SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny oraz inne ifno

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124


1.WIEK: 24
2.WAGA: 68kg
3.WZROST: 179cm
4.STAZ NA SILOWNI: 1,5 roku
5.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: żaden konkretny cykl, kilka ampułek testo prolo, deki, sustanonu oraz depomedrolu wszystko po około 5 amp, oczywiście nie naraz tylko jedno się skończyło to następne się brało, (wiem wiem że tak nie powinienem robić! ale już się o tym nasłuchałem, wiec nie jeździjcie po mnie jak po łysej kobyle ;/)
6.CEL CYKLU: masa- chodzi mi aby się nie zalać.
7.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): szczupły (ciężko mi przytyć)
8.STAN ZDROWIA: bardzo dobry
9.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: nie


Planuje wziąć (cykl 10 tyg.):

dece durabolin 200mg e7d
testosteron prolongatum 200 mg e5d
mete (jelfa) 15mg cd


do tego z odżywek aminokwasy, carbo oraz gainera.

czy cykl jest dobry ? jeśli nie to co poprawić albo czego nie brać bądź co dorzucić oraz 2 prośba do was czy się nie zaleje oraz co proponujecie na odblokowanie i kiedy zacząć brać

z góry dzękuję za pomoc.

ps. zdjęcie dodane jest z przed kilku dni wiec aktualne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
I skoncz pyerdolic, ze cos tam brales, bo cyklami tego raczej nazwac nie mozna. Bierz jak ci piszemy albo bierz jak chcesz albo wypyerdalaj. Przy dobrym jedzeniu i treningu sam enan/cypio dobrze cie porobi. Potem tesc, powiedzmy prop z meta, a na trzeci cykl na nastepne wakacje mix z winem. Chlopie, mase buduje sie latami! Aha, i kalorii to ty sporo musisz dolozyc na cyklu, bo jestes raczej ekto, moze troche mezo. Tak, ze bez jedzenia hvja z tego bedzie, bo masy ci potrzeba do tej rzezby. 7 dych wazysz, po trzech cyklach za rok bedziesz wazyl powiedzmy 82-85kg jak nic nie spyerdolisz, czyli bedziesz jadl, cwiczyl i madzre koksowal/odblokowywal sie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
jak u ciebie z dieta ? moze trzeba podbic wegle a nie lapac sie za ssa ? co do punktu 4 moim zdaniem za wczesnie na takie srodki
ale rob jak chcesz bym polecial meta prolo wino
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dieta suple musisz jesc i jesc od towaru nie urosniesz tylko zmarnujesz

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Jak juz koniecznie chcesz wziac i wiesz, ze wezmiesz to prop lub meta. Prop 7-8 tygodni lub meta 5-6 tygodni. I jak zaczniesz brac to diete trzymaj caly czas, jak sie wkrecisz to sie nauczysz. Tylko w ten sposob masz szanse byc duzy na dluzej---> dieta, trening, odpowiednie koksowanie z glowa.

Nandro zostaw na 3-4 cykl. Bazuj poki co na tesciach, mecie i winie w pierwszych 2-3 cyklach. Potem mozesz dodac na 3-4 cykl npp, a deke, bolda i inne dalej. Zebys nie spyerdolil sprawy i nie zaczal brac 2-3 srodkow na poczatek, bo nie wykorzystasz towaru, urosniesz do 42cm w lapie i 85kg po powiedzmy 7 cyklach i dvpa, zatrzymasz sie na tym poziomie.

A mysle, ze szanujacy sie koksiarz powinien miec chociaz te 45cm w lapie po kilku cyklach i wazyc 90-100kg zaleznie od wzrostu i miec dobra sile w bojach.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-07 10:30:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
czyli rozumiem że teraz mam wziąć mete, wino i testo czy tylko po 1 na kazdy oddzielny cykl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Tylko 1 srodek na pierwszy cykl: meta lub test. Meta 5-6 tygodni lub prop 7-8 tygodni (duzo klucia, moze byc tez enan/cypio przez 10 tygodni). Ja bym polecial na twoim miejscu propa solo zeby zobaczyc jak dzialaja SAA na mnie. Jakby cos sie dzialo propa szybko wychodzi z organizmu. Na drugi cykl powiedzmy test z meta, a na trzeci test z winem. Czaisz juz? Dopiero dalej deki, boldy i inne.

Tylko propa kup dobrego zebys nie mial jakiejsc goraczki, duzego bolu, bo sie zniechecisz. Chociaz moze i lepiej by bylo.

Aha, przerwa miedzy cyklami to minimum dlugosc poprzedniego cyklu plus odblok. Sam odblok trwa 3-4 tygodnie (zaleznie jak hcg leci po tesciu, ale sam clom zazwyczaj 2-2,5 tygodnia leci), wiec przerwy 2-3 miesiace to minimum po cyklach.

Zmieniony przez - Nacjol255 w dniu 2011-08-07 10:41:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
tak jak pisałem wyżej już brałem coś tam wcześniej wszystko było w zastrzykach.w sumie trochę zauważyłem poprawe na plus, wiadomo ze jestem chudy ale przed tym co było to byłem ultra chudy, z objawów tylko trądzik na plecach (bardzo bolący- ropny)i podwyższone ciśnienie i tyle, tak wiec w sumie moj organizm juz jest przyzywczajony to koksow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
wydaje ci sie,zacznij jak Najcol pisze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124
ok a co polecacie na odblok (kiedy zaczac brac w jakich ilosciach i do kiedy)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3984 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27522
Moze byc tak:

1-10 cypio/enan
11-12 hcg 1000jm e2d (5-6 strzalow po 1000jm)
13-14(15) clomid

Hcg
5000-6000jm (Pregnyl 5000jm ampulka lub paczka Gonasi), clomidu 20-24 tabsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
1-8 prop 100mg e2d
2 dni po ostatnim strzale Clomid 24tab

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6-bromo, ATD, norprolac, clen a wątroba?

Następny temat

Insulina obniża działanie testosteronu

WHEY premium