniu wybrałem sie na trening, poszły w obieg nogi ale zacząłem chyba zbyt intensywnie i przy przysiadach myślałem, że głowę mi rozsadzi więc nieco zwolniłem, spokojnie dokończyłem i wskoczyłem zrobić aeroby na bieżnię. Do końca dnia odpoczynek i oglądanie seriali.

Problemy trawienne zmusiły mnie do wyeliminowania owsianych płatków - jednak było warto, pomogło :)

Trening Nogi, Brzuch, Aeroby

1. Wyprosty nóg siedząc na maszynie 6s, >15powt
2. Front przysiady na suwnicy, 3s, 10-12 powt
3. Wypychanie ciężaru na suwnicy 2s
4. Zgięcia nóg siedząc na maszynie 3s, >15powt
5. Wspięcia na palce bez ciężaru 3s, >30powt

6. Wznosy nóg ze zwisu 3s
7. Spięcia na macie leżąc 3s

25min spokojnych aerobów na bieżni (skos 8, 5.5km/h)

posiłki

1. 150g pieczywa pełnoziarnistego, 3całe jaja, 2 białka jaj, cebula, pomidor
2. 130g makaronu, 250g piersi z kurczaka, warzywa
3. 500g ziemniaków 250g piersi z kurczaka, warzywa
4. 200g jabłka, 100g banana, 100g jogobelli 0%
5. Łosoś 200g, warzywa


25-11-2014 dzień treningowy
30 dzień redukcji

Dzień rozpoczął się pobudką o 4 nad ranem, szybkie śniadanie i do pracy. Od 6 do 14 na zakładzie, w domu o 15, zjadłem posiłek i chwila odpoczynku. Przebudziłem się o 17:30, spakowałem na siłownię i pojechałem na trening. Dziś poszły barki, triceps i 25min aerobów.

Trening Barki, Triceps, Aeroby

1. Wyciskanie na maszynie smitha sprzed klatki (łokcie wysunięte do przodu) 5s, 8-15powt
2. Unoszenie ramion w bok z hantlami 4s, 6-12powt
3a. Przyciąganie gryfu do brody
3b. Unoszenie ramion przed siebie z gryfem 3s

4. Ściąganie linki na bramie z góry 4s, 8-15powt
5. Francuskie wyciskanie leżąc skos góra 4s, 8-10powt - zauważyłem, że lewa ręka ucieka i wyciskanie wąsko/francuza czuję bardziej na prawej ręce...
6. Wymachy przedramion do tyłu w podporze 3s, 10powt

25 min aerobów (15min rowerek, 10min orbitrek)


posiłki

1. 150g pieczywa, 5 całych jaj, warzywa
2. 100g ryżu paraboiled, 150g mięsa, warzywa
3. 50g ryżu paraboiled, 200g miesa, warzywa
4. 80g płatków owsianych, 80g banana, 180g białek z jaj, 250g twarogu, 100g truskawek, 40g batonika proteinowego

Kolacja na bogato, ale była 21 więc 2 posiłki połaczyłem w jeden i naszła mnie ochota na omleta a teraz rewolucje żołądkowe :X

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Siema Adrian , ty cały czas redukujesz ? Ile można :)

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cma04

Następny temat

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

WHEY premium