SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO JECIE NA ŚNIADANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
Skład surowcowy: żyto(41%), pszenica(21%), płatki owsiane(10%), kasza jęczmienna(10%), otręby pszenne, błonnik: inulina(5%), ziarno słonecznika, mąka z amarantusa (0,8%), sól.

taki to to ma skład
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
mąka z amarantusa nie wiem co to jest,ale poza tym skład bardzo okej ;) możesz szamać. a tak w ogóle to gdzie kupiłes?? bo tez bym se zjadł xD

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
Znalazlem w kauflandzie;) Tylko przestrzegam przed kupowaniem tam jajek xD bo ostatnio kupilem i musialem wywalic cale pudelko .. niestety doslownie zgnile ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
apropo tego amarantusa :) tutaj masz link mozesz sobie poczytac:)

http://www.zielonemigdaly.pl/?p=111 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
dzięki na pewno przeczytam ;) i poszukam w kauflandzie tegoż produktu pozdro.

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 187 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3581
Woda+białko+olej lniany
rodzynki, orzechy (włoskie, laskowe, migdały), płatki owsiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356








Opcje na śniadanie na jutro i pojutrze;D

Jutro omlecik z orzechami i owocem do wyboru plus sucharki na mleczku lub jogurcie naturalnym. Pojutrze Płatki z orzechami i owocami pojane jogurtem lub mleczkiem i 2 jajeczka gotowane;D

Zmieniony przez - r3XX4r w dniu 2009-08-18 15:54:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
W sumie mam do was kochani uzytkownicy pytanie . czy jesli nie trenuje wogole na silowni tylko gram w kosza jezdze na rowerze itp. to czy takie śniadania i obiady typu cyc + murzyński ryż + warzywa ew na kolacje kanapki z serem wiejskim lub zółtym wedlina swojska ze swiniaka lub z kuraka cyc to czy sa dobre? bo tutaj ponad 90% pewnie ostro na silce daje czadu a ja poprostu nie mam czasu i w sumie kasy na silke. A koszykówke kocham, czerpie z niej duzo radości wiec wole pobiegac i przyjsc do domu zrobic troche brzuszków i pompek :) taniej wychodzi:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 566 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4434
Tak , dieta to sposób odżywiania każdy może prowadzić ja na zdrowo . Dzieki diecie widać lepsze wyniki w sporcie . Ja np nie ćwicze na siłowni więc nie każdy jest tu kulturystą ...To forum nazywa się "SPORTOWE forum dyskusyjne" . chleb na kolacje najlepszym wyjsciem nie jest wiec lepiej jeszcze poczytaj trochę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 718 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13356
No najlepszym wyjsciem nie jest :) ale jakies wegle musze chyba dac chociaż troszeczke.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ograniczenia w diecie;/

Następny temat

orzechy laskowe vs włoskie

WHEY premium