SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co to za ćwiczenie?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam poniżej prezentuje trening pudziana chciałbym wiedzieć co to za cwiczenie które wykonuje w 0;43s i na co ono działa. Z góry dzieki.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2614
przysiad, głównie na uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Tak to jest przysiad. Tylko jak mozna takiego czegos nie wiedziec.. widzisz ze robi przysiady wiec na klate to raczej cwiczenie nie bedzie.. masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no spoko nie unoś się tak, chcem sie tylko dowiedziec na co to cwiczonko działa jakie partie mięśni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
czworogłowe uda. i nie rób z siebie kretyna jak emo zj*eby i sweet dzieffczynki z fotki, nie pisz ''chcem'' ani zadnych podobnych.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tee nie bedziesz mi mówił co mam robic a czego nie, grzecznie się pytam wiec albo odpowiadaj albo sie nie udzielaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 308 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5577
"PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH:

-główne mięśnie zaangażowane w ćwiczeniu- pracują przede wszystkim głowy boczne, pośrednie i przyśrodkowe mięsni czworogłowych ud"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
nie wiem czego cie w szkole uczyli na wf'ie, jeżeli w ogole miales wf - nie wspominając o polskim.
troche samodzielności człowieku.. nie wmówisz mi, że nie wiesz jak wygląda przysiad.. poza tym google, google, google a nie zakładanie durnych tematów z każdym pierwszym lepszym pytaniem.

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7664
Ciosza ,Ty się pytasz ,a kolega Ci odpowiada i udziela rad byś Języka Ojczystego nie kaleczył !
Nie burkaj

Tak w temacie, przysiad wpływa też na dolny odcinek kręgosłupa (z własnych obserwacji).


Zmieniony przez - Magillo w dniu 2010-01-03 00:59:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
to jest przysiad jak upy powiedzieli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10519
Skąd się biorą tacy ludzie?
Masakra...

Homo sum, humani nihil a me alienum esse puto...

NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sciskacz

Następny temat

moja siłka

WHEY premium