SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest niedorozwoj?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Mam dosyc istotne dla mnie pytanie dotyczace budowy mojej klatki piersiowej-zajrzalem do tabeli waga/wzrost i okazuje sie,ze przy moich proporcjach powinienem miec 114cm a mam niespelna 105cm,gdy inne partie takie jak biceps itp odstaja od normy w granicach 2cm-czy moja klatke potraktowac jako niedorozwoj?Jesli tak to jak ja cwiczyc?Bo slyszalem o cwiczeniu w takim wypadku 10x10..pomozcie-dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
a jak wolisz ciezkie treningi to
wycisk plasko - 10,8,6
wycisk hantle skos - 8,6
rozpietki - 10,10,10

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958522
nie patrz sie na te wszystkie badziewne tabelki itd. to zaden wyznacznik, ktory tylko niepotrszebnie miesza ludziom (tak jak teraz Tobie) w głowach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Czy tylko ta opinia jest sluszna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Mi też sie tak wydaje że nie należy patrzeć w tabelki.
Każdy organizm jest inny ja mam proporcjonalnie małe ramię a duże barki i plecy chociaż na treningach sie nie obijam. Kolega w którym ćwiczyłem kiedyś (obaj ten sam plan) miał znacznie silniejszego bicepsa ode mnie. Ja z kolei miałem barki silniejsze o około 20 kg w seriach i rozbudowane plecy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Może masz drobny kościec???
Ja gdy nie ćwiczyłem miałem prawie metr w klatce przy 170 cm wzrostu.
Teraz jest 115 za to w bicepsie tylko 39,5 cm.
Ale będzie więcej
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Nie no kosciec to ja mam spory..ogolnie jestem sporej budowy bo mam 182cm i 90kg...wiec?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Patrząc w profil wnioskóję ,że ta masa to jest skupiona w okolicy brzucha niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
no nie ukrywam-brzuch jest ale co do reszty wszystko jest w miare oki wiec nie wiem dlaczego klatka tak odbiega..a z brzuuchem to juz bede robilaten plan Weidera ktory macie to fajnie opisany-mysle,ze pomoze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
osobiste proporcje - nie przejmuj sie liczbami, zwlaszcza ze wplywa na nie szereg czynnikow niezwiazanych z rozwojem miesni klatki piersiowej - trenuj systematycznie cale cialo i trzymaj proporcje

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
Trenuje systematycznie,jednak teraz wrzucam juz klatke na poczatek treningu...mysle,ze to pomoze:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 885 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20492
Proponuje taki trening
Wyciskanie na płaskiej 4 serie
Wyciskanie na skosie w górę 4 serie
rozpietki na plaskiej 4 serie
pompki na poreczach lub przenoszenie hantli z siebię

Napewno klatka się urośnie pod warunkiem dokładnego ciężkiego treningu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pliss o trening biegowy

Następny temat

tydzien przerwy!

WHEY premium