SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść na śniadanie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
ciężko mi dobrać co jeść na śniadanie..
przez problemy z żołądkiem i jelitami nie mogę jeść : mleka, jajek, płatków owsianych i podobnych, suszonych moreli, białka w proszku, orzechów, tłustego mięsa, twarogu, kuskusu, białego pieczywa,

najlepiej coś co szybko przygotuje i w miarę tanie.


Zmieniony przez - pipi94 w dniu 2017-09-09 12:47:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
To może napisz jakie produkty możesz jesc ? Jakie masz problemy zdrowotne ? Śniadanie nie musi być typowym śniadaniem jak się to utarło czyli owsianka itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Schabowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
mam przewlekłe zapalenie żołądka i delikatne jelita więc albo chodzę wzdęty, albo nie mogę odejść od tronu,
mogę jeść: ryż, chude mięso ale nie za dużo, kotlety sojowe też nie powodują u mnie żadnych nieprzyjemności.

i nie wiem co jeszcze... wiem, że owoców moża nie mogę ruszać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
To może skorzystaj z pomocy dietetyka klinicznego . Napewno dobrałby Ci odpowiednio produkty pod Twoja chorobę .



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-09-09 12:59:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Niestety cidężko Ci będzie urozmaicić dietę na tyle, aby uniknąć niedoborów, mieć optymalne ilości makroskładników w celu kształtowania sylwetki i jeszcze spełnić oczekiwania, o których piszesz. Coś A coś. Spróbuj na mniejszej ilości białka. 1,2-1,5g/kg masy ciała. Do tego suplementacja hydrolizatem. Układ trawienny powinien dobrze na niego reagować.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
próbowałem wszystkie rodzaje białek, chyba każdej firmy i po każdym miałem problemy..
teraz chce spróbować różne rodzaje ryb może któryś mi nie zaszkodzi.
na pewno chce wejść na 3000+ kcal z sam obiad to 1800 kcal rozdzielone oczywiście na 2 bo w domu i praca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 975 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 35767
pipi94
próbowałem wszystkie rodzaje białek, chyba każdej firmy i po każdym miałem problemy..
teraz chce spróbować różne rodzaje ryb może któryś mi nie zaszkodzi.
na pewno chce wejść na 3000+ kcal z sam obiad to 1800 kcal rozdzielone oczywiście na 2 bo w domu i praca.


Czarniak, śledź, makrela, morszczuk, mintaj, łosoś - jak dla mnie najlepsze ryby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 404 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3162
dzisiaj próbowałem szprota, narazie jest ok ale poczekam z opinią do jutra ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 358 Napisanych postów 953 Wiek 124 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53586
Pytanie, dlaczego uważasz, że białko w proszku szkodzi? Być może to kwestia po prostu dodatków do takiego białka. A próbowałeś może wysoko oczyszczonego białka jak Extensor 97? No bo nie wyobrażam sobie w jaki sposób czyste białko miałoby szkodzić...

Hey. Don't ever let somebody tell you... You can't do something. Not even me. All right? You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it. Period.
║Fat-Burners║ http://imgur.com/a/MdOh5 ║Metabolizm║ http://imgur.com/a/bZPkl 
║O3║〔ALA〕https://goo.gl/AfZCMd 〔EPA/DHA 〕https://goo.gl/7oiGaQ ║O6║〔LA〕https://i.imgur.com/MJiJchw.png 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Nie bardzo rozumiem, teraz doczytalem 3000kcal chcesz jesc a nie mozesz jesc tlustego miesa? Co na tym sposobie odzywiania chcesz jesc i jaki masz cel?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kg, oraz ile cm powinno schodzić w ciągu tyg. na redukcji

Następny temat

Wygląd na masie

WHEY premium