SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 248114

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
moze do prowadzenia dziennika np :)

bralem z Ciebie przyklad :D hehe a tu nagle 0 , nic , koniec postow ,koniec dziennika :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Pstrąg pieczony oraz taki naleśnik https://sklep.sfd.pl/XXL_Nutrition_Delicious_Pancakes_-_Oats_&_Protein-opis28108.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
omlet z płatków owsianych, jajek, jogurtu naturalnego i odżywki proteinowej z sosem własnej roboty

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 2237 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14236
top chips smak orientalny xd

"Żółty ser tam wrzuciłeś ?
Może jeszcze narkotyki zacznij zażywać ? "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 505 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8023
jajecznica 4 jajka , cebula, papryka,pomidor,marchewka , kielbaska <mniam> i 120 g razowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
dwa pączki i marchewkę już zjadłem, w pracy mam jeszcze kalarepkę, jabłko, 400g wiejskiego z papryką i ogórkiem, i dostałem jeszcze pół drożdżowca.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 255 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2837
u mnie poszło 8 bananów od rana...od taka odmiana dla pączków ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
po treningowy ryż+ pierś+buraczki, teraz pracuję nad pączkiem proteinowym z potreningu.pl, wieczorem będzie foto ! ;p

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 360 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10750
pączek dla osłody :D dziś dużo za dużo tłuszczy wpadnie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Szklanka napoju sojowego kanapki z szynką serem sałata i pomidorem . zero pączków dziś .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium