SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Championship manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 142467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Czy juz nikt nie gra w ceema 01/02 :/?? Napiszcie swoje talenty odkryte w "vami update" bo potrzeba mi na kilka pozycji do conference i third division

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Buleczek troche ci podpowiem bo gram lige walijską T.N Solution i dużo zawodników za free kupiłem. Niektórzy okazali się dobri .

Za free:
Carl Owen - super obrońca
Stuart Roberts - prawy skrzydłowy, król asyst
Montenegro - lewy skrzydłowy, również świetny
John Collins - dobry defensywny pomocnik, 35 lat

Mała kasa:
Robbie Williams - poszukaj go w jednym z klubów walijskich, bardzo dobry pomocnik
Jason Bowen - wysłużony zawodnik, stzrela dużo bramek
Jacek Ziarkoski - w Groclinie nie będzie grał, a z pewnościa do ciebie przejdzie. U mnie król strzelców Ligi Walijskiej
Darren Stamp - świetny napastnik, zarabia śmieszne pieniądze w Chester, łatwo go wykupić


Jest ich jeszcze w cholere w III lidze angielskiej. Przeszukaj sobie Boston United i Oxford
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
DUDEK musze ci powiedziec, ze zacheciles mnie do ligi WALIJSKIEJ :D :D. Moglbys podac jakies rady jak zaczac w tej lidze i tym klubem co ty ?? Z gory dziekuje...

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc tak. W T.N Solution jest taki gość Blackemoore. Gwiazdorek mały, chłopak ma 14 lat a jest naprawde dobry. Sprzedaj go szybko. Kupią go za Ł1,5 . Wiec ustaw taką cene. Sprawdź druzyne Barry Town z Lower Division, kopalnia talentów, robią wyprzedaż . Zainwestuj w bramkarza. Polecam Hugo Pihneiro lub Armando Almedia . Masz dorbych środkowych obrońców: Taylora i Holmsa, dobrych skrzydłowych Becka i Morrisa. Środek pomocy to mośki. Musisz kogoś kupić. Atak masz taki sobie. Zainwestuj w tego Ziarkoskiego, jest niesamowity . Po za tym możesz wypożyczyć kilku zawodników z III i II ligi angielskiej, jest tam kilku dobrych. Jeżeli czegoś potrzebujesz to gadaj . Teraz mój skład wygląda tak:

GK Bartosz Rachowski (Armando)
DC Holmes / Michał Karwan
DC Carl Owen / Taylor
DMC McCarthy* / Adrian Mrowiec
MC Robbie Williams / Filip Morais
MC Arkadiusz Bak / Guimaress
MC Jason Bowen / Gancarczyk
AML Kieron Richardson / Montenegro
AMR Stuart Roberts / Beck
FC Jacek Ziarkoski / Dawid Oqucaye*
FC Pedro Miguel / Bartosz Tarachulski

*nie pamiętam dokładnie, trudne nazwiko , jest w Barry Town, chce odejść, podobnie w drugim przypadku :D.

BTW w Polskiej lidze do drugiej ligi spadła Wisła Kraków i Amica Wronki :D

Ja prawie wyeliminowałem Valencie w el. do LM. U mnie było 2:2 a na wyjeździe 3:1

Gra ktoś jeszcze w CM :D? Wiem, troche się rozpisałem, ale kocham tą grę :D

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2005-02-13 21:36:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
qrde zrypaly mi sie wszystkie sejvy i musze zaczac wszystko od nowa :(. No ale coz zrobic... Zaczne od nowa (czego sie nie robi dla ceema:D)!! Macie jakies propozycje kim sobie zaczac?? (tylko nie REAL i inne dziady ??

PS: Polecam kolesia co zwie sie Bera, Adrian (10 lat!!)

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
No ja proponuje zacząć słaba druzyna i piąć sie w góre

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A Spróbuj w II lub III lidze angielskiej. Drużyna zwie się Stoke , mają status security więc łątwo ci będzie awansować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22
Od angielskiej trzeba odpoczac. Wiec mysle o holenderskiej, np. AZ Alkmaar albo Roda. czy ktos z was gral tymi klubami i moze cos doradzic ??

CM 01/02 FOREVER !!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grałem Rodą kilkakrotnie, ale nie na nakładce Vamiego. Z tego co pamiętam do dobra młodzież - bracia Mathijsen, jezeli tam jeszcze grają . Śmiało możesz zacząć grać Rodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2696
Cze Dudek. Mam pytanko
Pamietasz jak jeszcze SBS działa. Coś tam napisałem o Ballin mokotów. Masz moze jeszcze ten tekst u siebie?? Bo mam plan zrobienia nowej strony o streecie. I ten tekst by mi się przydał.

>>>SFD BASKET SQUAD<<<
sly15;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

www.expekt.pl - czy ktoś z was obstawia u tego bukmachera?

Następny temat

Sparingi drużyn

WHEY premium