SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZERWONI - Zrób formę z sfd.pl

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Pamiętaj żeby mierzyć/ważyć się o tej samej porze dnia, tzn rano na czczo. Inaczej wyniki nie są miarodajne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Witam, jestem równiez po pomiarach, tylko nie mam wagi, z reszta juz od jakiegos czasu sie nie waze, tylko patrze w lustro i na cm.
Wymiary
08.03.10 Udo 62 Biceps 37 Klatka 105,5 Łydka 38 Pas 82,5 Barki 122,8
16.03.08 Udo 61,5 Biceps 37,3 Klatka 104 Łydka 37,6 Pas 81,5 Barki 122,5

w pasie ok - 1 cm, ale w klatce spadło 1,5 cm, coś jest nie tak, wiec morales rzucisz jakis pomysł?


Zmieniony przez - canecorso w dniu 2010-03-16 08:09:05

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema
Wrociłem wlasnie i prosto na bloga od dzisiaj wypiski beda jak nalezy, przez ten okres w UK nie mialem jak ich dawac niestety, za co przepraszam. Niestety z przyczyn ode mnie nie zaleznych wypadl jeden dzien treningowy, ale mysle ze duzej tragedii nie ma. Co do diety to nie wiem czy dostarczalem te 4500kcal ale jadlem w kazdym moim posilku byly albo ryby albo piers, do tego jakies wegle z makaronu albo kaszy. Staralem sie dbac o tluszcze ale wpadaly tylko te z orzechow a nie z oliwy ani tranu. Od dzisiaj juz wszystko w normie. Jutro trening A2:Push (ciezko).

Postaram sie jutro zwarzyc w szkole. Bo moja waga w domu pokazuje 104kg ale to niestety nie prawda.

PS. lece nadrabiac zaleglosci z działu.

Pzdr

Zmieniony przez - BartoO w dniu 2010-03-16 13:10:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
canecorso:

POSIŁEK IV
150 gr cyc/wieprz/ryba
oliwa z oliwek + orzechy
warzywa

//Dodaj 50g kaszy/ryżu/owsianki


POSIŁEK V
4 jaja
10 oliwy z oliwek
warzywa

//Dodaj drugie 50g kaszy/ryżu/owsa

POSIŁEK VI
170 gr Ser biały
Oliwa z oliwek + orzechy
Warzywa

//jak dalej nie będzie szło, to tu tez jakieś ww damy.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2010-03-16 13:22:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Może przytnij aerobów nieco?



Panowie, żeby nie było. Co tydzień wypełniacie te dane, umożliwi nam to kontrolę nad Waszymi poczynaniami. Proponuję pomiary wyjściowe zrobić jutro rano na czczo, albo przepisać te z tego tygodnia kto zrobił i dodać brakujące (oczywiście brakujące też na czczo). Myślę że Marcin przychyli się do wniosku.


****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA:
OBWÓD PRZEDRAMIENIA:
OBWÓD BICEPSU:
OBWÓD ŁYDKI:
OBWÓD UDA:
OBWÓD BIODER:
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA:
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ:
OBWÓD BARKÓW:
OBWÓD NADGARSTKA:
OBWÓD KOSTKI U NOGI:


Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2010-03-16 14:13:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
Hubert jeżeli chodzi o mnie,to zrobię pomiar dopiero w niedzielę ponieważ ostatni tyd. wyglądał jako badawczy więc oczekuję na niedzielę aby zrobić dokładne pomiary, będę się trzymał pomiarów w weekend

tym czasem mam prośbę do Morales_37 no i pozostałych Panów do wyrażenia swojego zdania na temat tego co już jadłem i tego jaki jest rezultat. Chodź wiem że za wiele powiedzieć niemożna

waga z 08.03 - 78,7kg waga z 16.03 - 79,1kg
z 08.03 - 15.03 tj. niedziela rano po przebudzeniu

Pas : 90cm Biodra : 91cm Talia : 84cm
Pas : 89cm Biodra : 90cm Talia : 83,5cm


podchodzę do wyników sceptycznie, myślę że więcej będzie można powiedzieć i pełniejszy obraz będzie po moich pomiarach które zrobię w przyszłą niedzielę, po tym tyg. oczekuję owocnych efektów zapowiada się wyśmienicie dietka daje mi lepszego kopa niż wcześniej na suplach + niepełna dieta

staram się z czasem spożywać coraz pokaźniejsze śniadania tzn. większa ilość jaj i owsianki dziś lepiej po ponad 1100 kcal ! bardzo pozytywnie reaguję na takie śniadania super początek dnia.

po śniadaniu jestem nieźle rozepchany, ale najgorzej po treningu posiłki nie lubię tego stanu w którym jestem ostro rozepchany ale uspokoił mnie pomiar pasa , bioder i talii oczywiście kilku krotny i nie wykluczam jakichś błędów pomiaru czekam do kolejnych pomiarów jestem dobrej myśli marchew super sprawa przyjemnie się spożywa no i zauważyłem poprawę karnacji zwłaszcza na twarzy,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj pełne pomiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5065
no i dobra skwitował mnie jednym zdaniem

Tak jest ! szefie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
Hubert, wole dodac kalorii niz uciąć aero.Jednak nie za duzo tych wegli ? moze tylko do jednego posiłku dodac kasze/ryz. Jak dawniej pisałem z niwixem w rekompie to cos takiego mówił wiecej aero=szybszy metabolizm, szybszy metabolizm + wiecej kalori= wiecej masy w skrocie :) Póżniej dam wpis z dzisiejszego treningu.

Zmieniony przez - canecorso w dniu 2010-03-16 15:17:27

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj do dwóch posiłków. Widać, że Twój organizm dobrze sobie radzi z wydatkowaniem energii więc dodanie 100g kaszy czy ryży to dla Ciebie nie problem. A z tymi aerobami to nie tak do końca. Bo przy nich zawsze poleci coś z mięśnia. Każdy kij ma dwa końce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrób formę z Sfd.pl - NIEBIESCY

Następny temat

Plan na mase do oceny

WHEY premium