SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO więc tak, strona www.cm4.pl wróciła do życia.

Program hypercam (do nagrywania bramek): http://www.cm4.pl/download/cm4/HC1SetPL.exe
Instrukcja obsługi hypecam (program do nagrywania bramek): http://www.cm4.pl/porady/porady106.htm

Na inauguracje wygrałem 4:2 na wyjeździe, nawet nie pamiętam z kim . 2 bramki Khelada Bebok, jedna Montenegro i jedną Lowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Strona powróciła do życia ale updaty nie działają:
http://www.cm4.pl/download/updates_0102.htm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 700
Siemano. Sluchajcie gram w wersje 03/04 i mam problem. sciagam patcha 4.1.4 i 4.1.5. Instaluje go i all dziala. Pozniej instaluje a scislej przekopiowuje uaktualnienie skladow ( update Robsna)i tu sie pojawia problem. Do momentu gdy nie instalowalem tego ostatnog wszystko gra. Ale jak zainstaluje ten update to gdy naciskam nowa gra/rozpocznij gre i laduje sie pasek to w pewnym momenie wyskakuje blad "cm 03/04 exe". Mial moze ktos z was cos takiego ??? Moze nie dzial mi to przez to ze ram w wersje polska ??? Napiszcie jak cos wiecie na ten temat. Dzieki i pozdro !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


To jest zawodnik który zazwyczaj pojawia się w połowie lub po sezonie.
Kiedyś grał u mnie w psv przerobiłem go na napastnika. Jego potencjalny rozwój to 159 ale jest świetny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Tera będe się chwalił
Po sezonie dochodzi do mnie Mateja Kezman, Tonton Zola Moukoku a w połowie kolejnego sezonu Harbuzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobry zawodnik do treningu, wysokie współczynniki strong i stamina. Dobrze zrobiłeś przerabiając go na napastnika, w końcu finishing ma 20.

A moje Rushed&Diamons króluje w lidze jak i w pucharze ligi. Wygrałem w pucharze ligi z drużynami z pierwszej ligi !! Wyelimonowałem już z tych rozgrywek 3 drużyny, ostatnie bylo Westham 3:0 na wyjeździe, teraz czeka mnie Arsenal. Wspaniale w ataku spisuje się Onandi Lowe, a na lewej pomocy króluje Burgess, posadził Montenegro na ławce. Może wam przedstawie cały pierwszy skąd:

GK: Turbley - bardzo dobry bramkarz
DC Solkhan - na początku grał tu Pedro Nunes, ale Solkhan go usadził
DC Whitler - starszy gracz (33l.), kupiłem go z Premiership
DMC Collins - też stary (33l.), ale super gra
MC Farelly - także zawodnik z Premiership
MC Bebo (Sobolewski) - grają na zmiane, obaj bardzo dobzi
MC Rachwal - sprawdził się u mnie w Benfice, w Rushed też się sprawdza
AML Burgess (Montenegro) - obaj dobzi, Burgess trochę lepszy
AMR Hull - dość dobry Jamajczyk, jak awansuje kupię kogoś na jego miejsce.
FC Onandi Lowe - świetny Jamajczyk
FC Mota - kupiony za free, portugalczyk, dużo strzela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jeszcze manager of the year
larsson player of the year
lee chunn soo young player of the year
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


i na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NO ładnie sly . U mnie bawka na całego. Do klubu dołączył Kevin Philips (z tych Philipsów) . Odszedł Onan Londi do Totenhamu. Ostatnie 3 mecze wygrałem 6:0 !! Z Arsenalem jednak poległem 3:1, ale mecz był dość wyrównany. Pewnie zmierzam do pierwszej ligi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I jeszcze mój ulubieniec Lamberto Zauli. Kiedyś grał w moim wolverhampton do 38 roku życia w pierwszym składzie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium