SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CELLULIT - wątek ogólny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ja nie widze roznicy miedzy latem a zima bo caly czas cwicze tak samo.
u mnie widac go tylko jak napne posladki, bo własciwie to na nogach nie mam, jak juz to przy połączeniu posladkow z nogami.
tabletki nie sa zle, bo ja u siebie innych skutków ubocznych nie widziałam. Rozmawiałam tez o tym tyciu z ginekologiem, tam na nich jest napisane ze sie nie tyje. Ginekolog natomiast stwierdzil ze mimo wszystko mozna przytyć, dawka moze nie jest wielka tych hormonów ale jednak jest.. niemniej przy nich pewnie i tak mniej sie tyje niz przy innych

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1621 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17763
Witam Drogie Panie.
Musze sie troche wmieszac z racji mojego zawodu. Bardzo duzo juz zostalo napisane i nie bede probowal dodawac metod, natomiast kilka rzeczy mi sie rzucilo.

"dwa razy w tygodniu wykonujemy peeling gruboziarnisty całego ciała"

Nie do konca... trzeba pamietac o przeciwwskazaniach. Pamietajmy, ze jesli ktos ma, szczegolnie rozlegle, teleangiektazje to niestety odpada peeling ziarnisty w ogole. Mozna sie ratowac enzymatycznym. Odpadaja tez wszystkie zabiegi podnoszace temperature skory (a wiec maski termoaktywne itd.), odpada solarium i sauna (to nie antycell- ale czesto stosowane przez panie). Odpadaja wreszcie bardzo mocne zabiegi (wszelkie instensywne do przesady masaze i banki itd.).

Co do kosmetykow- pojawil sie produkt Lirene... Ale jesli juz podawac cos z Eris to zdecydowanie polecam serie Body Art (niby cena nie ta- ale jesli widzialem Vichy i Lancome podawane to coz...). Lirene to w zasadzie najslabszy wybor z zakresu firmy. Zmrozil mnie natomiast widok Avonu na pierwszym miejscu...Naprawde smiesznie wyglada taki produkt w takim sasiedztwie...

Pojawilo sie wreszcie stwierdzenie, ze masaz klasyczny polega na naprzemiennym glaskaniu i ugniataniu- duza niescislosc.
Jesli chodzi o izometryczny- faktycznie wykonuje sie na napietych miesniach, ale nie tylko. Poza tym- masaz izometryczny sluzy innemu celowi. Rozwojowi masy i sily tkanki miesniowej. Fakt, ze stosuje sie go jako jeden z dodatkow, ale nie jest podstawa.
I wreszcie drenaz limfatyczny- swietna metoda, ale wazne sa zasady postepowania. Bardzo istotne jest, aby nie laczyc go z innymi zabiegami, ktore zwiekszaja przekrwienie i temperature tkanek. Nie w tym samym momencie. Jest to po prostu nonsens.

Pozdrawiam serdecznie.

Nie ma ludzi nieomylnych...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
fajny temat, my wszytkie pewnie w teori to wszystko wiemy. a ja mam problem mam ta chora skorke juz ladne kilkanascie lat. cwicze od podstawowki klasa sportowa zawody silownia aeroby non stop cosik jest, dietka oczywiscie cale zycie zdrowe jedzonko kremy masci i co? wielkie nic !! uporczywy problem jest i moge sie zajechac i nic z tym nie zrobie!! wiec glowa do gory laski jak juz to macie to chyba lepiej zaprzyjaznic sie !! buhaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
o szalona to wspolczuje i jednoczesnie troche sie dziwie, bo te wszystkie cwiczenia, dieta i kremy to razem chyba powinny cos dawac..
ja odtawiłam tabl anty, na razie zrzucilam 2 kg, dieta co najwyzej taka ze stosuję sie do tych przykazan zywieniowych i jak biorę prysznic to masuję takim czyms (niby podobne do bąbki ale to jest cos innego) i jestem zdumiona bo się poprawilo! i to w dość krótkim czasie,
i nie wiem czy to przez to że zaczęłam biegać (reszta cwiczen jak było tylko to bieganie dorzucilam) czy ze odstawiłam anty
no w kazdym razie trzymam kciuki

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-03-26 13:59:00

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
wiesz ja od 8 lat biore hormony i kurde mysle ze od tych chorych tabelt nie moge sie pozbyc mojej pomaranczowej skorki.. kurcze no coz dalej dzialam i sie nie poddaje..:) przynajmniej sie pocieszam tym iz ani jednego rozstepa a moja skorak jest zadbana!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
o kurcze, nie wiedzialam ze od anty takie rzeczy sie moga dziac u mnie chyba nie ma to jakiegos negatywnego dzialania na skore. oska jak mozesz to sprecyzuj to podobne do gabki ale cos innego niby jako tako nie widac tego celulitu, zalezy w jakim swietle czasem mozna dostrzec, ale lepiej zapobiegac niz leczyc

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
z wieczora wkleję fotkę tego czegoś bo teraz nie bardzo mam czas
ja gdyby nie to to bym sie nie masowała bo ręką to by mi się nie chciało
dam fotke wieczorem

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
okey

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1843
o fajnie to co smoze mi sie tez przyda...:) ja masuje sie gabka z trawy morskiej ... bardzo szorstka wyglada jak myjka..:) hmm moze jakis nowy patencik:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441


wczoraj mi umknęło
nie wiem czy bedzie wystarczajaco widac bo tel robione
tą białą stroną z ząbkami się masuje, z tyłu jest uchwyt
mamy to z oriflame, ale daaaawno kupione
nie wiem czy jeszcze to produkują czy coś innego może

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kompresyjne zlamanie trzonow kregoslupa

Następny temat

Stabilizator stawu skokowego

WHEY premium