SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
Moim zdaniem najlepszy CM to był ten z sezonem 01/02 wciąż w wolnych chwilach w niego gram :) i co z tego ze jest stary ?? najważniejsze żeby sie dobrze grało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
Hmm, a ja nigdy w to nie gralem, choc mialem jakiegos championshipa managera, bodajze to byl CM4, ale wtedy miaelm starego kompa, wiec ledwo mi poszedl, nie bylo zbyt wielkiej frajdy z gry i od razu DELETE

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526
Zgadzam sie z Toba El siara. Tamten CM byl najlepszy. Nigdy nie zapomne jak Maxim Tsigalko ladowal bramy dla mojej druzyny czy to w lidze mistrzow czy jakiejs innej lidze. Zaden Szewa czy Nistelroy nie mogl sie z nim rownac

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
A dla mnie każdy najnowszy CM (teraz FM) jest najlepszy. Właśnie dobrze że podniósł się realizm tej gry i mało znani zawodnicy nie ładują tyle bram.Choć i teraz to się zdarza i gdy ma się takiego zawodnika to się fajnie gra.
Ja obecnie gram Schalke 3 sezon.Narazie wicemistrzostwo i mistrzostwo i 1/4 LM.Ale narazie przeżucam się na GTA.

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
Tamahome masz racje Tsigalko to byla potega w tamtym managerze

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1457
A w tym to już całkiem inny zawodnik.Można dodać też Pawła Brożka który strzelał bramki na zawołanie.Teraz też są tacy ale tzreba dobrze szukać.

"Dzień dzisiejszy jest Twoim zwycięstwem nad Tobą wczorajszym".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23
W CM 01/02 był jeszcze jeden brylancik, naprawde chyba nie istniejący To Madeira prawdziwa maszyna do strzelania bramek. Warto w niego zainwestowac, ja grając Atalantą Bergamo na niego postawiłem i po 2 sezonach był wart około 20 milionów funtów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 80
Ja grałem w CM czwórkę chyba, to zaszedłem do 2056 roku. Gra juz tak sie rozłaziła ze jak moja druzyna grała bez trenera to wygrywała 20-0. W młodzikach zawsze pojawiały sie jakies talenty które w wieku 18 lat grały juz w podstawowej 11 i były lepsze niż starsi gracze. Gra zliczyła czas mojej gry 13 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23
..Moim zdaniem najleszy CM to 01/02 ten klasyczny menadźer i kilka updatów zamienił kilkadziesiąt moich nocy na siedzenie przy kompie...naprawde polecam idzcie z cm4 albo fm2005..kuleczki co tam są są dobre dla dzieci a nie dla prawdziwych menedźerów:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 526


A teraz pytanie z innej beczki. CO sadzicie o liga polska menager bo dla mnie ta gra to totallny chlam, ale znam osoby ktore nie jedna noc zawalily pry tej grze

>>ŚLĄSK WROCŁAW<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium