SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Adriana - w drodze po ...

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11878

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
w pracy mało kiedy mam chwilę żeby zjeść x posiłków więc nadrabiam w domu po powrocie a dziś po 100g ryżu i 200g mięsa po treningu jedzenie to nie jest najprzyjemniejsza chwila dlatego rozbijam na mniejszą ilość. Od poniedziałku to już w ogóle będzie kombinacja, śniadanie a zarazem posiłek przedtreningowy, posiłek potreningowy i od 14 do 24 w pracy gdzie 1 posiłek to max

suma sumarum lepsze to niż nic

Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-11-06 21:37:07

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Twaróg twaróg - zjadłabym ALE nie mogę do codziennej miski wrzucić. Zjedz za mnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Rozumiem to inna sprawa jak nie masz czasu.
ogólnie sog za nogi :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Doris.K
Twaróg twaróg - zjadłabym ALE nie mogę do codziennej miski wrzucić. Zjedz za mnie :)


a zjadłem własnie z rozpuszczoną czekoladą, migdałami i truskawkami - wypas. Ja jadam bo

-tani
-mama sponsoruje mi jedzonko a i tak już sporo na to idzie
- nie szykuje się pod żadne zawody (pod koniec redukcji pewnie zminimalizuje spożycie)

Muczakos94
Rozumiem to inna sprawa jak nie masz czasu.
ogólnie sog za nogi :>


staram się jak mogę, jednak nie zawsze mamy to czego chcemy (przynajmniej w moim przypadku )

za soga dziękuje, chociaż już drugi tydzień leci jak ich nie trenuje przez nieprzyjemny ból przy siadach i cięzkim martwym ciągu na prostych nogach. Uczucie jest takie, jakbym miał staw zablokowany do pewnego momentu i jak schodzę niżej to coraz bardziej ból się nasila jakby miało przeskoczyć (czasem przy rozciąganiu bark tak strzela, momentalnie napięcie i ból mija) tylko tutaj nie ma tego efektu ... a rozciągam się systematycznie i sumiennie



Zmieniony przez - kulturysta94 w dniu 2014-11-06 22:03:22

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
I wszystko jasne - w takim razie jedz go i rośnij ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Odbiegajac od tematu, był ktoś w Opolu na ktorejkolwiek z tamtejszych silowni i może polecić? Jutro na uczelni okienko 3h miedzy wykładami wiec szkoda, by się zmarnowalo :D

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kulturysta94
Odbiegajac od tematu, był ktoś w Opolu na ktorejkolwiek z tamtejszych silowni i może polecić? Jutro na uczelni okienko 3h miedzy wykładami wiec szkoda, by się zmarnowalo :D


Ja byłam w F1 i mogę ją polecić ;) Byłam też w Maximusie ale to raczej z konieczności a nie z własnego wyboru ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
dzwoniłem do F1 i wejście 25zł. Czytałem, że Spartakus i Skarabeusz są polecane w Opolu tylko to typowo siłownia z dawnych czasów

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
kulturysta94
dzwoniłem do F1 i wejście 25zł. Czytałem, że Spartakus i Skarabeusz są polecane w Opolu tylko to typowo siłownia z dawnych czasów


Niestety tych pozostałych nie znam, powariowali z tymi wejściówkami jednorazowymi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
4 wejscia co tydzień i dobry miesięczny karnet wychodzi

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT - cma04

Następny temat

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

WHEY premium