SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czawaj/Prawie 3lata/bez supli/metamorfoza str.5/nowe str.19

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 51691

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Suchutko było- zaś dieta od stycznia.

Na klatkę szczerze nie wiem bo nie sprawdzałem i jakoś się nie garnę, ale podejrzewam, że byłoby mało. Może koło 100...

Na barki też wolę nie ryzykować- niedawno miałem regenerację z powodu drobnego urazu.

Ogólnie wolę nie przesadzać z talerzami- nic na siłę, a wiem, że nie ma sensu dokładać kosztem złej techniki.

Co do tego, że można było zrobić więcej- pewnie, że można było Zważcie jednak na moje warunki ćwiczebne i wcześniejsze sprzętowe, dietę od dopiero pół roku i żadnego wspomagania.

POZDRO

Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2008-07-08 21:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Czy w pozie "Wschód słońca" ramiona nie powinny być ustawione w jednej linii?

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 561
jak przy twojej wadze 100kg to ladnie

:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Owszem!

Moje małe uchybienie

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 694 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16612
Dobra, proporcjonalna sylwetka. A pozowanie i tak o wiele lepsze niż większości wklejających.

Zmieniony przez - mołodi w dniu 2008-07-08 22:01:23

zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4579 Napisanych postów 49015 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522727
Czawaj - biorąc pod uwagę, to że nie brałeś żadnych supli - to super - początkujący uczcie se, a nie po 1 tygodniu juz 3kg gainer

SOG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 561
gainer to jedzienie w proszku czlowiek to dlaczego maja nie siegac jezeli nie moga dobrze sie odzywiac przed i po treningu kreatyna to co innego

:

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 67 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3647
jesli rzeczywiscie bez zadnych supli to podziwiam:)
chyba takie cos to powinno szczegolnie cieszyc ze wypracowane wlasnymi silami i na miare wlasnych mozliwosci..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
chyba takie cos to powinno szczegolnie cieszyc ze wypracowane wlasnymi silami i na miare wlasnych mozliwosci

Tu jest sedno I to rzeczywiście cieszy, tym bardziej, że się nie poddaję i będzie jeszcze lepiej.

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
sie mi podoba Dobra jakosc miecha.Szkoda, ze zdjecia z tak daleka .Tak mozna by bylo powiedziec cos wiecej
tylko 37 lydce a tyle pedalujesz na rowerze

Zmieniony przez - Maniek_M w dniu 2008-07-09 09:05:46

Niech masa bedzie z wami ....:)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rybacy :P

Następny temat

kolega z zagranicy

WHEY premium