SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ja się nie zajade ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2749

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
lemon a jak wygląda sprawa z Twoją dietą i suplementacją?

Szczerze mówiąc ja bym zmodyfikował Twój plan. Zaczynał bym tydzień od FBW, następnie akrobatyka, potem trick's .. dzień wolnego i znowu akrobatyka, potem w sobote ćw. w wodzie i niedziela wolna ... zrezygnował bym z jednego treningu FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
WIesz no , akrobatyki nie moge sobie przełożyć , tak samo tricks .
Najwyzej od niedzieli może zaczynać się FBW itp. ale to raczej odpada bo ten plan jest elegancko ustawiony pod prace i treningi akro/tricks , ale dzieki za propozycje . Supli brak , po treningu i tak zawsze 1/2 opakowania płatków ryżowych wchodzi . Diety z dokladnymi obliczeniami brak , po prostu stosuje sie do wskazówek co jesc po , przed , rano , przed zasnieciem . Ja mam na tyle skomplikowany problem że musze doprawdy o wiele wiecej jesc niz wychodzi z obliczen , bo majac diete elegancką z wagą stałem w miejscu . Po prostu jem co 3h i zapycham się tym co w domq jest , taki domowy dinozaur xD
Ostatnio miałem myśl żeby dodac " patrzac na moj plan podany w 1szym poscie " wtorek nauka hip hopu i niedziela nauka hip hopu . Ale problem w tym ze we wtorek od 16.15 do 17.30 trwaja zajecia , wiec tak doprawdy jedyne co bym mogl lyknac przed treningiem akro to jakies ww i nic wiecej . Wiec dalem sobie spokoj , slusznie ? Przed wakacjami ważyłem ważyłem 73 , teraz mam obecnie okolo 90 , 3cm w bicu poszly itp co jest najdziwniejsze dynamika mi nie spadła . Twój fbw ktory mi rozpisales dorpawdy mi służy bo zauważyłem znaczna poprawe w wyciskaniu na klate , i coś tam w bicu poszlo mimo ze bic jest tylko jedno cwiczenie , raz w tygodniu . DOprawdy bede wdzieczny za jakie kol wiek uwagi .

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-03 15:42:19

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-03 15:47:00

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Cieszę się że plan się sprawdza. Słuchaj moim zdaniem Twój plan jest ciężki ale nie zabójczy. Jesteś młody i Twój organizm regeneruje się bardzo szybko, przynajmniej tak powinien. Jesli do tego odżywiasz się dobrze to super. Ja też nie liczę kalorii, wiem co jem i to mi wystarczy, nie jestem zawodowym kulturystą i się z sobą tak strasznie nie cackam . Twój plan mi się podoba, sam bym poćwiczył w ten sposób ale mam teraz nieco inne priorytety. Jeśli masz wszystko poukładane tak aby nie kolidowało z pracą, to zostaw jak jest. Mówisz że już 3 miesiące jedziesz tym planem. Proponuję abys zrobił sobie tydzień regeneracji. W trakcie regeneracji zrób sobie max. 2 treningi o lekkiej intensywności /najlepiej popływać/, idź na saunę ... rozerwij się troszkę z panienkami / poważnie/ ..i wróć do tego co robiłeś.
Co do suplementacji to proponował bym Ci jedak zakupić przynajmniej multiwitaminę, tran, i ew. jesli nie jesteś pewien czy dostarczasz sobie odpowiednią ilość białka, dokup jakieś białeczko. Do regeneracji świetnie nadaję sie również ZMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
łap mistrzu Soga ;)

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Łukasz mówiłeś że te dwa treningi zamienił byś na jeden , można wiedzieć jak by ten jeden pożadny w tygodniu byś proponował ?
A może ktoś inny zarzuci trening na polepszenie siły i dynamiki :>



Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-08 21:25:01

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
Przysiad
Podrzut
Wyciskanie skos lub płasko
Podciąganie
+ po 2 ćwiczenia pylometryczne
-Pompki z klaśnieciem 2x taka ilość powtórzeń ażeby zostawić zapas dwóch których nie zrobisz... tzn jesli potrafisz zrobić 20 pompek z klaśnięciem to zrób ich 2x16-18
- zeskok z podwyższenia, /ok. 30-50 cm/ do przysiadu i max. wysoki wyskok pionowo w górę
2x tak jak z pompkami

taki trening zrobił bym na poczatku mikrocyklu.
tzn. np. poniedziałek
i to jest trening ciężki, następnie we wtorek trening lekki, nich będzie to trick's o lekkiej intensywności lub jeśli będziesz czuł się zbyt mocno zajechany to lekki rozruch /rozgrzewka + rozciąganie 1.dynamiczne -2. statyczne/
Trzeci dzień mikrocyklu wolny. Czwarty dzień średniej intensywności akrobatyka. Piąty dzień akrobatyka wysoka intensywność + ćw. pylometryczne. Jednak po 3-4 serie/ . Szósty dzień lekka intensywność - ćwiczenia w basenie. A siódmego dnia chyba wiesz co się robi ... ... chill


Skoro pytasz o zmiany rozumiem że jednak czujesz się zlekka przemęczony? Kiedy ostatnio robiłeś regenerację?

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-10-09 09:56:01

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-10-09 09:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
Jaki zawsze Łukasz ratujesz :)
Więc zacznijmy od samych nóg , przestałem robić jakie kol wiek cwiczenia na nogi , bo stwierdzałem że pon , wtorek , czw. i na plywalni nogi caly czas pracuja , a regeneracja musi byc chyba co nie ? Zreszta nogi mam całe w rozstępach i rosną jak popierniczone :/ a szczegolnie teraz zaczely rosnac gdy dałem sobie spokoj z cwiczeniami na nogi poza akro/tricks bo czułem że sobie zajeżdżam te nogi .
Ogolnie chciałem zacząć robić tak żeby siłowke robić sobie pod koniec kazdego treningu akro czyli wtorek , czw. wiem że wspinanie się po linie jest za***iste na górną obręcz . Do tego mamy pełno drążków tam więc chciałem też dodać 1sze cwiczenie ktore ten kolo pokazuje https://www.sfd.pl/Muscle_Up_-_jakie_ćwiczenia_-t441338.html " zapomnialem nazwy " ;p + dodać własnie jakies pompeczki typu z podklaskiem . CO o tym sądzisz ?
Ogolnie jeszcze do drążka przekonało mnie to :D
http://pl.


patrząc na gimnastyków , akrobatów ktorzy mieśnie wyrabiają sobie jedyne poprzez stanie na rękach , koło thomsona , drążek i jeszcze bardziej zaczalem zyc w przekonaniu , ze silne miesnie mozna dostać nie tylko przez silownie + a wielkim to tak czy siak będę jak będę porządnie trzymac diete .:) Jak w jakims calu sie ze mna zgadzasz , to prosil bym jakie cwiczenia na drążu polecasz , jakie pompki " na dynamike i sile oczywyscie " i ogolnie wypowiedz się mistrzu ;)
Aaa ostatnio regeneracje mialem 6 tygodni temu . A wczoraj poszedlem na silownie i po prostu stwierdzialem ze niema sensu cisnąc cokolwiek na siłe , skoro nawet mi sie rozgrzewki nie chciało zrobic :D
Teraz dokupie białeczko , bo faktycznie za późno białko dostarczałem , o waflach ryzowych nie zapomniałem , ale o tym żeby w przeciągu 20 min wypic jakies białko to już olewałem bo myslalem ze jak w przeciągu 1h zjem obiad z piersia to będzie OK :D Najdziwniejszy jest fakt że kg mi rosną , ale po moim wygladzie tego nie widać , może mi lekko w brzuch poszło , ale i tak odziwio bo robie srednio 2kg + miesięcznie , a w lustrze wydaje się byc taki sam ^^ Obecnie 90 mam a przed wakacjami 73 bylo :D





Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-09 13:42:40

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
L3mon no a pamiętasz Twój pierwszy post pytający o ten plan siłowy który chciałeś wpleść w plan akrobatyczny? Mówiłem od razu że to zbędne bo akrobatyka ma tak wiele elementów siłowych że dodatkowe ćiwczenia w siłowni są niepotrzebne... Ha cieszę się że do tego doszedłeś ...

Słuchaj trochę chaotycznie rozpisałeś to co chcesz zrobić więc proszę rozpisz dokładny plan treningowy każdego dnia. Ja go skoryguję ... Pomogę Ci również z dietą jesli chcesz

trzymaj się

Zmieniony przez - Sir_Lukasz w dniu 2008-10-09 14:57:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 537 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68988
5 k kalorii ?? ;o

Zmieniony przez - Stania w dniu 2008-10-09 15:18:54

Niech nas nienawidza tak mocno , jak sie nas lękają.
Kaligula

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11016
k = tyś dokladniej k = 000 czyli 2kk = 2mill ;)
Więc chciał bym pod koniec każdego treningu akrobatycznego dodać siłowki , czyli wtorek i czw. . Na sali są drążki , lina i to chyba wszystko co się nadaje do cwiczenia ;p
Chciał bym się dowiedziec jakie rodzaje podciągania polecasz dla mnie
Chciał bym się dowiedzieć jakie pompki mogą być przydatne twoim zdaniem .
Czy wspinanie po linie jest dobrą rzeczą na górną obręcz ?
Dieta hmm za dużo mam uczuleń , skaz itp., wiec samemu miał byś raczej problem z ułożeniem diety . Diete i tak narazie zostaw mi bo z sianem krucho i dzieki wielkie za pomoc ;)


Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-09 16:07:45

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2008-10-09 16:11:56

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na siłe ataku...

Następny temat

Gdzie wrzucic brzuch do SPLITA lub FBW ?

WHEY premium