SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co zrobić, zeby "nie wyskoczyć" z kaski............................

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21161

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 963 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18182
no wiaodmo ze lepiej unikac konforntacji ale nie zawsze sie da ,ale to jakby troszke czego innego dotyczy a na takich zwyklych smieci meneli to wystarczy raz im pokazac ze nie jest sie popychadlem ja jak bylem gowniarzem tak 16-17 lat i mialem problemy z typkami starszymi na osiedlu to skrzyknolem starszych kolesi z klubu w ktorym trenowalem i problem sie rozwiazal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 238 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3418
ja naszczęscie niebylem nigdy w sytuacji ze ktoś chcial mnie skroić (oprócz starszego brata heh) czasem w domu myslalem co bym zorbil jak już bym się znalazł w takiej sytuacji i juz mialem "plan"(RUN!!) ale niewypalilo..moze lepiej dla mnie ... stałem sobie w szkole i zobaczyłem ze idzie 3 kolesi kazdy większy szli prosto na mniedówch preszlo ocierając sie o mnie a 3 walnął we mnie ale bylem na to przygotowany i tez go trącilem z bara juz wiedzialem ze cos będzie (o boze co ja robie ?!) ledwie sie odwrócilem i koloz łapami(jak juz wczesniej pisalem mialem plan co mam robic w takiej sytuacji) do mnie ale stało sie cos czego się niespodziewałem ledwie poczułem ze mnie złapal za bluze to odruchowo nawet niewiem jak to sie stalo(to wsyztsko było tak szybko)zaebaalem mu z całej sily sierpowego ze "zostawil twarz na scianie" i od tamtej pory jestem troche pewniejszy i ten koles mnie mija łukiem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 145 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3009
matlak, spoko ze Ci wyszło, bo zwykle w takich sytuacjach wszystkie plany na nic Łatwo można spanikować, stres może daćznać o sobie. Oczywiście wszystko zależy od psychiki, jakiemus mieczakowi trudno bedzie wykonać to nad czym myślał. Duże znaczenia ma też szczęście, z kad możan mieć pewność,że jak mu oddasz to nie wjedzie w Ciebie od razu 3

Działa wprawa [;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówiliście tu o batonie. Nie spotkałem sie z czymś takim jeszcze. Czy warto to kupować? A co jak ci go zabiorą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 777 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12149
To powiedz, że to twoje i co by Ci oddali.

http://www.sfd.pl/temat165236/ -moja stajnia

++02 kwietnia 2005++ Karol Wojtyła.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4597 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15690
hehehe no to dobre bylo oddawaj****u to moj mars hehe rzecz w tym zeby nie zabrali bo bedziesz glodny zap*****lal

****SFD FIGHT CLUB****
jeneral Broni (niezla laska ta Bronia)

bo zycie to nie je bajka to ciezka je bitwa

http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981 -strona klubowa (przylacz sie)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
Tak czytam wasze wypowiedzi hehe i widze ze w wiekszym miescie to niezly survival jest Wybieram sie na studia do Poznania i mysle ze tez bede musial ze niedlugo zmiezyc sie z problemem dresow, drobnych na wino itd hehe. Podobno dobry sposob to jak zaczepia powiedziec cos w obcym jezyku hehe ja ne pojemaje, albo po wietnamsku jeszcze lepiej.

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
kumek: studentów zaczepiają już znacznie rzadziej niż licealistów czy gimnazjalistów...tak źle nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 255 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5237
No to luzik. JEstem w miare postawny (ponad 190 wzrostu) wiec mysle ze moze nie beda czesto zaczepiany

"Kto nie walczy ten ginie, a kto umarł ten nie żyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
KUMEK: nie będziesz zaczepiany często. w biały dzień, w centrum raczej nikt do ciebie nie wyskoczy,a jeśli juz to oddasz strzała w ryj i nie będą ryzykowali szarpaniny (z reguły).
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Niema gdzie trenowac - czy trening w domu jest mozliwy ???

Następny temat

Seminarium BJJ i Shooto.

WHEY premium