SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 248964

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
pewnie chodziło mu o to że z ciepłym mlekiem, i ma zupkę

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
No bo to zupa. Jak jest mleko w daniu to musi byc to zupa, proste. Wszystkie te skladniki co podałem gotuje na ogniu minute-dwie i szamie jak ostygnie z 5 minut :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
marchew surowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3527
makaron 110 g
pierś z kurczaka 160 g
marchewka z fasolką szparagową !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
kasza gryczana prazona 100g , 200 g piersi , marchewka ,kapusta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 390
wlasnie wszamalem 150g cycka duszonego w czerwonym winie, 100 g ryzu i brokuly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
a slyszeliscie moze o jedzeniu surowej mąki z jajkami i mlekiem? wiem,dziwne.. wychodzi ciasto na nalesnika :P ale czy to jakos nie szkodzi ? slyszalem ze tak..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Surowe jajko to jeszcze ścierpię, ale z mąką...
Przede wszystkim zagrożenia płynące z jedzenia surowego jedzenia, a w szczególności jajek to możliwość zatruć np. Salmonellozą, gorsze trawienie pokarmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 487
co do salmonelli to staralem sie duzo czytac..i doczytalem ze tak na prawde wystaczy wyparzyc jajko w skorupce(bo to wszystkie syfy są na skorupce) i wsio.. jem je od dlugiego czasu.. z mlekiem i kakao do tego. oliwy z oliwek tez troszke dolewam.. oczywiscie cukru tez dosypuje bo inaczej cięzko ;P ale ta mąka mnie zastanawia bo przeciez 70% na 100g to weglowodany.. sam nie wiem juz..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium