SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
Witam mam pytania co do ladowania na ckd. Moje ladownaie pierwsze odbedzie sie po 2 tyg. pozniej bede robil co tydzien ,bedzie trwalo od piatku wieczor (po tnriengu) przez cala sobote . I tera ztak jendi mowia z emozna jesc co sie chce ,a inni ze tzreba sie scisle trzymac i szamac ryze kasze warzywa itp. postanowilem wiec ze podziele te opinie i z rana zjem to na co bed emial ochote a wraz z uplywem dnia bed ejadl wegle zlozone no i na noc bialko oczywiscie.
1) Czy dobrze rozumuje ?
2) Jakie produkty beda najlepsze na ladowanie, niby takie proste ze poprostu wegle ale pdoobno malo owocow ,bo mozna tlyko 50 g fruktozy..czekolady ,batony,i wszystko to co lubie tez odpada bo za duzo tluszczu wiec jakie produkty beda najlepsze??

Z gory dzieki za odpowiedzi

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
bialko na normalnym pozimie czyli ok.2g wegle ok.6-9-10g na KMC
tluszcze ok.60-70g
co do slodyczy to mozesz szamac byle z umiarem z wegli to owsiane,kasze i te sprawy mozesz herbate z cukrem
co do tej fruktozy to przesada rabnij z 8g wegli z owocow moga byc

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2008-11-19 17:34:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
ok,ok, a moge sobie pozwolic w sobote rano np. zeby wszamac jakas pizze ?
aha i druga sprawa czy w piatek po treningu mam zjesc wegle i bialko,a na noc? smao bialko czy poprostu od momentu trneingu zaczyna sie ladownaie i szamac same wegle ?

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
co do pizzy to jak najbardziej tak wegle ladujesz w siebie od piatku ale zjedz normalny potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
hehe dzieki wielki, dlabym ci soga ale dawalem ci juz chyba wcorja czy 2 dni temu, pozniej bede ukladal wszystko narazie interesowaly mnie te rzeczy. swoja droga nie wiem czmeu ale caly czas chodza za mna bulki z dzemem ,nigdy nie mialem ochoty na dzem a teraz jak jestem na ckd to caly czas mam ochote je zjesc, hehe

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
brak wegli daje o sobie znac
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
ojojoj to ze masz ładowanie nie znaczy że możesz walić w siebie co popadnie. najlepsze będą węglowodany złożone o niskim/średnim IG czyli ryż/kasze/makarony pełnoziarniste/płatki owsiane/chleb razowy dopiero w drugiej kolejności stawiaj na węgle proste i złożone o wysokim IG. owoce też możesz śmiało jeść.

Zmieniony przez - Jacquess w dniu 2008-11-19 18:08:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
hmm..ale przeciez wyraznie jets napisane miedzy innymi w poscie quazara ze na poczatku weglowodany proste a wraz z uplywem dnia zlozone,i nie mam zmaiaru jesc co popadnie, bo nie mam zmaiaru zbey cala dieta poszla na marne ,ale poprostu juz ledwo wytrzymuje i chcialbym chociaz jakas pizze ,czekolade czy batona ,moze jakis sok czy cos wcisnac w ten dzien ladowania oczywiscie w rozsadnych ilosciach i wlasnie na poczatku dnia poniewa wtedy mozna zpozywac wegle proste

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Cała magia ładowania na dietach LC polega na rozpędzeniu metabolizmu. Diety LC stosowane długo bez podaży ww spowalniają metabolizm, a węgle go podnoszą.
Stosowanie okresowych, cotygodniowych ładowań musi spełniać zatem wymogi posiłków przyspieszających metabolizm. Aby to uzyskać musimy wyeliminować z nich tłuszcz, tak więc pizza i słodycze odpadają

Faktycznie od rana można zacząć z węglami o wysokim IG, a z biegiem dnia dawać te o niższym.
Świetnie sprawdza się na śniadanie rozgotowany biały ryż z gotowanymi jabłkami, cynamonem, niskotłuszczową śmietaną i cukrem lub słodzikiem.
E-lite gdzieś o tym pisał, sprawdziłem na sobie i faktycznie działa, nie wiem jak, ale lepsze nabicie mięśni jest zauważalne
Później w ciągu dnia kasza z sosami warzywnymi, czy makaron z sosem pomidorowym z niską ilością tłuszczu.

Między posiłkami można przetrącić jakiś słodycz albo kawałek pizzy czy wypić browarka jednak należy pamiętać, że to w dalszym ciągu dieta (jeśli CKD to pewnie redukcyjna) i w dalszym ciągu rządzi się swoimi prawami.

Zmieniony przez - Mawashi w dniu 2008-11-20 10:36:00

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 458 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5966
czyli generalnie starac sie jesc same ryze kasze platki owsiane, warzywa owoce, i etc. a jezlei bede mial ochote na slodycze to poprostu szukac takich slodkosci zbey nie zawieraly tluszczu ,dobrze mysle?

... Nie ma rzeczy nie możliwych , Jest Tylko brak ambicji ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Zgadza sie. Zwroc tez uwage, ze niektore zrodla weglowodanow zawieraja troche tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ilość posiłkow.

Następny temat

195cm mega chudy, problem z tyciem

WHEY premium