SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Adriana - w drodze po ...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11885

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kulturysta94
4 wejscia co tydzień i dobry miesięczny karnet wychodzi


A to to wiadomo- zawsze się bardziej karnet opłaca ;) Przynajmniej w moim mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
Adrian Jeśli chodzi o to w kolanie co czujesz to z własnego doświadczenia wiem ( 3 operacje na kolano w tym 2 rekonstrukcje i artroskopia), że być może masz coś z łąkotkom. Jest ona jakby amortyzatorem w kolanie i na skutek wielkich przeciążeń może dawać się we znaki. Wrzuć też do suplementacji duże dawki glukozaminy i kwasu hialuronowego na odbudowę i regenerację chrząstki stawowej ja stosuje to do dzisiaj po tych wszystkich perypetiach i nie mam żadnego problemu.

PS: Nóżki jak najbardziej na +

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
RoLi5400
Adrian Jeśli chodzi o to w kolanie co czujesz to z własnego doświadczenia wiem ( 3 operacje na kolano w tym 2 rekonstrukcje i artroskopia), że być może masz coś z łąkotkom. Jest ona jakby amortyzatorem w kolanie i na skutek wielkich przeciążeń może dawać się we znaki. Wrzuć też do suplementacji duże dawki glukozaminy i kwasu hialuronowego na odbudowę i regenerację chrząstki stawowej ja stosuje to do dzisiaj po tych wszystkich perypetiach i nie mam żadnego problemu.

PS: Nóżki jak najbardziej na +


to nie kolano, to ból z okolicy pachwiny i problem jest w tym, że nie jestem w stanie się tak rozciągnąć aby puściło - blokuje w pewnym momencie i ból się nasila. Najbardziej czuć gdy siedzę, stopy łącze ze sobą i kolanami staram się dotknąć podłoża. Zaraz ide na siłownie, po treningu porządnie się porozciągam i spróbuje coś zadziałać w tym kierunku.

wielkie dzieki :)

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-11-07 13:31:31

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no dokładnie.. jeszcze sa siłownie co 50zł wejściówka kosztuje to powinni chyba do tej wejściówki dać karte na posiłek hehhe ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
dlatego nie lubie klubów typu pure, tam jest 30 zł i co wejście wciskają karnety roczne. Dzwoniłem do w/w siłowni i wejściówki po 10zł są

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Muczakos94
no dokładnie.. jeszcze sa siłownie co 50zł wejściówka kosztuje to powinni chyba do tej wejściówki dać karte na posiłek hehhe ;d


I woda do tego za 5 zł :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
07-11-2014 - dzień treningowy

krótka notatka
Kolejny dzień wolny od pracy, mimo bolącej głowy trening wykonany. Poszły dziś plecy, kaptur i szybka tabata po której dochodziłem do siebie na ziemi dobre 10min - jest tego plus, że ból w okolicy pachwiny minął. Jutro i w niedziele będę w Opolu, zabieram się za szykowanie posiłków i do spania.

ps. w biedronce są nowe produkty, nakupiłem trochę serków 0% i jakichś tam pierdół

trening plecy, kaptur, tabata
- podciąganie na drążku
1. Wiosłowanie jednorącz hantlem 4s
2. Wiosłowanie sztangą podchwytem 4s
3. Przyciąganie uchwytów siedząc do mostka 4s
4. Ściąganie rączek na maszynie z góry (imitacja podciągania) 3s

5. Szrugsy na maszynie 5s

+ tabata squats 4min

posiłki
1. 80g płatków owsianych, 80g banana, 5 jaj, 100g twarogu chudego, truskawki


2. 2 bułki pełnoziarniste, 200g mięsa, warzywa + 20g choco


* choco


3. 100g ryżu białego, 200g mięsa, kapusta
* 200g jabłka, 150g serka typu greckiego brzoskwiniowego


4. 250g steka z rostbefu, 40g gorzkiej czekolady


a tak śpi mój kot



Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-11-07 20:04:54

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Mięcho i czekolada... a potem na tron
Tylko kota z rozpędu nie przerób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
połączenie z dooopy, ale nawet oliwy w domu aktualnie nie mam i nie miałem czym się poratować

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Super pociecha ;) Ale się uśmiałam.
Mógłbyś zrobić fotę tych nowych produktów z biedry? Oczywiście chodzi mi o ich makro;)
Micha jaka urozmaicona - brawo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cma04

Następny temat

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

WHEY premium