SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz VOL 7

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 249026

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
A mi lejce puscily i zapodalem troche pistacji z jutrzejszej puli, jakies 300g. Juz twarogu nie bede jadl bo i tak za duzo kalorii juz poszlo. A jutro wszyscy wiedza jaki dzien?haha. Moja ulubiona niedziela. Moze jutro sie pochwale jaki czit wjechal, a zapasy sa i to gruuuube. Pozdr.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Kubsztix jutro świętujemy! Choć ja jutro mam trochę roboty :-/ Obiad nie będzie rodzinny raczej A jakieś półtorej godziny temu wjechał wiejski + warzywa + tona ketchupu + kawałeczek chleba żytmiego razowego z dynią i siemieniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489


100 g płatków żytnich, 250 g twarogu plus jogurt 0%. Zjem i do wyra

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1450 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21491
Niedziela "chlopacy", Paszkos juz wie o co chodzi i wiekszosc tez pewnie.

Znowu do przodu.... Chyba:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
No ba. Dwa kawały ciacha z owocami plus szklanka mleka czekoladowego poszły z rana jak śmietana.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3724
Bigos:D z duuużą ilością mięcha i dwa banany + Shake proteinowy

nie ważne jak dobry jesteś, zawsze się znajdzie ktoś lepszy od Ciebie...

http://www.sfd.pl/Bitwa_o_powrót_do_formy-t880860.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryz dlugoziarnistyparaboliczny kurak i warzywa meksykańskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Ziemniaki, kura, pomidor

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Micha sałatki: puszka tuny plus dwa jajca, do tego trzy buły, cała papryka i banan.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Kubsztix: I jak tam było wczoraj??
MisieXL: Fajowa szama

Ja wczoraj tradycyjnie pieczony kurczak + ryż basmati + warzywa, a wieczorem bułka pszenno-żytnia z pieczoną piersią z kurczaka i majonezem/ białym serem i ketchupem ( świetne połączenie! ) + warzywa z oliwą z oliwek + dwa udka z kurczaka pieczone + 2x skrzydełka, a później 2x gruuuuube kawały babki drożdżowo-miodowej z kruszonką i rodzynkami, z masłem orzechowym i kubeczkiem mleka - niedzieeela!!

A niedawno wjechały owsiane + kefir + wiórki + nektarynka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny, 75kg

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium