SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten juz mam

Nie czytałeś gdzieś może kiedy Vami wydaje następny update??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma pojęcia

Sly jak amsz polski komentarz meczowy do CM 01/02 do weź mi go rpześlij na GG, bo nigdzie nie mogę znaleść.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
mam FM 2005 ale jakos czas mi nie pozwala na gre na pełnych obrotach może przez swięta nadrobię

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 815 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3595
ejj niewiecie co się dzieje?

Zaczynam gre wybieram ligi/druzyne...

Na dole wyswietla się pasek instalishing Lig potem Player History itp i potem jest Instalishing Languages i w połowie paska wychodzi mi na monitor i Duuupa z grania ....

Chodzi mi o wersje CM 01/02 z Uptadem najnowszym i patchem.

czekam na pomoc...

(L) Każdego dnia Dziękuje Bogu , że jestem Legionistą (L)
www.pajacyk.pl => daj coś od siebie głodnym dzieciom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jakie ligi wybierasz? Na najnowszym update Vamiego nie chodzi liga francuska i szkocka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Ja tne w Championship Manager już z rok 03/04 Pl:D Wisłą ! albo KSZO! chociaż KSZO wprowadzić do 1 ligi po 1 sezonie to jest suces większy niż Wislą wygrać Lige Mistrzów jesśli też gracie w tą część CM podaje wam dobrych graczy:Andreas Issakso - bramkarz
De la Cuesta - moim zdaniem poza Roberto Carlosem najlepszy Obronca w grze<wow>Pawel Brozek największy talent w Polsce:)Freddy Adu -(chyba każdy go zna) Artur Farańczuk najlepszy Polski zawodnik moim zdaniem 3 obrońca w Grze!Lachowski (dobry mlody napastnik) Kazimierczak i teraz najlepszy bramkarz w grze uwaga:D - Greg Etafia:D:D;D sprwadzcie go! ma 20 lat i wymiata po 1 roku najlepszy bramkarz:)i niedrogi :)gra w jakimś Afrykańskim klubie:)na trenera radze Kacperczyka (nie Kasperczaka tylko Kacperczyk)co tam jeszcze moge napisać Sosin gra w Śląsku mało kto o nim pamięta w tej grze szukałem go myślałem ze będzie w Lechu ale był w Śląsku:)na pomoc środkową proponuje Dariusza Zawadzkiego ma bardzo dobrego koopa lepszego niż Szymkowiak:)a no i proponuje:)samego Mohameda:0 na początku gry jest w wolnym transferze;) ale terzeba mu naprawde bardzo dużok kasyy wyłożyć dobra to by bylo na tyle jeśli chceili jakiś zawodnikow albo taktyki ,trning albo coś w tym stylu piszcie:)

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie Sosin tylko Sasin , Sosin gra w Uralu bodajże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3959
Paweł Sasin dokladnie to pomocnik SLASKA WROCLAW wypozyczony do Lecha Poznan :D

Nie bój się zrobić dużego kroku, nie pokokasz przepaści dwoma małymi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Sorki wybaczcie tą pomyłke;-P a co do tego wypożyczenia to nie miałem pojęcia

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium