SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co sądzicie o takich treningach?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1776

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
5 razy w tygodniu biegać?:) Za dużo dla mnie. 2-3 dni maks na więcej nie mam czasu, ani szczerze sił mi nie starczy na bank.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To daj 2 dni interwały i raz normalne cardio

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
A coś takiego
1 dzień bieg aż padnę prawie na maksa wysiłku potem trening z pierwszego filmiku
2 dzień trening na siłowni
3 dzień bieg 200m wolno 100 szybko aż padnę
4 dzień trening na siłownio
5 dzień bieg aż padnę trochę mniejszy wysiłek plus trening z pierwszego filmiku
6 dzień trening na siłowni
7 dzień wolny/albo lecimy od nowa z dniem pierwszym
Albo olać ten trening z filmiku, a reszte zostawić?

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-02 15:46:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 645 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1991
bieganie "az padne" mija sie z celem szkoda sie tak mordowac, chyba ze lubisz byc zajechany
napisałem ci juz ze 3-4 razy normalne biganie a 2x ten trening z filmiku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Hmm ok dziękuje za info,a bieganie normalnie to znaczy? Bieg przez 30 min normalnym tempem? Czy powyżej 45 ? Kurczę jestem ciekaw czy dam radę 10 min bez przerwy biec,dlatego pisałem aż padnę(czyli nie będę w stanie dalej już biec) Czy jakoś dystansem liczyć? 1-2KM dziennie ?

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-02 15:51:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Senior
Hmm ok dziękuje za info,a bieganie normalnie to znaczy? Bieg przez 30 min normalnym tempem? Czy powyżej 45 ? Kurczę jestem ciekaw czy dam radę 10 min bez przerwy biec,dlatego pisałem aż padnę(czyli nie będę w stanie dalej już biec) Czy jakoś dystansem liczyć? 1-2KM dziennie ?

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-02 15:51:30


Zacznij od np.: 15 min i powoli zwiększaj długość i intensywność w swoim tempie, nie ma co się zmuszać. Pamiętaj o kontrolowaniu tempa podczas biegania.

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Ok. To chyba na tyle. Na razie będę robił te treningi w domu+ brzuszki oraz łydki po treningach siłowych, a do tego 3 razy w tygodniu bieganie+jeśli będę się czuł na siłach trening z pierwszego filmiku. Jak będą dochodzić nowe ciężarki, hantle oraz sztanga będę dopisywał kolejne ćwiczenia i liczył na pomoc tak jak teraz dziękuje jeszcze raz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1175
Chciałbym odświeżyć temat. Dziś dostałem gryf, hantle oraz drążek do podciągania.

Sprawdziłem FBW i wymyśliłem coś takiego
Ćwiczę 3 razy w tygodniu pon-środa-piątek. Trening składa się z dwóch zestawów, które mam zamiar wykonywać na przemian.
I sesja treningowa
1 Przysiady z hantlami(nie mam stojaków ani miejsca na nie żeby gryf położyć) 3s po 8-12
2 Wiosłowanie sztanga 3s 8-12
3 Wyciskanie sztangi na płasko 3s 8-12
4 Wyciskanie sztangi z za głowy 2s 8-12
5 Uginanie ramion ze sztanga 2s 8-12
6 Wyciskanie sztangi wąsko 2s 8-12
7 Wspieńcie na palce stojąc 3s 15-20

II sesja treningowa

1 Marty ciąg(tylko nie wiem który)
2 Podciąganie na drążku w wąskim chwycie. Za mało miejsca by złapać szeroko.(szczerze nie jestem pewnie w stanie 2 razy się podciągnąć, ale myślałem, żeby zrobić ile się da, czyli nawet te 2 powtórzenia i zbiegiem czasu będzie łatwiej albo podskoczyć do góry i powoli się po prostu opuszczać)
3. Wyciskanie na płasko(nie mam skośnej ławki)
4. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia(lubię to ćwiczenie)
5. Uginanie ramion hantlami
6. Wyciskanie francuskie hantlami(nie mam łamanego gryfu)
7. Skłony leżąc oraz podciąganie nóg w zwisie na drążku



Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-07 12:47:14

Zmieniony przez - Senior w dniu 2014-04-07 13:18:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I sesja treningowa
1 Przysiady z hantlami(nie mam stojaków ani miejsca na nie żeby gryf położyć) 3s po 8-12
2 Wiosłowanie sztanga 3s 8-12
3 Wyciskanie sztangi na płasko 3s 8-12
4 Wyciskanie sztangi z za głowy 2s 8-12 daj z klatki
5 Uginanie ramion ze sztanga 2s 8-12
6 Wyciskanie sztangi wąsko 2s 8-12
7 Wspieńcie na palce stojąc 3s 15-20

II sesja treningowa

1 Marty ciąg(tylko nie wiem który) tradycyjny
2 Podciąganie na drążku w wąskim chwycie. Za mało miejsca by złapać szeroko.(szczerze nie jestem pewnie w stanie 2 razy się podciągnąć, ale myślałem, żeby zrobić ile się da, czyli nawet te 2 powtórzenia i zbiegiem czasu będzie łatwiej albo podskoczyć do góry i powoli się po prostu opuszczać) wykonuj tylko ruchy negatywne
3. Wyciskanie na płasko(nie mam skośnej ławki) daj hantle tutaj
4. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia(lubię to ćwiczenie)
5. Uginanie ramion hantlami
6. Wyciskanie francuskie hantlami(nie mam łamanego gryfu) to rób prostym
7. Skłony leżąc oraz podciąganie nóg w zwisie na drążku daj jedno ćwiczenie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
w II sesji treningowej daj wykroki na sam początek jeszcze przed martwym, a w 1 hantle możesz robić zamiennie z przysiadem przednim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy BCAA traci swoje właściwości?

Następny temat

Dieta na masę

WHEY premium