SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DIETA NA MASĘ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
daj od przodu i zamarz twarz (jeśli o to chodzi) Albo zobacz na gogle co to jest
endomorfik/mezo/ekto i daj znać ; )

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 692 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 138399
Ja bym na pewno tych pieniędzy nie wydał na dietetyka. Poczytaj tematy podwieszone o odżywianiu, układaniu diety itp. i dietetyk Ci nie potrzebny. Miód to już wiesz, że masz wywalić, a ryż jak zmienisz na brązowy/parboiled będzie w porządku. Zresztą jak wcześniej pisałem - urozmaicaj dietę i nie jedz codziennie tego samego. Jak masz zdrowe nerki to na pewno od takiej ilości białka Ci nie wysiądą. Co do wody to pij przynajmniej 2 litry dziennie. Co do zalewania tłuszczem to przede wszystkim obserwuj się w lustrze czy Ci przybiera w bokach, d***e itp. Obwód pasa to też całkiem dobry wyznacznik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
To być ja;D




Zmieniony przez - Zardos w dniu 2013-06-06 20:02:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Piję nawet więcej niż 2l wody gazowanej a nerki mam chyba zdrowe więc wszystko ok:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
A i jeszcze jedno:) w ostatnim posiłku mam olej, muszę to zmienić bo przecież nie będę pił łyzkami ;d i co można zastąpić orzechy włoskie ? słonecznik łuskany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 424 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
Hah, no ja oliwe z oliwek piję kielichami :) BLEEE
Ps. sylwetk spoko, ograniczaj te węgle w dnt tak o 50 - 60 g ;)
Białka nigdy mniej jak 2g na 1 kg masy ciała, i bd szło ! :)

Pozdrawiam ... Pamiętaj, Granice są w nas !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Bez kitu ?;D oliwy z oliwek nie mam więc przez 2 dni piłem zwykły olej XDDD

hm...:) to może nie pić tej odżywi w DNT?

nie mniej ale więcej może być?;D bo ja tak smażę, że dziennie jem około 500g;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
Ale ja krzywy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
?:)

I proszę o usunięcie fotki;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 633
up
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Platforma wibracyjna - hit czy kit?

Następny temat

został niecały miesiąć do wakacji, a ja nie wiem jak schudnąć! pomocy!

forma lato