SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Pytałem się dietetyka i on uważa, że przy takiej ilości białka po kilku miesiącach padną mi nerki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Przy jakiej ilości 173 g ?
o.O Myślę że optymalna dawka białka to ok. 2 g / 1 kg masy ciała ;) Nie potrzeba więcej ;)
76*2 = 152 ;)
Tyle bd dobrze na robienie masy ; ) Więcej CI NIE POTRZEBA ! : ) POZDRAWIAM, a nerki przy takiej ilości na 100 % wytrzymają ;))))

Zmieniony przez - Never Give Up w dniu 2013-06-05 21:56:46

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
dobra kolego:D wielkie dzięki za pomoc ale teraz napisz mi w skrócie;D co mam zmienić w diecie i co usunąć w dni nietreningowe bo ja zielony;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
aha:) czyli nie warto kupować diety za kasę;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Wywal ten sztuczny miód. Co do ilości węglowodanów to już zależy od specyfiki Twojego organizmu czy od takiej ilości zaleje Cię tłuszczem. Możesz zacząć tak jak masz rozkład btw i obserwuj organizm. Jakby zalewało utnij kcal z węgli/zwiększ tłuszcz kosztem węgli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Miód pójdzie bo każdy mi o tym mówi:D jeżeli chodzi o zalewanie nie chciałbym do tego dopuścić bo i tak mam bojler zamiast brzucha ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Sztuczny miód niewiele ma wspólnego z prawdziwym miodem, ale rób jak chcesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Nie no o to mi chodziło, że go wywalam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Aaa :P No to zacznij tak jak masz bez tego miodu i obserwuj ciało. Nie zapomnij urozmaicać diety - pierś z kurczaka zastępuj czasem indykiem, wieprzowiną, wołowiną, rybami chudymi i tłustymi. Źródła węgli złożonych też zmieniaj. Nie zapomnij o warzywach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
No ciągle jadłem piersi ale trzeba spróbować czegoś nowego, z indyka są bycze więc pewnie jutro kupię :D
Warzywa/owoce staram się jeść codziennie gdyż ogródek zarośniety a jeżeli chodzi o o te węgle złożone ?to jak mam zmieniać ?;D
A to nic złego, że w 2 posiłku nie ma białka ?
A w dni nietreningowe mam jeść tak samo?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Platforma wibracyjna - hit czy kit?

Następny temat

został niecały miesiąć do wakacji, a ja nie wiem jak schudnąć! pomocy!

forma lato