SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy to jest możliwe????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 229
Czy to jest możliwe ze koleś który wyciskał 60 kilo 10 razy po tygodniu mogl juz 70, po miesiącu 80, a teraz 90??? podobno 100 kilo podnosi 3 razy??? I to wszystko w ciągu 2 miesięcy???? To jest moj kolega z klasy ale niechce mi się jakoś w to wierzyć. I to wszystko bez jakiegoś specjalnego treningu, poprostu ćwiczy ot tak i tyle wyciska???? Ja ćwicze już ponad rok i tylko 75 raz wyciskam :/

I jeszcze jedno, czy to jest możliwe jak mi kolega z klasy mówił, że ma 33 w łapie a jak porobi pąpki to ma 36???? Bo w to już mi się kompletnie niechce wierzyć :/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
"xBaRaNx a jak długo ćwiczysz???? Szybko rosła ci ta siła????" tojuri

no niby cwicze od dwoch lat ale tak amatorsko cwiczylem, znaczy chodzi o to ze pocwiczylem chwile i przerwa i tak w kolko, jakby to zlozyc do kupy to wyjdzie gdzies z 8 miesiecy treningow, ale od jakis 2 miesiecy wzialem sie ostro za cwiczenia i zamierzam cwiczyc bez przerwy do wakacji <wiadome dlaczego;)> i podniesc 120kg i miec 36 w lapie:) to moj cel

a co do sily, powiem tak, zaczelem cwiczyc i poszlo mi szybko, 60,65,70,75,80, szlo tak ze nie wiedzialem co sie dzieje:) potem stanelem na 88kg to byl moj rekord i za cholere nie moglem podniesc chodzby 89 przez okolo 2 miesiecy:) potem zrobilem sobie 2 tygodnie przerby, bo mialem noge w gipsie i nie moglem chodzic i po powrocie na silownie nagle 90kg bylo lekkie:) w ten sam dzien wzialem 95 a za chwile 102kg i dopiero wtedy przekonalem sie jak wazna jest faza regeneracji miesni i ze w kulturystyce "wiecej nie znaczy lepiej" nastepnie po miesiacu czasu podskoczylem do 113

tojuri tez mialem jednego w klasie co mowil ze podniosl 75kg 3 x:) niechcialo mi sie w to wierzyc bo mowil ze nie cwiczy, nawet chcial sie zalozyc:) jak otworzyli silownie w szkole to 50kg go zabilo [=,

"dla nastolatkow w wieq 16-19 lat, nie zalamujcie sie ze podnosicie 80kg a inni wiecej, uwierzcie mi ze wziasc ludzi z calej waszej szkoly u mnie jest to LO i 50% z nich nie podniesie 50kg, uwierzcie mi :)

Kurczak Ryz Kreatyna zrobia z Ciebie Sku*wysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 314 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10233
co do pierwszego z twoich pytan wole sie nie wypowiadac bo nie posiadam wystarczajacej wieczy i jeszcze zostane posadzony o herezje co do drugiego pytania odpowiedz brzmi : Tak jest to mozliwe a ze wzgledu na to ze podczas jakich kolwiek cwiczen silowych do miesni wpompowywana jest wieksza ilosc krwi przez co miesnie staja sie nagrzane i nabrzmiale ( powiekszone ) a mierzac "wielkosc" bicespa nie bierzez pod uwage tylko tego jednego miesnie tylko cale ramie czyli rowniez miesien trojglowy ktory przy pompkach pracuje bardzo mocno (jest ukrwiony i powiekszony) przez co obwod ramienia sie zwieksza , pozdrawiam

Dziś staraj się być lepszy
niż byłeś wczoraj !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Takie rzeczy, to tylko w erze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Moim zdaniem w pierwsze można jeszcze uwierzyć, co do drugiego, nie sądzę, żeby ręka komuś puchła aż o 3 cm przy takim obwodzie - ale możliwe jest w zasadzie wszystko...przynajmniej dla Chucka Norrisa

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 51 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 490
Mi sie cos w te pierwsze za bardzo nie chce wierzyc :/ bez koksa nie da rady takich postepów :/ ale znawca nie jestem także to jest tylko moja opinia...

We fight 'til no one can fight us
We live and no one can stop us
-|||||-----------------|||||-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745
Myśle, że Twój kolega któremu tak idzie siła i jeszcze chodzi na siłownie jak go wiatr na nią powieje ostro koksuje, pewnie cyklem na siłe.

Odnośnie pompek absolutnie niemożliwe, żeby łapa po pompkach poszła o 3 cm przy obwodzie normalnym 33cm, pompki wchodzą najbardziej jeśli chodzi o ręce na tricepsy, w związku z czym tym bardziej to jest absurdem.

Twoje 75 kg po roku ćwiczeń to jest to spoko wynik i kontynuuj dalej, a obserwuj jakie kolega odnotuje spadki po skończeniu cyklu SAA.

pzdr

Zmieniony przez - pakovny w dniu 2006-03-03 19:27:05

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 229
Co do koksów to raczej niebierze, bo niema o tym pojęcia, nawet o odrzywkach praktycznie nic niewie :D. Jeśli chodzi o jego plan treningowy to niema jakiegos specjalnego ulozonego, podalem mu link na to forum to niechcialo mu sie czytać :). Z tego co wiem to ćwiczy klate 3 razy w tygodniu, a jego plan polega na tym ze ćwiczy danym ciężarem np. 80 kilo i mowi ze np. w poniedzialek udalo mu sie podniesc 4 razy, w środe juz 5 w piątek np. prawie 6, w kolejny poniedzialek juz 6 pełnych powtórzeń, itd... Jeżeli to prawda to niemam pojęcia jak on to robi, też bym tak chciał :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 745
jak nie koksy to ściemnia:) chyba że to jakiś wyjątek i powinno nim się NASA zainteresować

"Systematyczność - fundamentem efektów"

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni, doda sił jak dobre słowo od wyroczni"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 400
to o mnie tez musicie powiedziec ze jestem koks:),cwicze od roku, jak zaczelem wzialem 58kg na rekord mialem 28cm w lapie:) i 60 kg wagi, teraz mam 72kg wagi w lapie 35cm i moj rekord wynosi 113kg na lawce poziomej, jedyna rzecza jaka bralem to na samym poczatq mojej przygody z ciezarami 1 cykl kreatyny w dodatq tej slabej, monohydratu wiec dla mnie jest mozliwe ze koles tak szybko idzie w gore, jednak co do 3cm po cwiczeniach to niemozliwe, lapa po cwiczeniu bicepsa i tricepsa srednio rosnie 1-2cm

Kurczak Ryz Kreatyna zrobia z Ciebie Sku*wysyna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 325
wg. mnie co do pierwszego to jest to możliwe jeżeli koleś ma naprawde dobre uwarunkowanie genetyczne. co do pompek to nie możliwe za mała reka raz a po drugie nie możliwe i tyle

Pamietaj przykład jest nalepszym kazaniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 229
xBaRaNx a jak długo ćwiczysz???? Szybko rosła ci ta siła????
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwiększenie siły na płaskiej <<!!!>>

Następny temat

Problem

WHEY premium