SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142130

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Ma ktoś linka do Champiosnhipa 03/04??Ja puzniej umieszcze tutaj linka do CM5 postaram sie bo ściągnelem wczoraj

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Mihalinho dawaj linka do CM 5 i to już

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Okejposzukam bo mam od za*** tych linków

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925


producent: Beautiful Game Studios
wydawca: Eidos Interactive
dystrybutor PL: Cenega Poland
pomoc techniczna dystrybutora
kategoria: sportowe / manager piłkarski

Data Premiery:
Świat: 18 marca 2005
Polska: kwiecień 2005

tryb gry: single / multiplayer
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń
/ cena: 99,90 PLN

Piąta odsłona kultowej serii menedżerów piłkarskich przynosi sporo zmian, głównie za sprawą rozwodu pomiędzy Sports Interactive a Eidos Interactive. Developing powierzono 30-osobowemu zespołowi Beautiful Game Studios, który postanowił znacznie odświeżyć dotychczasowe dokonania spod znaku Championship Manager.

Statystyki piłkarzy w poprzednich wersjach gry opierały się w głównej mierze na dobrej woli fanów, którzy udostępniali niezbędne informacje. Tym razem Eidos postanowił skorzystać z usług zawodowego dostawcy tego typu danych, firmy Professional Football System. PFS monitoruje pięćdziesiąt najważniejszych lig piłkarskich z całego świata i wprowadza do swojej bazy niezwykle rozbudowane informacje na temat graczy, wliczając w to nawet ich stan cywilny. O randze firmy najlepiej świadczy fakt, że ich dane wykorzystywane są przez słynne kluby piłkarskie, np. Real Madryt. Dzięki zaangażowaniu PFS, autorzy mogli znacznie poszerzyć wachlarz atrybutów opisujących danego piłkarza (jest ich teraz aż 41, podzielonych na cztery podstawowe grupy). Oprócz klasycznych współczynników, postanowiono wprowadzić także kilka nowych, które odpowiadają m.in. za kontakty piłkarza z trenerem, negocjację kontraktów czy postępowanie z mediami. Championship Manager 5 zawiera także odmieniony system treningowy piłkarzy, łatwiejszy w obsłudze niż dawniej i zdecydowanie bardziej przydatny podczas rozwoju drużyny.

Eidos postanowił nie rezygnować z dwuwymiarowego sposobu przedstawienia meczów, ale cały silnik został napisany od podstaw i jest bardziej elastyczny niż poprzednio. Autorzy utrzymują, że w ich nowej grze już nigdy nie dojdzie do sytuacji, w których trzecioligowi piłkarze ogrywają w pojedynkach sam na sam największe gwiazdy. Chociaż takie sytuacje na prawdziwych boiskach oczywiście mają miejsce, siłą w Championship Manager 5 są szczegółowe atrybuty i od nich całkowicie uzależnione jest poruszanie się piłkarzy po boisku


To jest link ale nie pewny pużniej wrzuce pewniaka ale ten chyba też działa.
http://www.digitaldingus.com/ddforum/ddcsmilees/packs/Championship.Manager.5-MYTH.rar 

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapodaj jakie screeny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
Zapodaj inny link bo to co sciągnąłem jakieś dziwne (nie wiem jak to zainstalować).

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam pogrywam ciagle w cm01/02 teraz 3 iga francuska Rancing CP 2 miejsce w lidze , ale starszy szykuje paczke z USA z super kompem (4ghz!!) to sie przeżuce na coś "dzisiejszego" :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 160
Ja tam gram darlington- 3 liga angielska, i wg. granie takimi zespolami jak barca czy real lub chelsea mija sie z celem, chyba ze ktos jest poczatkujacy.Gram w te menagery od 98 roku (cm3) i wedlug mnie najlepszym byl 00/01.Mam prosbe jak ktos gra w fma2005 w lige angielska to czy moze mi podac jakies talenty tylko tanie.Sog wzamian :)

Ostatnia Polska drużyna w Lidze Mistrzów i pierwsza w nowym milenium-Widzew Łódź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Łah! Doprowadziłem Racing CP z 3 do 1 ligi w 2 sezony! W trzecim sezonie zajołem w 1 lidze 5 miejsce i grałem w P. UEFA, a w 4 sezonie zająłem 3 miejsce i gram w LM :D, jestem już w drugiej fazie grupowej :D. Ofkoz wszystko odbywa się w cm 01/02 a Racing to francuski klubik. Drugi raz osiągnołem taki sukces grając w cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
ŁAŁ no to gratuluje:-]
A zagraj KSZO Osrowiec i kurde doprowadz ich do Mistrzostwa Polski w 2 sezonie zrobisz to i jesteś najlepszy.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium