SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CKD - Pierwsze kroki - Mogę prosić o Pomoc ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 353
Witam, po świętach :]
No to odnośnie diety CKD będzie to moja pierwsza dieta, która ułożę, dużo czytałem już innych tematów odnośnie diety CKD. Ułożyłem sam już wszystkie proporcje w gramach tylko chciałbym, aby ktoś bardziej w temacie sprawdził. Dla wtajemniczenia warze 125kg wzrost 185cm a więc do zrzucenia trochę jest, po zrzuceniu zbędnych kilogramów planuje już rzeźbić ciało i mięsnie. Pomocne w osiągnięciu celu będą jeszcze suplementy takie jak T3 i Thermal Pro (ale dopiero po pierwszym dniu ładowania) oraz zielona herbata ;]

No to po obliczeniu kalorii i odjęcia 500 wyszło mi 3052 kalorii i przeliczyłem to na gramy.
Z tego 187,5g (1,5g na kg) białka, 375g (3g na kg) węglowodanów i 89g (0,71 na kg) tłuszczu
W dni ładowania, (co 14 dni) 250g białka (2g na kg) 750g węglowodanów (6g na kg)
60g tłuszczu.
Po takich obliczeniach doszedłem do wniosku ze będę stosował 5 posiłków w ciągu dnia z tego rano będę jadł mniej, bo nie lubię wcześnie jeść dużo, oczywiście przed śniadaniem rowerek, jakieś bieganie i podnoszenie małych ciężarów dużo razy. Z późniejszymi porami też zapotrzebowanie pomniejszyłem, ponieważ jestem mało osiągalny w domu i chodzi tu o łatwość przetrzymywania oraz bezproblemowe spożycie.

Posiłki zwykłe
Godzina białko/węglowodany/tłuszcze
1 - 10:00 37/100/19
2 - 13:00 37/155/35
3 - 16:00 37/60/20
4 - 19:00 37/60/15
5 - 22:00 37/0/0

Posiłki ładowania
Godzina białko/węglowodany/tłuszcze
1 - 10:00 50/150/15
2 - 13:00 50/300/20
3 - 16:00 50/200/15
4 - 19:00 50/100/10
5 - 22:00 50/0/0

Jak widzicie wszystko już ładnie wszystko podliczyłem wiem, że nie musze się kurczowo trzymać tych liczb, bo jednak wartość wszystkich posiłków w ciągu dnia liczy się najbardziej no, ale jak już pisałem wcześniej, dlaczego tak rozpisałem, także czytałem ze dobre w diecie są pomidory, ogórek, rzodkiewka, filety, piersi z kurczaka, ser żółty, ser twarogowy biały, herbata zielona, orzechy, oliwa (może być z pestek winogron?), makarony. W dni ładowania dobre glukoza, kasza, otręby, ryz.

Jednak mam problem z ułożeniem posiłków wiec jakbym, mógł kogoś z obecnych na forum i wtajemniczonych o pomoc bądź próbę ułożenia diety na zwykły posiłek jak i ładowania bardzo byłbym wdzięczny, ponieważ chciałbym już dietę rozpocząć w nowym roku.

Pozdrawiam

...Dorobiles Sie Wielce, A Gdzie Masz Serce...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
przeciez dzisiaj jest drugi dzien swiat

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
czy nie zadużo wegli

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To nie jest CKD!!!! Od kiedy to tak wyglada?! Wlasnie chyba to jest dieta na mase, a nie na zrzucenie :). W CKD chodzi o jak najnizsza ilosc weglowodanów, a najwieksza tłuszczy, bo aby spalic tluszcz musimy dostarczac tluszcz... W ketoze najlepiej wchodzi sie ponizej 30 w/w dziennie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 353
Aha... Bo głownie opierałem się na tekstach z postu [https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657]
Czyli przyjmowane dzienne węglowodanów ma wynosić 30g, a w dni ładowania 6-10g na kg?
Jeżeli tak to powiedzcie a oblicze od początku wszystko ;]

...Dorobiles Sie Wielce, A Gdzie Masz Serce...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli Ci zalezy na CKD, przeczytaj uwaznie to co napisane jest przez quazara i jak masz troche checi i wytrwalosci przeczytaj pierwsze z 30 stron, po nich bedziesz wiedzial na czym to polega...

https://www.sfd.pl/temat161108/

Ogólnie chodzi aby nie wykraczac poza te 30g w/w, poczytaj wpierw, później śmiało zadawaj pytanie, odpowiem Ci :). Może quazar sie troche odezwie tez :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKIE SĄ NAJLEPSZE ŻRÓDŁA BIAŁEK???

Następny temat

Platki owsiane

WHEY premium