SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy dobrze kabinuje ? (Cykle i treningi do wakacji)

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2686

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Dzis przyszla paczuszka: 4,5 kg SWG Olimpu i WPI 97% chyba tez olimpu.
Od poczatku stycznia zaczne to brac przez jakis miesiac, moze dwa mysle mi zleci przy treningu na mase, pozniej chcem zrobic takze trening na mase i wziasc pierwszy raz kreatyne-ale porzadnie:GainFast 4,5 kg Universal,bialko jakies dobre,izolat bialka,kreatyne olimpu mono,glutamine olimpu,ryboze i moze cos jeszcze. Nastepnie przez jakis miesiac chcem zrobic rzezbe (tu bialko i jakies suple na rzezbe). Juz przed samym latem jeszcze raz mase i kreatyne Mylsle, ze dobrze wyjdzie, a co Wy na to?

Pozdrawiam!

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4202 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31691
Ja robiłem siłe to mi lepiej szło jak było mniej powtórzeń musi poprostu spróboać które mu pasuje.

Glutaminę radze dokupić by wspomóc regenerację mięśni.

Życie jest za krótkie by być małym.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Mam 180 wzrostu, 66-67 kg wagi (Za nim zaczelem cwiczyc wazylem 58kg,reszta w profilu) i cwicze ponad rok. Dostep do silowni mam praktycznie 24h na dobe, bo mam wlasna (calkiem przyzwoita ) Pozdrawiam!

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.


Zmieniony przez - Xpufcio w dniu 2003-12-24 14:29:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masz szybka przemiana materii z tego wynika...wiec moim zdaniem nie potrzebne CI bedzie robienie rzezby po kazdym cyklu masowym bo to strata czasu, jesli rzeczywiscie bedziesz mial problem z fatem w co watpie to przed latem zrobisz rzezbe.


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
No z tluszczem to nie mam zbytnich problemow (troszeczke sie go zlapalo przez te 10 kg masy, ale nieduzo). No ale chcem wygladac tak super czyli wszystko dopracowane.To wtedy kreatyne do rzezby ? A tak ogolnie to dobrze planuje ?

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.


Zmieniony przez - Xpufcio w dniu 2003-12-24 14:48:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym zrobil jeden duzy cykl na mase a potem rzezba ile bedzie Ci potrzebna...Bo takie dzielenie na kilka okresow to lipa dla mnie ja jade na mase okragly rok


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Wg mnie też powinieneś się zainteresować treningiem cyklicznym.
Tzn. teraz rób masę a od maja zacznij się rzeźbić

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Cool ma rację

Rzeźby w miesiąc za dużo nie zrobisz

Lepiej pojedź masę do kwietnia/maja - przed wakacjami zdążysz się podrzeźbić

Myślę jednak ze w Twoim wieku tak spora ilość supli i odżywek na raz nie jest potrzebna do dobrego rozwoju - masz dopiero 17 lat na samym gainerze i białku powinieneś rosnąć jak na drożdżach

Jeżeli chcesz się koniecznie bawić z taką ilością supli i ładować w to tyle kasy to masę rób rozdzielając równomiernie suple - np zacznij od małych dawek glutaminy 5-7g z białkiem i gainerem, po skończenym cyklu (na kreatynie bez glutaminy ) zarzuć w zamian glutaminę w dawkach wiekszych 10-15 g, biorąc cały czas białko i gainera


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158896
Jak masz kase to pewnie beirz to co piszesz ale pamietaj ze dieta to podstawa! aha co do rybozy to zamiast jej dokup aminki albo wiecej bialka

"Juz przed samym latem jeszcze raz mase i kreatyne Mylsle, ze dobrze wyjdzie, a co Wy na to? "

patrz bo sie nie wyrobisz z rzezba pozniej jak za mocno zalejszesz sie tluszczem..temu rob traz mase i jak uznasz ze jest jej wystarczajaco duzo to przed latem zaczniesz rzezbe...ale ja proponuje sie pomeczyc i robic dluzsza mase niz tylko te pol roku...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zikey zalac sie raczej nie zaleje chlopak m szybki metabolizm...


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
jezeli planujesz szczyt formy na lipiec to ja bym zrobil tak:
I,II,III,IV msc- masa ok w II msc kreatyne
maj+czerwiec=rzezba
co do twojego cyklu to wywal ryboze[wszczegolnosci, ze to bedzie twoj pierwszy cykl], a glute... hmmmm.... zostaw jak chcesz
inwestuj w diete!!! gainery!!! i batony kulturystyczne miej je zawsze podreka, jak nie bedziesz mogl zjesc posilku lub wypic gainera wezmiesz batonik i po sprawie anabolizm totalny


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1252 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14086
Dzieki ! No to lece caly czas mase (ew. maj troche rzezby) i w tym roku zrobie tylko jeden cykl kreatyny (moj pierwszy ). Pozdrawiam! i sogi daje

Jeżeli moja wypowiedż Ci pomogła, to daj mi soga i wejdż na http://www.pajacyk.pl , a następnie kliknij na pajacyka.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEKCJA ODZIEŻY OLIMP TEAM

Następny temat

TAURINE

WHEY premium