SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko do 120 zł

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1966

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
Szukam białka do ceny w temacie oczywiście zależało by mi żeby było go jak najwięcej i na jak najdłużej wystarczyło(oczywiście dieta jest więc zdarza się dzień co w ogóle nie sięgam po odżywkę),ale chciałbym też żeby w środku było to co podaje etykieta.Smak i rozpuszczalność nie sa najważniejsze,i chciałbym przyjmować to białko najlepiej od razu po treningu razem z bananem/carbo.Fajnie żeby wyszło około 2 kg co obecnie jest warte uwagi przyjmując moje kryteria :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 162 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3289
Remik7
bylaczek


to bialeczko raczej do 'pewniaków' nie nalezy


a to niby czemu? jakaś podstawa ku temu? mam za sobą już 4 puszki tej proteinki nawet teraz sobie kupiłem i rano pije a dymatize WPI miedzy posiłkami, moim zdaniem jest ok w składzie, smaku, rozpuszczalności i cenie, myślę ze kolega się nie zawiedzie, w każdym bądź razie ja polecam :)

Dziennik treningowy i żywieniowy http://www.potreningu.pl/profil/bylaczek 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ostrovit albo białko SFD. Ewentualnie muscleup activlabu, ale podobno smakuje tragicznie no i ma kretę w składzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
j/w
jak zalezy na kasie to ciężko znalesc cos lepszego
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25464

Bez farmaceutyki nie licz na wyniki !:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
No niestety wiadomo coś za coś ale żeby to coś było coś warte hehe :),dużo osób poleca tego econo sfd więc wypróbuje,gdzieś mi sie obiło że jest tam soja??prawda bo w składzie niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
O dzięki Sog więc wypróbujemy tego Econo sfd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 617 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30516
Olimp 100% Natural Whey Protein Concentrate.

"Ból jest twoim przyjacielem, sprzymierzeńcem, mówi ci kiedy jesteś poważnie ranny, nie pozwala ci zasnąć, przypomina ci abyś kończył tą pracę i wrócił do domu. Ale czy wiecie co jest najlepszego w bólu? Świadczy o tym, że żyjesz."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
IMO plus v2 optymalny cena/organoleptyka kwestia wyboru

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 293 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3921
maniak7000 Sog za trudne słówko ;) aż musiałem do wikipedi zajrzeć o co ci chodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak Brać ?

Następny temat

Co na masę?

WHEY premium