SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Siemano DUDEK dzieki za SOG'a !! Masz jakies treningi ktore moglbys mi przeslac?? Bo ja mam na kazda pozycje inny ale nie wiem czemu statsy im nie rosna :( :( Jesli mozesz mi powiedziec jak to ustawiasz, to bardzo bym prosil...

PS: Czy nikt juz (procz Mnie, Bacy i Dudka) nie gra w ceema?? Pochwalcie kim gracie i jak wam idzie...Hehe... To tyle, PoZdRo...

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Matyas: http://sbs.friko.pl  - mamy już chyba z 10 000 odwiedzin :D

Buleczek, wyślij mi powiadomienie z sfd to ci wyśle te treningi . Po za tym musisz mieć dobrych couchów. Kim grasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2696
Kiedyś jak sprawdzałem był napis strona usunieta. Sprawdziłem działa

>>>SFD BASKET SQUAD<<<
sly15;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdobyłem mistrzostwo Ligi Walijskiej po raz drugi z rzędu, tylko tym razem na 7 kolejek rpzed końcem :D. Wygrałem Puchar ligi, gram w finale pucharu walji i w pófinale Premier Cup (liga walijska+ Cardiff z D1, Wrexham z D2 i Swanse z D3). Jest fajnie :D. W pierwszej 10 piłkarzy z największym avarage jest 6 moich graczy :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
A nie moglbys mi na maila wyslac ?? Bo nie wime o co ci chodzi z tamtym...:D. A zaczaem sobie Roda tak jak doradziles i po 3 meczach mam 7 pkt i jestem 3:P a mistrzostwo na 95% zdobedzie PSV albo Ja :)... Narazie tyle. Wiecej napisze jak cos pogram :P

PS: Z gory dzieki DUDEK :D

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
YYYY to poadaj mi swój e-mail %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
[email protected]

PS: Jak masz cos jeszcze ciekawego to tez mozesz przeslac :D

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poszedł mail.

Ja skończyłem kolejny sezon. Rozdano nagrody :D.
Najlepszy zawodnik ligi:
Ziarkoski
Richardson
Ocqaye
Wszscy ode mnie
Manager roku
Oczywiście JA :D.

Teraz przygotowuje się do kolejnego starcia w el. do ligi mistrzów. Mam nadzieję, ze teraz trafie na łatwiejszą drużynę niż Valencia :D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Dzieki wielkie :D. Ale mam pytanko. Czy ten komentarz bedzie dzialal jezeli nie mam spolszczenia do ceema ?? No i czy to jest komentarz na latke 3.9.68 ??

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KOmentarz działa zawsze . Tylko musisz sobie ustawić w opcjach bodajże duński język, ale będzie po polsku komentarz .
U mnie wielka przebudowa składu
Odeszli:
Rachowski, Sztylka do Stocport
McCarty, Karwan do Blacburn za Ł3,5 mln !!
i hit Richardson do Evertonu za Ł6 mln!!
W kasie klubowej jest Ł8mln a oni dają mi na transfery tylko Ł600K .
Przybyli:
Bentley free
McKanna za Ł600K
Tommy Miller za Ł600K
Neil Meillor za Ł575K
Przemysł Małecki za Ł300K
Dareen Parell za Ł500K

W pierwszej rundzie el. do LM uporałem się z Vardarem. W drugiej rundzie o dziwo wyeliminowałem Benfice Lizbona!! Wygrywając u siebie 3:1 i na wyjeździe remisując 1:1 :D. W 3 rundzie spotkałem się z Totenhamem (z Crespo, Keanem, Heinzem itp. ). W pierwszym meczu na wyjeździe 2:0 w dupe, a wszystko przez Culkina bo dostał czerwoną kartę w 17min . Czekam na rewanż, mam nadzieję, że uda mi się wygrać :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium