SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

FreeKick - wirtualny manager

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Jest temat o Hattricku więc ja zamieszczam temat o FreeKicku. Gra ktoś wogóle w FK?

Zapewne dużo ludzi grało w Hattricka więc wie mniej więcej o co chodzi. Jest to manager ciągle się rozwijający, z dnia na dzień przybywa coraz więcej graczy oraz lig. Jeśli ktoś grał w Hattricka to FreeKick też powinien się mu spodobać, co do tych 2 managerów to zdania są podzielone który jest lepszy. Ja osobiście uważam że Freekick jest dobry i coraz lepszy, gdyż co sezon wchodzą nowe rzeczy. W nowym sezonie wejdą kolejne nowości więc myślę że stanie się on bardziej ciekawszy i bardziej wciągający.
A teraz troche danych technicznych hehe

Na początku powiem że FreeKick jest darmowy a przez 2 miesiące od rejestracji dostaje się VIPA.
Srtona główna -> http://freekick.org/
Po rejestracji drużynke przeważnie dostaje się po dniu lub dwóch (ja dostałem na drugi dzień)
Różnice między tymi managerami:
Hattrich 8 drużyn w lidze ----- FreeKick 14 drużyn w lidze (brak rewanżów)

Ilość lig HT 8 ----- FK 8

Max. ilość meczy w tygodniu HT 2 ----- FK 3 dlatego że oprócz ligi, pucharu, towarzyskiego, jest jeszcze PUCHAR MIĘDZYNARODOWY

Skoki poziomów umiejętności HT pokazane słownie np: znakomity ----- FK cyfry np: 60

Sponsor HT sam płaci ----- FK podpiujesz umowy na rok + tygodniowe

Taktyka HT mały wybór kombinacji ----- FK duże urozmaicenie(ustalanie podobne jak w managerach, możliwość wystawienia piłkarza na pozycji libero lub snajpera)

Zmiana zawodnika podczas trwania meczu HT nie ----- FK tak

Oglądanie meczu podczas spodkania HT tak ----- FK nie (pokazany jest odrazu wynik)

Możliwość ustawienia krycia zawodnika przed meczem HT nie ----- FK tak

Tych różnic jest znacznie więcej wypisałem tylko kilka z nich resztę zobaczycie jak się zarejestrujecie.
Możecie pytać o wszystko, postaram się odpowiedzieć na każde pytanie



Zmieniony przez - BeeV w dniu 2005-12-21 15:40:55

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dla mnie numerem jeden jest HATTRCIK, mimo wszystko może skuszę się aby zacząć też grać w tego managera

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
No HT dla mnie też był najlepszy z tych bezpłatnych oczywiście, ale od kiedy gram we FreeKicka musze powiedzieć że HT jest na drugim planie razem z sokkerem. Naprwade polecam tego managera pograj chociaż 2 miesiące jak jest VIP i wtedy ocenisz.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Odnośnie sokkera:

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
mam konto na FK ale wchodze tylko patrzec na wyniki i składy raz na jakiś czas. najbardziej interesuje mnie jednak SK w któego gram

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Dla każdego co innego

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
I zwycięstwo tym razem 2-0 i kolejny świetny występ znakomitego ANGLIKA Marco Bakera który rozpoczął wynik spotkania. To już jego 12 bramka w sezonie i 8 w lidze po 4 meczach. Natomiast SZWED przypieczętował zwycięstwo. No i awans o jedną pozycje już tylko 1 pkt. do lidera. W zeszłym wygrana w barażach o utrzymanie a w tym być może awans ahh ależ będzie walka o awans w tym sezonie.

A jak tam erulf zarejestrowałeś się?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Puchar Ligi i kolejne zwycięstwo na dodatek znowu bez straconej bramki. Debiut znakomitego, młodego 20-latka w pierwszej drużynie i odrazu bramka! Jeżeli tak dalej będzie grał to bez problemu zawita do podstawowego składu na dobre. Wygrana może niezbyt przekonywująca bo zaledwie 2-0 z drużyną 2 ligi gorszą (4 liga amatorska), ale też gra na luzie bez większego zaangażowania. Drugą bramke a 4 w tym sezonie zdobył niesamowity SZWED Alm Kjell. Bramki padły na początku i na końcu spotkania.

KS Srakostop Warszawa 0 - 2 Gijon Poznań
BRAMKI: Marcin Brandys i Kjell Alm

Kolejnym rywalem w pucharze będzie drużyna Promil Bydgoszcz z 2 ligi amatorskiej.
Jednak teraz oczy wszystkich kibiców będą skierowane na nadchodzący mecz ligowy z liderem: fc kilkowianka. Drużyna Gijon niewątpliwie wypatruje możliwość zwycięstwa w tym spotkaniu jednak będzie to najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Wygrana przybliżyłaby drużyne z Poznania do włączenia się w walke o awans.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Witam ja też gram we freekicka naet jest dobry chyba najlepszy manager jak narazie w jakiego gralem.

Mój klub to: Lech Poznań gram w 4. lidze amatorskiej(18) aktualnie zajmuje 2 miejsce w lidze ale mam 12 pkt czyli tylko co obecny lider wygrywa ze mna tylko bramkami ale mam nadzieje ze pokonam go w bezposredniej konfrontacji

We freekicka gram od 93 dni i moim najwiekszym sukcesem bylo jak narazie zajecie 2 miejsca w 7 sezonie gralem oczywiscie w barazeach ale tak przegralem po zacietym spotkaniu 2-3 ale wedlug mnie powinienem awasowac bo mialem o wiele lepsza druzynke ale co tam co sie odwlecze to nie uciecze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
Witam kiki88 no ja gram troszke dłużej bo 147dni, jestem w 2 amatorskiej (13). Moim największym sukcesem był awans w 6 sezonie do 2 ligi amatorskiej, był to zacięty sezon gdyż dopiero w ostatnim meczu wygrałem i awansowałem bezpośrednio a drużyna która zajęła 2 miejsce przegrała w barażach o awans, więc mi się udało. No i jak narazie tworze kolejny rekord, mianowicie puchar ligi już jestem w 4 rundzie i wszystko wskazuje na to że w następnym meczu powinienem wygrać. A jak tam u Ciebie puchar ligi?

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2172 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7880
Mecz w Pucharze Ligi:

Klub: Lech Poznań FC Pogroszyn
Akcje: 14 (47%) 16 (53%)
Próby oddania strzału: 5 1
Strzały w światło bramki: 5 1
Wynik końcowy: 4 0

Minuta 12: Niklas Vehkaperä (Marcin Olszowiak) 1 - 0
Minuta 17: Niklas Vehkaperä (Jerzy Sarmacki) 2 - 0
Minuta 48: Nathan Lee (Jerzy Sarmacki) 3 - 0
Minuta 75: Niklas Vehkaperä 4 - 0

Tak sie przedstawian narazie moj ostatni mecz mam nadzieje ze tak dobrze pojdzie mi w nastepnych meczach a jak narazie jestem nie pokonany w lidze i pucharze ligi :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olisadebe w Portsmouth

Następny temat

Igrzyska Olimpijskie 2008

WHEY premium