SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6088

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Cała budowa ciała jest umięśniona, natomiast 52,5 kg to nie dużo więc mięśnie nie są duże. Chciałbym zrobić dobrą masówkę aby więcej kg czystego mięśnia mi przybyło

Wiek

16

Waga / wzrost

52

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

Masówka

Stosowane już wcześniej suplementy

Profi Mass

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Przewidziane finanse na cykl

150

Uwagi i sugestie

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Rozmawiałem ze specjalistą. Polecił mi Mass Mutanta albo Mass XXL, wybrałem Mutanta. W mojej diecie białka nie brakuje więc protein nie kupuję, węgli też nie potrzebuję bo mam dlatego carbo już nie chcę, tłuszcze jako tako ale to się zmieni. Nie chcę was wykończyć ale ludzie pisali mi różne rzeczy i nic nie ogarniałem teraz już zastanowiłem się nad swoją dietą i już wiem, że węgli mam pod dostatkiem jak i białka, teraz tylko Mass Mutant...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
Jakbyś miał głowę na karku i chęć do zapoznania się z tematem a dokładniej dietą to byś wiedział że, po pierwsze: odzywki bierze się według braków w diecie a po drugie na twoja wagę można spokojnie ułożyć dietę do której nie trzeba lądować odzywek.. chłopcze warzysz tylko 52kg ;/ choćbyś nie wiem jaką miał przemianę materii to spokojnie na diecie (rozsądnej czyli takiej której efekty nie są widoczne po tygodniu) mógłbyś spokojnie wlecieć na te 65-68kg. Dobrego mięśnia nie buduje się w miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Byłbym szczęśliwy gdyby ktoś mi ułożył dobrą dietę ale nikt taki się nie znalazł i sam to zrobiłem, jestem szczęśliwy to w około 2 miesiące przytyłem z 3kg. Chciałbym ważyć 65-68kg ale nie wiem jak to zrobić.

EDIT: Mutanta będę używać do zwiększania kaloryczności posiłków i po treningu.

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-07-12 22:42:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2531 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12950
jest pełno działów, wylicz zapotrzebowanie i działaj. Zadaj sobie też pytanie szybko przytyć i się zalać czy konsekwentnie pomału budować dobre mięśnie. Kiedyś myślałem podobnie jak Ty, poleciałem w 'dietę' i gainery.. 3 miesiące i 7kg do przodu dodając rozstępy i zjazd masy po skończeniu suplementacji. Dziś nieco bardziej doświadczony wiem co to dieta i jak bardzo ważna jest dlatego zastanów się, nie warto latać na skróty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Polishyoungpower: Zapytam wprost. Ty masz mózg? Ile sie q*wa bedziesz pytal o to samo? Ty już bana powinieneś dostac bo az sie rzygac chce jak sie czyta Twoje identyczne durne pytania!
Przeczytaj dokłądnie to co teraz napisze i nie odpowiadaj już więcej w tym temacie bo wykańczasz ludzi psychicznie.
1. wejdz na potreningu.pl i tam oblicz zapotrzebowanie kaloryczne dzienne (jest licznik taki, znajdziesz)
2. wyjdzie Ci ile czego musisz spożywać zeby utrzymać wagę.
3. dodaj białka, tłuszczy, wegli po 20-30% i wyjdzie Ci ile czego musisz jesc zeby przytyc
4. sciagnij sobie dziennik posilkowy vitalmax i zacznij ukladac diete. w kazdym posilku niech znajduje sie zrodlo bialka, wegli i tluszczy + owoce/warzywa
5. gdy juz ulozysz ta diete to ja wrzuc do dzialu Odżywianie, niech eksperci Ci ją sprawdza, ewentualnie skoryguja.
6. Jedz, ćwicz i rosnij zadne suple ŻADNE!!!! nie są Ci na tym etapie potrzebne
7. Daj już nam świety spokuj

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12061 Napisanych postów 160511 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234648
panowie spokojnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Ciężko utrzymać równowagę, sezon się zaczął a wraz z nim pakerzy z prawdziwego zdarzenia

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Trenuję na siłowni od września 2011 więc nie jestem sezonowcem jeżeli o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Szkoda tylko, że ten cały rok zmarnowany.

Nie rozumiem was ludzie. W świecie internetu gdzie jest dostęp do wszystkiego. Wystarczy wejść na forum poczytać podstawy i tyle. Ile to zajmie? Tydzień po godzince i ogarniasz najprostsze rzeczy a wiedza zostanie na całe życie.



Zmieniony przez - Kamil1238 w dniu 2012-07-13 21:28:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Nie chodzi o staż a o poziom wiedzy wraz z tym czasem zdobyty.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko do 120 zł

Następny temat

Cykl na mase (ektomorfik) pomoc w wyborze supli.

WHEY premium