SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy przejść już na mase?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 315
Witam. Zastanawiam się czy mogę przejść na masę ? 3 miesiące temu ponownie wrzuciłem redukcje zbiłem wage z 75kg do 70kg i pas z 87cm na 78-79cm. Zależy mi żeby jakoś ten brzuch zaczął wyglądać, w końcu zarys kraty się pojawił chociaż przy napięciu mięśni, o klatce to nawet nie mówie bo wygląda żałośnie :D I chyba czas na mase :D

Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 70
Wzrost : 179
Obwód klatki : 98
Obwód ramienia : 32
Obwód talii : 79
Obwód uda : 51
Obwód łydki : 37
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : Koło 15% ???
Aktywność w ciągu dnia : studia
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia , 3x w tygodniu piłka nożna po 90min
Odżywianie : Nie mam problemu z trzymaniem diety, obecnie po prostu zdrowo się odżywiam na redukcji
Cel : masa
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : bardzo dobre
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, piłka nożna
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : Nie
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Ja bym wskoczył na 0, potem +300 i obserwował
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak chcesz sie jeszcze dociac to wchodz na 10 dni na zero kaloryczne i pozniej dopal to np. 3-4 tygodniowa ketoza. a jesli zalezy Ci juz na masie to spokojnie wejdz na zero kaloryczne na 1-2 tygodnie, obserwuj i dodaj te 200-300 kcal
2

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33160 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
Nastepnym razem rob zdjęcia z samowyzwalaczem - wskakuj na 0 na 10-14 dni i potem dodaj 300kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6277 Napisanych postów 76068 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755030
Zdjęcia niestety nie są zbyt dobrej jakości. Niewiele ba nich widać. Wrzuć jeszcze raz w normalnej pozie przydem. Dodatkowo również bokiem i tyłem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Masz ręce w góze to się ciało/skóra naciaga i zakąłmuje sylwetkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699814
Zdjęcia strasznie kiepskie wstawiłeś. Ale wydaje mi się że jesteś szczypior i musisz teraz coś zbudować bo dalsza redukcja pozostawi na Tobie skore i kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 315
To prawda jestem szczypior i chyba już nawet nie ma sensu tego tłuszczu dalej redukować bo serio zostaną same kości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 315
Kolejne zdjęcia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
masuj chlopaku

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja z 79 kg przy 171cm

Następny temat

Zle samopoczucie - głód na redukcji

WHEY premium