SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
30 sezonów ? ŁOOOŁ nieźle

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 267
Ale najlepsze jest to ze te 30 sezonow, w czasie realnym jakby zsumowac trzeba by grac PONAD TYDZIEN CZASU BEZ PRZERWY !!!!

Postaram sie wrzucic screen jutro....

pozdro all

"Only the deads will see the end of war"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pięiknie minner, ja najdłużej grałem 7 sezonów, gratuluje sukcesów, mam nadzieję, że nie oszukiwałeś . Po iluś tam sezonach przechodzi się na emeryture, tobie się udało??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3649
No spoko jest ta gra bo sam w nia jade.Moze bedziem tu dawac jakis dobrych zawodników kto jaka taktyke ma wszystko co jest zwiazane z Cm4 oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 267


Witaycie przesylam obiecane screeny pierwszy to miejsce jakie uzyskalem w klasyfikacji trenerow gdy bylem gdzies w 2023 roku, prowadzilem wtedy Telford w Premier League (wyprowadzilem ich z Conference Division) oraz zdobywalem wtedy mistrzostwa i puchary. Oraz prowadziłem wtedy reprezentacje Rosji z którą zdobyłem Mistrzostwo Europy.

"Only the deads will see the end of war"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 267


A teraz fotka dowodzaca ze gralem 30 sezonow !! Jak widac czas ciagły gry to prawie 9 dni !! Najlepszy jest komentarz o oddychaniu :) Zeby nie zapomniec. To juz bylem trenerem Legii, gdyz w okolicy 2028 roku wywalili mnie z Telfordu, ale zatrudnila mnie Legia i jak widac prowadze tu takze reprezentacje Szwecji. Jak ktos gral dluzej niz 9 dni niech wrzuci swoje info z Save'a !!! Chetnie bym zobaczyl czy tylko ja jestem takims wirem CM'a.... PS Gram bez dodatkow i ulatwien ...

"Only the deads will see the end of war"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też miałem World reputation na 1 miejscu , jak grałem Leeds i wygrałem klubowe mistrzostwa świata, ale i tak cię podziwiam. Telfordem siakimś zdobyć ligę mistrzów , re5pect !!
Powtórze pytanie, czy przeszedłeś na emeryture??
P.S Pokaż screena ze składem swojej drużyny .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 267
Jutro wrzuce, ale te nazwiska nic Ci nie powiedza , bo to rok 2028 czy ktorys. A na emerytke jeszcze nie przeszedlem, nadal gram Legia !!

pozdro

"Only the deads will see the end of war"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3649
Polska liga jest ciezka bo kazda druzyna moze wygrac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
ja niestety nie wrzuce narazie skrinów bo mam sporo zaległych postów. Jak tylko nadrobie zaległosci to porobie skriny i powrzucam...

Pozdrawiam
Mateusz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium