SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pamiętam zbyt dobrze ale może. Bardzo lubiłem lige portugalską raz zagrałem tam chyba 10 sezonów. Atak oczywiście najlepszy jaki może być jak na portugalskie realia Pauleta-Saviola(w 52 meczach strzelił 82 gole) do dziś żaden mój zawodnik tyle nie strzelił.W 400 meczach ponad 440 goli. Ale to żadne osiągnięcie.

Ale widać mase niedociągnięć w cm99-00 chociażby to że głowacki mógł stać się ostoją obrony w Barcelonie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1184 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2660
Prowadze druzyne ligi hiszpankiej i chce dodac menagera zeby z ligi wloskiej sprzedac bramkarza da sie zrobic to w trakcie gry??

*trening czyni mistrza*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ależ oczywiscie, ale tylko wtedy jak liga włoska jest włączona i jest okno transferowe , a z pewnością nie jest, więc nie możesz .

sly: Saviola wymiatał, ale każda wersja miała swoje gwiazy i tak wg mnie:

cm3: Robbie Keane
cm3 99/00: Javier Saviola i Andri Siqporson
cm3 00/01: Javier Saviola %-D
cm3 01/02: Emil Mpenza i Marco di Vaio

DO WSZYSTKICH!!
Moje opowiadanie o prowadzeniu Benfiki na stronie CMFC oto link :

http://www.cmfc.desk.pl/teksty.php?dzial=opowiadania&akcja=czytaj&nr=145 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym do cm00-01 dodał Kluverta a do 01-02 R.Gomeza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
R.Gomez pierwszy raz słysze , no ale może u ciebie się sprawdza. Ja bym jeszcze dodał do 00/01 Ibrahimovicia i Kabbe Samure, też wymiatali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I co ty wiesz o Championshipie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Toś mnie z***ał . A najlepsi bramkarze? WG mnie:
cm3: Peter Schmaichel
cm3 99/00: Robert Douglas
cm3 00/01: Matias Asper
cm3 01/02: Armando Almeida i Hugo Pihneiro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
w Cm 01/02 najlepszy bramkarz to Sebastian Frey z Parmy a dla słabszych klubów Stripe Pletikosa! Tego drugiego sam odkryłem!wtedy nawet netu nie mialem i niewiedziałem że jest coś takiego jak poradnik do gry Robie Keane też nieźle wymiatał w ataku!Jak grałem Barcą to 3 napastnikami w 1 linii. Kluivert, Keane i Saviola. Na zmiany wchodził J.Defoe, który z czasem wbił się do podstawowej 11. Wogole po kilu sezonach Barcą miałęm drużynę marzeń!W Bramce Frey albo Buffon. W obronie Nesta, Chivu, Yakubu i chyba Głowacki! Defensywny pomocnik to Steven Gerard(na zmiany wchodził Xavi). W pomocy Zambrotta, do czasu Luis Enriqe, za Luisa Enriqe Emre. Naprawdę drużynę miałem nie do wy***ania
Drugi motyw to grałem ok 7 sezonów Legią i z słabiutkiej drużyny zrobiłem z niej drużynę na miarę dzisiejszego Lokomotivu Moskwa lub np As Monaco. W drużynie miałem 2 czołowych piłkarzy Panathinaikosu z tamtych lat - Konstantionu i jeszcze taki jeden z bardzo długim nazwiskiem - teraz nie pamiętam!Tyle tylko że jak grałem jeszcze w starego cma to troche oszukiwałemPrzegrałem mecz to od nowa itd...

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
He, nieźle Majma. A jak u was bylo z zawodnikami za FREE? U mnie dobre wrażenie robili Adrian Guilhermo, Javier Campora i Martin Tallan. W poprzednich wersjach wymiatał James Flood (też za free).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kostas Kododimos,Jaoa Paiva,Carlos Marqes, Martin Tallan,
Perica Ognejovic...

długo by wymieniać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium