SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czawaj/Prawie 3lata/bez supli/metamorfoza str.5/nowe str.19

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 156 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1457
Czawaj troche chude nogi masz. Widać że robisz bo są fajnie umięśnione, ale jakieś chude a łydki jakis patyczakowate. Mimo to respekt dla ciebie bo wygladasz nieźle ale przydało by sie troche masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Hehe Śmieszna historia z udami bo niektórzy (nie tylko tutaj) mówią, że ogromne mam uda (przesadzają z deczka) i pytają o trening, a drudzy mawiają, że chude

Łydki owszem- niezawielkie, ale już pracuję nad tym i w tej chwili wyglądają dużo lepiej jak na fotkach. W wolnych chwilach w pracy napinam je i daje to dużo.

Wracając do ud to uważam je, razem z plecami, za moje koronne partie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37710
Może przez pół roku uda się złapać 5-7kg czystego mięcha
troche przesadziles

harmonijna sylwetka, wytrwalosci zycze i powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kilka nowych fotek górnej części ciała


























Nogi wkleję jutro.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie nic nie wyswietla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
ja także nic nie widzę ;\ wgraj jeszcze raz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kilka nowych fotek górnej części ciała


























Nogi wkleję jutro.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proporcjonalna sylwetka
Ładne plecy, dawaj do przodu
Soga dam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1575 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21287
siema. ciekawe wiersze. troche mickiewiczem zalatuja

co do sylwetki to super brzuch, dobre plecy i ogolnie szerokosc, widac ze masz szerokie ramiona. popracowalbym na twoim miejscu nad klatka bo wydaje sie taka plaska i malo okragla.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dzięki Rybas, cały czas do przodu


Hej Wysu!

Pamiętam właśnie czas gdy wrzucałeś ten filmik z pozowania na forum. Ja wtedy byłem zupełnym przecinkiem i mówiłem sobie, że kiedyś taki będę. Teraz minęło trochę czasu, nabrałem nieco masy i... dalej chcę mieć taka sylwetkę jak Twoja Tez poszedłeś do przodu i gratuluje postępów oraz świetnej sylwetki. Trzymam kciuki z nogi.

Co do mnie to właśnie klatka jest u mnie słabszą partią, ale i tak kiedyś nie było jej widać. Mam problem ponadto z bicepsami, ale to kwestia czasu myślę

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybacy :P

Następny temat

kolega z zagranicy

WHEY premium