SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
Taribo West

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z troche starszych to Castillo, Aristizabal, Negri, Durie, Amokachi,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adam Matysek , Josep Guardiola, Kiko, Davor Suker.... wszyscy za free w gołej wersji Cm 01/02. Matyska często wyrywają dobre kluby.

A co do mojej kariery . Przegrałem w Super pucharze portugalii z Porto 5:1!! Nie wiem co się stało z moimi chłopcami, ale chyba byli dość rozkojarzeni. Ledwo co udało mi się przejść w El. do LM Kopenhage (szlak!! żeby pierwsza drużyna Portugalii musiała brać udział w eliminacjach!). Pierwszy mecz wygrałem 3:1, później przegrałem 3:1 i dopiero w karnych roztrzygnął się wynik, wygrałem! Grupa też nie jest za łatwa: Juventus (ostatni tryjumfator), Chealse (tak, ta Chealse ) i ukochana drużyna Majmy Legia! Będzie nizła sieka w grupie, moim zdaniem każdy może wyjść (i mam nadzieję, że mi się uda ).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
a ja mam nadzieję ze wyjdzie LEGIA
ja już chyba z tydzień nie gralem, no ale niemam zabardzo czasu
ps: u mnie w LP były momenty że 1 drużyna grała w rozgrywkach grupowych a 2 w eliminacjach!No ale nic dziwnego jak się wygrało 2 razy LM pod rząd

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kiedyś z 2 rundzie grupowej Lm w sezonie miałem taką grupę
Bayern
Inter
Arsenal
Zagłębie (mój rzecz jasna)
jeden wygrałem jeden zremisowałem 4 przegrałem Zaluska miał wtedy noty w lm w 13 meczach 8,04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://myweb.tiscali.co.uk/sawczukdownloads/sawczuk_install.exe <------ NAJNOWSZY UPDATE DO WERSJI CM 01/02!!!!!

A słyszeliście o rozpadzie koalicji Eidos i SI Games?? Managerów będzie dwóch , każda z firm postanowiła wydać własnego managera, ale już nie będzie nazywał się CM tylko FM (football manager), dla mnie to przykre, ale i tak nie będę w to grał, bo mi nie wejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To pochwal się jaki masz sprzęt w obudowie

Football Manager ma być też na PS2

Zaczołem grać w lige szkocką wybrałem bardzo słaby team Celtic
Póki co 2 porażki z Realem i Lazio w LM
Larsson w 24 meczach 27 goli jak zapisze to wrzuce fotke.

Ktoś z was miał u siebie Cherno Sambe?? u mnie ma trening Killer przez 4 mies. i prawie wogóle nie poszedł do góry ciekawe dlaczego??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cherno Samba miałem w MOtherwellu (też liga szkocka), gdy grałem jednym napstnikiem. Miał trudną sytuację wyjściową, musiał zastąpić na tej pozycji To Madeire (koleś fenomenalny ponad 50 bramek na sezon), który odszedł do Chealse. Wywiązał się ze swego zadania fenomenalnie.

Zamiast dawać mu trening killer to mu lepiej daj troche pograć.
Coś mi się nudzi gra Benficą, chyba zaczne nową karierę, ale to już od jakiedoś klubu z angielskiej Conference Division.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Troche statystyki poszły w dół.:(

Co do Samby to raczej w pierwszym składzie nie pogra. Mam do dyspozycji:
Larssona, Gomeza, Lee chun Soo, Kallstroma,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


On sprawdza się tylko na wyspach Brytyjskich
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium