SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl do oceny - SOGI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć
Qmpel Chce sobie zrobić taki cykl :

T: 100 100 100 100 100
S: co 3 dni

T - testosteron enanthat = 5 szkieł
S - Siłabolin (50 mg/ml) = 12 szkieł

Jest tak mało Teścia bo nie chce żeby mu mordka spuchła...
A i gostek waży dokładnie 98 kg.
Wszelkie komentarze mile widziane !
Sypne Sogiem !!!

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
VENOM rozumiem Cię doskonale, teraz każdy ma mało czasu - takie czasy nastały
Serdeczne dzięki za odpowiedź, ja też nie chciałem Cię uarazić w żaden sposób,
Soga dałem Ci już dawno (szkoda że można dać tylko jednego) gdy tylko zorientowałem się jaką dysponujesz wiedzą na temat szeroko pojmowanego dopingu.

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 321 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4733
Według mnie nic ciekawszego się tu nie da wymyślić.

Bez omki nie ma nagonki :)

PAKO TEAM RULEZZZZZZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pako_L masz SOga za szybką odpowiedź !
A może by coś innego zamiast tego Teścia ?

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A może zamiast enanthatu zastosować propionat ???
Co myślicie o takim połączeniu ???

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
można dać propionat al inne dawki ja bym dał 5 omków po 250 mg / tydzień efekt będzie podobny a skutków ubocznych raczej mniej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym siłabolin zostawił bo to dobry srodek, ale tak mysle nad tym tesciem, jesli efekty miał by byc super wysokie to idzie wewalic także enthante, ale np. testoviron, który ma 250mg, i walić po strale i wtedy było by super

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
DJKotlet ja za twoim tokiem myślenia nie nadążam mógłbyś jeszcze raz napisać o co cichodźi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o to, że jest duzo kłucia przy tym siłabolinie i prolongacie. jesli natomias chce zwiekszyc troszke dawke a niekoniecznie wiecej sie kłuc to może zsatosowac testoviron który ma 250mg a nie jak prolongat 100mg, a substancja czynna jest taka sama O to mi chodziłoI dodam ,że nawet bym taką zmiane polecał, gdyż dawka 100mg na tydzień jest troche niska

Bez mety nie ma sylwety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1409 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5907
Teaz cię rozumiem . Natomiast uważam że Enath jest najbardźiej szkodliwym z pośród testosteronów dlatego zaleciłem omka . Natomiast prawdopodobnie gościowi który wykombinował ten cykl chodziło tylko o podniesienie poziomu Teścia poto aby silabolil działał lepiej . a taka dawka mogła by juz wystarczyć . Może niechce zostać odrazu kingkongiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mrówa i Djkotlet macie po SOgu za odpowiedź.
Gościowi Chodziło o to żeby mu mordka nie spuchła jak balonik...
A co byście powiedzieli jakby zamiast tego Prolo użyć PRIMOTESTOSTERON ???
A przy połączeniu Propionatu z Siłą czy będą duże spadki po kuracji ???

POZDRÓWKA !!!

Nie sztuka zabić Kruka, ale dupą usiąść na Jeża !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Witam! Mysle ze silabolin w szczycie 300mg/tydzien to optimum. Bol w tym ze faktycznie troche klucia dupki jest razem z tescia. Pamietaj o tym ze mozna laczyc te plyny w pompce i ladowac za jednym razem.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omnadren

Następny temat

CYKL STERYDOWy

WHEY premium