SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 275 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16798
POstaram się :)
pozdrawiam
xx shin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 177
witam,
a jak sie ma oczyszczenie organizmu a cellulit? Ja obecnie zaczelam pic rano na czczo miksture oczyszczajaca z aloesu, oliwy z pestek winogron oraz cytryny dodatkowo duzo wody niegazowanej z sokiem z cytryny, wiadomo zielona herbata, i zastanawia sie nad popijaniem naparu z mniszka lekarskiego kt ma wlasciwosci odtruwajace organiz oraz wspomaganie pracy watroby i nerek. Do tego Bańki chinskie o 2 dni codziennie mamsaz klasyczny oliwka oraz Ziaji serum drenujacym i peelingi z kawy. Poza tym aeroby + ABS na nogi i posladki. Zasadniczo kwestia mikstury i ziol mnie najbardziej interesuje. Czy ktos stosowal?? A i z kawy przenioslam sie na kawe zbozowa oraz powoli rzucam papierochy

Co Cię nie zabije to wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 115
o boze to sie niezle nalykasz dnia ci nie starczy...najlepiej to sie pogodzic nie ma co popadac w paranoje!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26
na cellulit głównie ruch i prysznic, moja żona smarowała się kremami i zero efektów, rower i zimny-ciepły prysznic pomogły znacznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 352 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5811
polecam aeroby (redukcję) ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Moja koleżanka miała celulit, dosyć spory.
Dieta i ćwiczenia, ja dziś tego nie widzę, choć ona nadal twierdzi, że ma, ja rozumiem- kobieta.

Moim zdaniem kremy nic nie dają, to podobnie jak te maści na rozstępy, ch**a dają trzeba do kosmetyczki z tym iść i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Popieram powyższą odpowiedź, ponieważ gdyby kremy dawały tak wspaniałe rezultaty to wysiłek fizyczny byłby "rzucony w kąt". Nie ma cudów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
Ja tylko chciałbym dodać, że na cellulit, blizny, a nawet rozstępy wymyślono ostatnio carboxy terapię, nie wiem czemu tego u nas w Polsce nie ma, w Ameryce chcą za zabieg do 150 dolarów, jest prosty, szybki, bezbolesny i u nas jak wszystko do k***y nędzy niedostępny...

http://carboxytherapymiami.com/photogallery.html

http://thephantomwriters.com/free_content/db/s/treatments-for-stretch-marks.shtml

... a w Polsce tego nie ma, moze dlatego ze takie tanie i proste?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4666
Faktycznie efekty są imponujące, ale jak wiadomo co w Stanach to nie w Polsce, przykre, ale prawdziwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 345
To przecież rodem z Paryża, ja nie rozumiem, pakuj człowieku, później wydawaj kupę forsy na kremy, bo głupi byłeś i nie wiedziałeś, że jakieś badziewie może Ci się na skórze pojawić, albo smaruj się kobieto byle czym, bo miałaś pecha i cellulit jest ogromny, wydawaj forsę na jakieś lipolizy i cholera wie co, a tu rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki, ale TYLKO póki co na zachód od Odry... czytam i włos mi staję dęba, od 2005 roku robi to się w byle SPA a u nas NIE i wkurza mnie to.

http://www.medix-art-derm.pl/lacz/meni/karboksy.php link po polsku.
Tutaj macie stricte o cellulicie http://non-surgical-liposuction.com/carboxytherapy-an-effective-cellulite-treatment/ 

Szczerze powiem, że jeśli to działa jak piszą na zabliźnione rozstępy to wszyscy aktywni sportowo z tym problemem powinniśmy zrobić jakiś k***a mać strajk generalny!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium