SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Co do drugiego posiłku to jak już chcesz jeść szynkę, to zadbaj, żeby była odpowiedniej jakości (takie poniżej 20 zł/kg zapewne się nie sprawdzą), daj trochę więcej tej szynki i będzie ok. Co do DNT to też zależy od organizmu - jakby Cię zalewało to ograniczaj kcal kosztem węgli w DNT, jak nie będzie zalewać to jedz tak samo. Węgle złożone - kasze, ryże, makarony, ziemniaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Jeszcze zobaczę z tym 2 posiłkiem :) może będę kroił pierś z kurczaka w plasterki, zobaczę :D

Ograniczaj kcal kosztem węgli:D czyli ?;D po polsku plis;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
No mniej węglowodanów = mniejsza ilość kalorii :P Białko i tłuszcze pozostają wtedy na tym samym poziomie. Druga opcja to zostawienie takiej samej ilości kalorii, ale zmniejszenie węglowodanów a dodanie tłuszczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
aha;D czyli po prostu w razie czego zmniejszę porcję wszystkie co jem albo po prostu się do was zgłoszę xd
A z fatem, mam sprawdzać obwód brzucha, nie ? po jakim czasie będę mógł coś zobaczyć w razie czego ;d

I jeszcze jedno, jak uważasz, warto wydać te 70zł na dietetyka żeby ułożył mi 7-dmio dniowy plan dietetyczny?

Zmieniony przez - Zardos w dniu 2013-06-05 23:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Warto się tym zainteresować samemu, bo na takim poziomie budowanie masy/robienie redukcji to najczęściej nie taka wielka filozofia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Rozumiem:) bo pytałem się jednego to powiedział, cytuję:

Ale tak na gorąco, odstępy miedzy posiłkami są nie regularne, miód sztuczny to sobie może stać na półkach a nie do jedzenia. Ryz biały zastąp brązowym, a 6 posiłku nie rozumiem (masz zjeść jogurt z serem i polać to oliwą z oliwek?).
wczoraj 21:15
Przy takiej ilości białka i braku nawodnienia po paru tygodniach lub miesiącach nerki Ci wysiądą.


A i jak z fatem ? jak sprawdzać czy mnie zalewa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Jaki masz typ budowy Mezo/ekto/endo ?

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
yyyyyyyyy .....:D może ja fotkę wstawię ?;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
No bd dobrze ^^

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Może być fotka od tyłu ? ;d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Platforma wibracyjna - hit czy kit?

Następny temat

został niecały miesiąć do wakacji, a ja nie wiem jak schudnąć! pomocy!

forma lato