SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co na masę?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6089

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Cała budowa ciała jest umięśniona, natomiast 52,5 kg to nie dużo więc mięśnie nie są duże. Chciałbym zrobić dobrą masówkę aby więcej kg czystego mięśnia mi przybyło

Wiek

16

Waga / wzrost

52

Staż treningowy

1 rok

Cel cyklu

Masówka

Stosowane już wcześniej suplementy

Profi Mass

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Przewidziane finanse na cykl

150

Uwagi i sugestie

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
Czytałem wasze i kilka innych. Materla sam mówił, że bierze BCAA, Glutaminę i jakieś białko. Chodzi mi o to czy do mojego białka dodać coś jeszcze coś na masę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
ale białkiem uzupełniasz dietę a bcaa bierzesz około treningowo , glutaminę masz w białku

na mase jedzenie + trening

suple to dodatek w małym stopniu wspomagający

Zmieniony przez - DEXTROZER w dniu 2012-07-12 00:25:48

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1562
No to na razie wystarczy mi tylko białko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
jeśli masz dobrą miche to w ogóle nie jest potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobrze jest wypic sobie gainera po treningu na masowce, pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
Polishyoungpower
Przykładowy dzień:
1 posiłek - Dwa jajka, 3-4 parówki, 3 kromki chleba
2 posiłek - (w szkole) ryż z kawałkami kurczaka
3 posiłek - Ziemniaki z piersią z kurczaka
4 posiłek - Ryż i pierś z kurczaka
5 posiłek - tortilla
potem jakieś musli.
Godzinę przed snem Profi Mass, oraz po każdym treningu siłowym

Zmieniony przez - Polishyoungpower w dniu 2012-06-17 11:42:32

Ogarnij lodowke stary i nie wydumuj nie wiadomo czego. Tego ryzu i kurczaka w tych posilkach to chyba masz po 20g, bo nie mow mi ze jedzac w takiej rozpisce jak tu masz, po torebce ryzu/200g ziemniakow i do tego 150/200g kurczaka x 3 dziennie ciagle wazysz 50 kg... no k***a cos tu nie gra. Jedz tak jak tu rozpisales + gainer wtedy kiedy zjesc nie mozesz i tyle. A kreatyne dorzucisz pozniej bo na razie to ty musisz wyjsc z anoreksji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No w porownaniu do innych "diet" poczatkujacych ta wyglada calkiem wporzo, moze zarcie nie najlepszej jakosci (parowki, pewnie biale pieczywo i jakas tortilla) ale wciaz kurczak jest, ryz tez, jaja takze i kcal na pewno tez nie najmniej ; ) a gosciu 50 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
ch** tam z parowkami i bialym pieczywem, niech mi nikt nie mowi ze jedzac 3 x dziennie 100g ryzu + 200 g kurczaka, rano jajka, cos tam na wieczor i gainer do tego, ciagle wazy 50 kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
parówki są dobre na mase

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze stare jajka je i liczy kurczaka z nich juz ;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko do 120 zł

Następny temat

Cykl na mase (ektomorfik) pomoc w wyborze supli.

WHEY premium