SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO JECIE NA ŚNIADANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
ja też jak była szkoła wcinałem rano owsiane + twarog (rozdrobniony) + rodzynki i mleko, teraz jak sie troche do edukowałem to wyrzuciłem twaróg na kolacje a owsiane jem na ciepło, wczesniej cały czas było na zimno. teraz to jest już wogole 7-me niebo

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
hmmmmm no nie wiem od czego zacząć xD może tak:
- mleko, owsiane, orzechy,
- mleko, owsiane, nasiona słonecznika
- mleko owsiane kakao
- mleko owsiane rodzynki, banan
- woda, owsiane, miód, banan, rodzynki
- jogurt naturalny owsiane (zmiksowane lub w całości) miód lub rodzynki
- owsiane ugotowane z solą na wodzie, schłodzone i wlać kefir i miód ;)
- owsiane (na mąke zmielone) jogurt naturalny dowolny owoc
- i cos super: zagotowujemy mleko, zmielone na mąkę owsiane mieszamy z jajkiem i powoli wlemy na mleko aż sie zrobią kluseczki małe do tego miód lub na słono z sama solą ;) op prostu niebo w gębie Tenace musisz tego spróbować!!!
- jogurt naturalny, owsiane, twaróg, banan
- jogurt naturalny owsiane na mąkę, twaróg, miód, banan, rodzynki,(mega słodkie ;)

Znam jescze parę, ale mi się już nie chce xD. Wiadomo każdy zrobi po swojemu. a ja dla urozmaicenia nie jem codziennie owsianki (choć mógłbym) jako zamiennik jajecnzice z chlebkiem lub placuszki owsiane , jakiś omlet ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
- jogurt naturalny owsiane (zmiksowane lub w całości) miód lub rodzynki. Jutro to chyba wleci ;D, powiedz mi tylko jakiego jogurtu używasz? Zwykły naturalny? Ja uwielbiam truskawkowe, jak byłem na wakacjach we francji, mieli takie za***iste jogurty, super smak i maxymalnie gęste nie ta woda co w polsce, przytyłem przez te jogurty ze musiałem sie redukowac po powrocie . Wiec wracajac do tematu ja bym dowalil do tego jakis fajny truskawkowy jogurcik , jakie są najlepsze w polsce?

- Te kluseczki też muszę spróbować, wypas na maksa .

SOG za przepisy

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
wiem kluseczki są po prostu bajeczne! doda, że możesz je jeść albo na słono albo z jakimś miodzikiem xD wypróbuj obie wersje aha i cała zupka powinna być gęsta. Podam ci mniej więcej jakie proporcje składników:

350ml mleka, 1 jajko, 50g owsianych zmielonych na mąkę, szczypta soli (nawet jak na słodko robisz to mleko tez posól wtedy ma o wiele lepszy smak)

a co do jogurtów to najlepsze chyba w polsce z firmy WŁOSZCZOWA to jest prawdziwy jogurt, bo inne typu bakoma, zott to wg mnie szajs. Kupuj włoszczowa ;) Truskawkowy na pewno tez byłby okej :) aha i dzięki za sog :)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
nie słyszałem nigdy o takim jogurcie, nie chcę też dawać za dużo tego jogurtu, bo jest on chyba bardziej kcal i ma więcej węgli niż mleko , muszę zmienić dietę bo ważę już 68 kg, przydałoby się trochę masy ale nie chce fatu . Używa może ktoś carb cycling? Zastanawiam się nad tą dietą.

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
hehe, morales ostro jedzie z tymi jajkami . Alternatywa dla jajka sa jajka inaczej przyrzadzone .

Ja czasem jak mam dosc platkow owsianych i jaj to wrzuce mimo wszystko troche chlebka, ser zolty, pomidora, ser mozarella z pomidorkiem i liscmi bazylii, oliwe z oliwek, oliwki, kielbase na goraco.

Wiem ze moze nie jest to zbyt rewelacyjny zestaw i jaja sa the best,
ale dla odmiany raz na jakis czas chyba cos takiego tez mozna i nie powinno zaszkodzic.

Tenace: ja wlasnie testuje CarbCycling, wlasnie mam niedobor wegli, stad poziom agresji nieco wzrosl i sie zbytnio czepiam od wczoraj, dlatego prosze o wyrozumialosc.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-13 23:25:04

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
i co jak idzie na tym carb cyclingu ? dlugo stosujesz? a co np. powiecie na kiełbaski sojowe? dobry byłby to motyw na śniadanie?

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10367
Od wczoraj zaczolem i jestem na niskim poziome ww. Troche jestem nerwowy, nie wiem czy za bardzo wegli nie obcialem. Glodny nie jestem. No i na treningu malo sily. Dzisiaj jezdzilem troche w ciagu dnia na rowerze i dosc slabe predkosci wychodzily, byl problem z podjazdem nawet pod niewielkie wzniesienie, no i tetno wyzsze niz zwykle dla tej trasy. Wieczorem probowalem HIIT'a i generalnie kiepsko, zjadlem troche wegli 1h przed HIIT'em ale juz po 3 interwalach zabraklo mi sily, probowalem dalej ale te kolejne intensywne przedzialy dosc slabe byly. Teraz jestem wypompowany, przed chwila wciamalem serek bialy z olejem z orzechow wloskich i jest juz troche lepiej na samopoczuciu.

W sumie to sie wziolem za CKD ale chyba tematow nie doczytalem, zaraz to nadrobie.

Na weekend planuje dziennie po 100 km na rowerku i nie wiem czy dam rade.

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-14 00:55:03

No i cos czulem ze nie doczytalem:
https://www.sfd.pl/[Art]_Carb_cycling_-_Manipulowanie_węglowodanami_alternatywnie-t425735.html
Zwlaszcza:

When To Cycle? / Kiedy manipulowac?
Jeśli chcesz zrzucić sporo wagi, manipulacja węglowodanami nie jest dla Ciebie.
Jeśli, chcesz przybrać sporo wagi (>15-20 funtów) [7-10 kg], manipulacja węglowodanami nie jest dla Ciebie.

Carb Cycling jest przeznaczony dla ludzi, którzy są już szczupli, a chcą uzyskać przyrost tkanki mięśniowej w sposób zrównoważony, rozłożony w czasie. Jeśli chcesz zrzucić sporo wagi, powinieneś lepiej wybrać dietę stricte redukcyjną. Jeśli chcesz ubrać ramę swojego ciała w płaszcz z mięśni, skoncentruj się na stałym przyjmowaniu większej liczby kalorii.


A wiec Carb Cycling chyba nie dla mnie bo ja chce zrzucic duzo wagi a zwlaszcza tluszczu. Od jutra wracam do normalnej diety redukcyjnej, Huraaa!!!

Zmieniony przez - MaximusRex w dniu 2009-08-14 01:04:25

___WYTRWALOSC_-_TO_PODSTAWA___SUKCESU_________
Dziennik odchudzania
i fotki z postepow w redukcji: http://www.sfd.pl/Blog/Dziennik_odchudzanie__jak_zrzucic_30kg_w_rok-t521970-s75.html
Foty - s.23, s.53, Podsumowanie s.75

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
MaximusRex w sumie mógłbys jescze spróbować podciągnąć trochę carb cyckling, bo ja czytałem, że organizm stopniowo się przyzwyczaja do niskiej podaży węgli i potem jest już okej ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1256
polecam zastapienie płatków owsianych, płatkami crunchy SANTE

Rośnij albo giń.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ograniczenia w diecie;/

Następny temat

orzechy laskowe vs włoskie

WHEY premium