SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO JECIE NA ŚNIADANIE????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Znudziło mi się jedzenie jajecznicy i płatków owsianych lub placuszków owsianych codziennie na śniadanie, więc co wcinacie, może znajdę jakąś fajną alternatywę %).

Uzależniony od biegania .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
ja dietę zaczynam od płatków owsianych i jajek, więc podobnie.

może dla urozmaicenia dorzuć na śniadanie dużą ilość warzyw i owoców, bardzo zdrowo zacząć dzień od sporej ilości witamin i minerałów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla urozmaicenia - jajecznicę z pomidorami, jajecznicę ze szpinakiem, jajka gotowane z sosem tatarskim. Ja zjadam jajka na śniadanie od dziecka, nie znudziły mi się do tej pory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 768 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2264
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 636
Jajecznica z płatkami owsianymi,jajecznica z papryka i ogórkiem kiszonym, chleb razowy z szynka z fileta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brak białka, więc to nie jest posiłek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nikt nie broni Ci zjeśc tego co jesz w innych posiłkach wybierz ww złożone o niskim ig i dodaj pełnowartośiowego białka i warzyw i tłuszczu
może to być makaron z rybą i sałatką co zechcesz i co wymyślisz twoja inwencja
spróbuj zmieszać kasze jęczmienną z jajami i warzywami i oliwą pycha żarcie pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Dużo jajek też nie najlepsza opcja. Ja bym Ci radził zjeść pare kromek chleba z masłem do tego serek wiejski jakiś jogurt, i jakieś warzywko. Ja na śniadanie jem tosty ;] i ogólnie wszystko na co mam ochotę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
śniadanie to jescze nie ma problemu. Gorzej jest 30 minut przed snem ;/ wtedy wolnowchłaniane białko, więc ja jem twaróg, bo jajka mam albo na śniadanie, albo gdzieś w innym posiłku ;/

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
dude1992 zanim następnym razem coś doradzisz przemyśl to ....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1598
Nie mowie mu zeby jadł to codziennie, ponieważ od tego za wiele nie przytyje... (jeśli w ogole sie da, ale napewno nie schudnie Natomiast ja go rozumiem bo mi jajka każdego dnia też sie znudziły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Fajna opcja Morales jajka gotowane z sosem tatarskim . SOG

Uzależniony od biegania .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ograniczenia w diecie;/

Następny temat

orzechy laskowe vs włoskie

WHEY premium